Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Prevoz do Boroveca?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    18.01.2007
    Poruke
    6

    Question Prevoz do Boroveca?

    Ljudi, treba da idem na Borovec 29.12. ali mi ne odgovara da se vracam prevozom koji organizuje moja agencija jer MORAM ranije da budem u Beogradu. Htela bih da krenem nazad 5.1. ujutru (najkasnije!).

    Pitanje je da li znate da neke agencije koje organizuju samo prevoz do Boroveca? Ili makar do Sofije? Molim vas da mi date neku ideju kako ovo da resim jer je stvarno neophodno da vec 5.1. uvece ili kasno uvece budem u BG-u.

    Hvala!

  2. #2
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    54
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od angy Pogledati poruku
    Ljudi, treba da idem na Borovec 29.12. ali mi ne odgovara da se vracam prevozom koji organizuje moja agencija jer MORAM ranije da budem u Beogradu. Htela bih da krenem nazad 5.1. ujutru (najkasnije!).

    Pitanje je da li znate da neke agencije koje organizuju samo prevoz do Boroveca? Ili makar do Sofije? Molim vas da mi date neku ideju kako ovo da resim jer je stvarno neophodno da vec 5.1. uvece ili kasno uvece budem u BG-u.

    Hvala!
    Nenex trade, u sezoni organizuje prevoz iz Beograda skoro svakodnevno, direktor agencije je covek koji se zove Andrija, pa ga mozes kontaktirati na 063/233240, i posetiti njihov web site.

    Pozzzz

  3. #3
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    zasto ne ides automobilom? dobar je put, a jevtinije je od busa vec za dvoje

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    18.01.2007
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Pa, da, verovatno je jeftinije kolima ali ide nas dvoje i nikad nismo bas volzili neko putovanje ili nesto dalje od Novog Sada recimo, pa nam je malo nesigurno sve to... Uglavnom je zbog toga otpala ta varijanta.

    A, ovo za Nenex trade mi mnogo pomaze!!! Hvala, hvala, hvala! Videcu vec sutra da ga zovem i drzite mi fige da voze bas kad meni treba!

    Pozz i hvala vam jos jednom!

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    18.01.2007
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Smrc! Ono sa Nenex trade-om mi nije uspelo! Kazu da su radili prevoz jedno vreme, ali sad ne, kao videce za 10ak dana pa mozda tad... Jedino ako se skupi dovoljno ljudi da iznajme mini bus...

    Tako da, ova tema je jos otvorena! Molim za pomoc i predlog! Ili ako ste voljni da idete mini-busom na Borovec?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •