Strana 8 od 14 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 134

Tema: Francuska

  1. #71
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

  2. #72
    Member dex7 avatar
    Datum registracije
    21.03.2007
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Race SC
    Godina
    51
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Vala jesi.

  3. #73
    la_ninja
    Guest

    Podrazumevano

    Citam vase postove i samo da vam dodam da na ovu cijenu morate staviti jsh bar 100 EUR ako niste iz Beograda, Sarajeva ili Zagreba. Bilo gdje drugo da ste, morate u auto, u te gradove po vizu, najmanje dva puta. Da predate papire i da podignete vizu. Uracunaj gorivo, vizu, osiguranje, rucak...

    Ali definitivno daj Boze zdravlja i para, dogodine Francuska.

  4. #74
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    La djevojcice nije bas tako strasno, licno je potrebno samo predati zahtjev za vizu, bar u sarajevskim ambasadama u kojim sam ja bio - Francuska, Njemacka, Italijanska. Vizu ti moze podici i neko drugi.

    Ja racunam troskove vize oko 50E - sama viza + osiguranje oko 40, prevoz oko 10E u oba smjera (pod pretpostavkom da dijelim auto s nekim). A nesto jesti moram i kod kuce.

    Po ijekavici i po tome sto te muce vizni problemi bih rekao da si i ti iz Bosne. Ako prvi put ides za Francusku bices prijatno iznenadjen(a) ljubaznoscu osoblja i nedostatkom guzve, u poredjenju sa drugim ambasadama. A nadajmo se da nam dogodine nece trebati, mada nisam bas optimista.

  5. #75
    Junior Member Srecko82 avatar
    Datum registracije
    27.11.2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Godina
    42
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od la_ninja Pogledati poruku
    Citam vase postove i samo da vam dodam da na ovu cijenu morate staviti jsh bar 100 EUR ako niste iz Beograda, Sarajeva ili Zagreba. Bilo gdje drugo da ste, morate u auto, u te gradove po vizu, najmanje dva puta. Da predate papire i da podignete vizu. Uracunaj gorivo, vizu, osiguranje, rucak...

    Ali definitivno daj Boze zdravlja i para, dogodine Francuska.
    Beograd i Sarajevo OK, ali u Zagrebu ne traže vizu za Francusku. Ne treba im.

  6. #76
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Pozdrav ekipo,
    zanima me da li neko zna da li postoji neka varijanta zamene ski pasa za Les Manuires/St. Martin za sve tri doline i ako postoji koja je doplata. Ovo me zanima na licu mesta u Fr. Na sajtu nisam našao ovu opciju a nešto mi neverovatno da ne može, ako može odgovor što pre, značilo bi mi

  7. #77
    Ski Magare Top avatar
    Datum registracije
    18.11.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    46
    Poruke
    253

    Podrazumevano

    Mislim da postolji opcija, doplatis na licu mjesta i oni ti dopune tvoj skipass i onda ti vazi za cijelo skijaliste tj. za sve 3 doline. Koja je razlika u cijeni to ne znam ali ce ti oni reci sve i vrlo su ljubazni i susretljivi.

  8. #78
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ma da, doplata za sve tri doline je rutinska stvar. Ja mislim da je iznos sezdesetak-sedamdeset evra za sest dana, ali to je otprilike, kada se uzima preko agencije, a ne znam tacno koliko je na licu mesta. Ne verujem da je velika razlika u odnosu na agencijsku cenu.

  9. #79
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Zvao ih ja danas, prošetali su me preko nekoliko telefona ali na kraju je jedna fina kospođa rekla da može da se na licu mestu doplati a doplata je 45evrija.
    Hvala svima, vidimo se gore

  10. #80
    Member
    Datum registracije
    11.01.2006
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    Da li je doplata od 45evrija za 1 ili vise dana?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •