Strana 72 od 231 PrvaPrva ... 2262707172737482122172 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 711 do 720 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #711
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    http://www.pobjeda.co.me/citanje.php...2-12&id=176243

    Posjetu poslenika javne riječi iz Bosne i Hercegovine zimskim turističkim centrima sjevera Crne Gore organizovala je Nacionalna turistička organizacija. Obišli su skijalište na Bjelasici, upoznali su se sa novim ponudama Ski-centra „Kolašin 1450“, i to sve u pravom zimskom ambijentu jer je na Bjelasici juče bilo preko 30 cm snijega. Novinari su smješteni u hotelu „Bjanka“, a upoznaće se i sa ponudom hotela „Lipka“, kao i sa ostalim malim kolašinskim hotelima i pansionima. Nakon Kolašina obići će Durmitor i Žabljak.

    Opet Pobjeda - kazu da ga ima 30 cm.

  2. #712
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Na Jezerinama više od 40cm snijega

    Pretpraznična bjelina

    Kolašin - Pravi uvid u zimsku turističku sezonu donijele su pahuljice ispod Bjelasice. To je onaj decembarski snijeg kojim zapravo počinje ambijent prave zimske bjeline. Visina snijega je do 15 centimetara - istovremeno dovoljna da najavi prave zimske ugođaje, ali da istovremeno još ne donese problema putarima i komunalnim službama.
    Najaktivniji su bili čistači ispred hotela "Bjanke" gdje su već u toku pripreme za novogodišnje praznike. Novi bijeli ambijent je ohrabrio sve turističke poslenike da što spremnije dočekaju interesovanje turista za novogodišnje aranžmane.
    Dodatne sniježne padavine uvećale su i zalihe snijega na skijalištima Bjelasice. Radnici i mehanizacija Ski centra "Kolašin 1450" svaku pahuljicu pretvaraju u nove pripremljene skijaške staze. Na trasama skijališta je već više od 40 centimetara snijega, a u pripremanje staza uključeni su i topovi za proizvodnju vještačkog snijega.

  3. #713
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Jedna vijest koja ce obradovati nekoliko clanova ovog foruma. Sjutra zvanicno krece ski sezona na Jezerinana. Dakle ipak se desilo to, pa da vidimo hoce li i ostale stvari krenuti na bolje.

  4. #714
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Inače, info od pre neki dan je da su postavili 8 kamera na Jezerinama.

    To znači da možemo da očekujemo i na webu ove sezone stanje na skijalištu preko slike

    Glavna stvar koja nedostaje se rešava

  5. #715
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Odakle ti ta info? Procitao sam to prije neki dan na jednom forumu, i da bi uskoro trebale da krenu sa radom, ali nisam vjerovao! Bravo

  6. #716
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Iz dobro obaveštenih izvora .

  7. #717
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2009
    Godina
    38
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    @milos_pg_91
    Hvala za ovaj post iznad mene si obradovao. Ja se nadam da cu ovaj vikend doci do Kolasina da isprobam tu novu stazu . Da nemas mozda informaciju hoce li pustiti ovu novu zicu u promet odmah ili ce cekati da ono bude sezona full pa da je puste?

  8. #718
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Eto mene u nedelju ako bude lijepo vrijeme gore...pa vam prenosim utiske...nadam se da ce pustiti 6-sjed u funkciju...

  9. #719

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos_pg_91 Pogledati poruku
    Jedna vijest koja ce obradovati nekoliko clanova ovog foruma. Sjutra zvanicno krece ski sezona na Jezerinana. Dakle ipak se desilo to, pa da vidimo hoce li i ostale stvari krenuti na bolje.
    aaaa sa srećom.....nego ne vjerujem dok ne vidim....ja imam neku temperaturu pa za vikend neću gore ali zato molim MILOŠA za detaljan izvještaj (pošto je to do sada odlično radio)...a možda čak i neku sličicu...što da ne.....počelo je......

  10. #720
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Highlander Pogledati poruku
    aaaa sa srećom.....nego ne vjerujem dok ne vidim....ja imam neku temperaturu pa za vikend neću gore ali zato molim MILOŠA za detaljan izvještaj (pošto je to do sada odlično radio)...a možda čak i neku sličicu...što da ne.....počelo je......

    Ja sam u subotu 99% gore pa cete imati detaljanj izvjestaj sa sve slikama!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •