Strana 4 od 231 PrvaPrva ... 234561454104 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #31
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    valjda hoce,ja sam bio danas do niksica,oko cetinja se topi snijeg ito dosta brzo,mada u niksicu se jos drzi a i padao je malo :wink:

  2. #32
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Paadaju, paadaju s' neba bele zvezde . Od sinoc (ponovo) pada jak sneg u Kolasinu...

  3. #33
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    a ovaj voz sto je ispao sa sina i kvar na pruzi,jel to na relaciji pg-kolasin ili nema veze sa tim :?:

  4. #34
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da, na relaciji PG-Kolasin, danas bi trebalo da se sredi taj deo i da nastave vozovi da idu...

    P.S.
    Nije iskocio voz iz sina (teretni) nego ga je lavina skinula sa njih...

  5. #35
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    kod nas vise nista nije sigurno,jedino kakvim helikopterom kad je lijepo vrijeme ,salim se, sljedeci vikend ako bude lijepo vrijeme trebalo bi da krenem gore :roll:

  6. #36
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pitanje za VRAGODO-a, posto je rekao da pitamo vezano za Bjelasicu (u temi "Postani SKI Instruktor").

    Da li su zavrsene pripreme Bjelasice za ovu ski sezonu, da li ce raditi ski centar ove sezone. Ima mnogo price pred ovu sezonu a vezano za ski centar Bjelasica.

    Vec mnogo ljudi iz Podgorice (ukljucujuci i mene) vec planiraju posete Zabljaku a ne Bjelasici posto je Bjelasica za ovu sezonu nesigurna (sto se tice organizacije, priprema i sl.).

    Ta tema je cak bila i na radiju slobodna Evropa, pricalo se kako nista nije pripremljeno, kako niko ne prima platu i da je cela organizacija u rasulu.

    Kako nije prosao tender za privatizaciju ski centra bojim se da se situacija nece poboljsati??

    --

    Prosla sezona je bila odlicna na Bjelasici, voleo bih da vidim i ove .

    Ajde nam javi ako imas neke informacije!
    Izmenio/la wlad; 07.12.2005 u 14:21.

  7. #37
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Po zadnjim informacija koje sam dobio od momaka koji rade na skijalištu ništa nije rađeno u pripremi za zimu. Čekala se privatizacija cijelog skijališta. Kompanija koja je kupila Hotel Bjelasicu (sada se zove Bianka) je u stalnim pregovorima oko kupovine skijališta. Kako sam čuo oni ne žele nikakve parcijalne kupovine, već sve u kompletu: zemljište, objekte, žice, vodoizvorište....
    Prvi problem za pripremu skijališta je totalno ruiniran i zapušten put od Kolašina prema skijalištu, preko 10 polomljenih stubova dalekovoda koji vodi visoki napon prema skijalištu, provjera i remont žica još nije urađen (a ka' će ne znamo).
    Lično mislim da će, kao i ranijih godina, sve biti rađeno u minut do dvanaest i da će skijanja na Bjelasici biti i ove godine.
    Slažem se sa Vladom da su momci koji rade uređenje staza prošle godine to radili odlično (kao nikada ranije) iz činjenicu da primaju platu neredovno i u iznosima manjim od 100 eura.
    Snijeg je juče i sinoć padao na Bjelasici !

  8. #38
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    a zice da li rade, predpostavljam da ne?!
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  9. #39
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Koje žice? Nema žica !
    Šalim se. Ne rade još. Pitanje je da li su razmišljali o njima od kada su ih ugasili u aprilu ove godine. Ali nadajmo se da će sve biti u redu jer se i ranijih godina sve radilo sa zakašnjenjem. Jedan moj prijatel koji radi u Ski centru mi je i prošle sezone rekao da oni nejesu ni navikli da rade oko žica ako ime se prsti ne lijepe od hladnoće za sajle !!!

  10. #40
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    , puno hvala na informacijama iz prve ruke!

    Bjelasica je ipak nezamenljivo mesto za vikend (a i vise!) skijanje za nas iz PG .

    Nadam se da ce ga ipak prodati do "one tamo" sezone i da ce biti osvezenja!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •