Strana 3 od 231 PrvaPrva 123451353103 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #21
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Imas jednu dvosedecnicu sa medjustanicom i tri tanjira, van vikenda nikad nije guzva, za vikend ako je sunce onda zna da bude guzva na donjem delu dvosedecnice (do medjustanice) ali taj "shpic" (guzva) traje oko 1-2h, ostatak vremena je OK.

    Sto se tice vremena, najavljen je sneg preko nedelje - pa cemo da vidimo .

    http://www.weather.com/activities/tr...locid=YIXX0003

    (Pljevlja su najblizi "reper" za Kolasin - osim sto je na Kolasinu/Bjelasici hladnije)

  2. #22
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    trebalo bi da je poceo da pada danas,jesi li cuo ima li neki veci ski lift na ivanovim koritima osim onog na bebi stazi,to mi je dosta blize nego kolasin :wink:

  3. #23
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Ne znam...

  4. #24
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    19.02.2005 Bjelasica/Kolasin

    Snega koliko hoces (na stubovima od zicare pokazuje od 2 metra pa sve do 3!), negde oko 2m na stazama.

    Jos je najavljeno da ce i sledece nedelje padati .

    Staze odlicno pripremljene, polusuncano - ne hladno. Nije radio "Kljuc" (previse snega ima tamo u rupi pa nisu uspeli da srede stazu).

    Put bio blokiran nekim kamionima (zbog snega) na 1-2h - ali se zato pokazalo da "Ski-voz" (voz do Kolasina) funkcionise perfektno . Naime, ako je iole lose vreme (pada sneg tih dana ili sl.) nemojte padati u iskusenje da idete kolima - mnogo je sigurnije ici ski-voz aranzmanom sto se pokazalo i danas.....

    Super provod i danas .

  5. #25
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    steta sto neide radnim danima (a i ja sve mimo svijeta ),moracu nesto da iskombinujem za neki vikend,kako ti ides gore jel sa nekim drustvom ili....., koliko vas ide :?:

  6. #26
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Nije ti problem drustvo ako ides ski vozom, i ako ides sam upoznaces dosta ljudi usput .

    Ja sam isao i sam (i upoznavao ljude) ali uglavnom idem sa prijateljima. Nekad nas ide dvoje a nekad i sedmoro (kao juce) - zavisi od raspolozenja ljudi, mada, sve nas je vise i vise kako odmice zima .

  7. #27
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    ovde kod mene kad drustvo hoce ja nemogu,kad ja mogu i hocu oni izmisljaju neke razloge,na kraju cu sam sjest na taj voz i krenut, ali sam vise za varijantu da idem autom jer do sadasnje iskustvo sa grupnim prevozom (autobus) nije bilo bas prijatno,ali sta cu ako je voz najsigurnije bolje ista nego nista ,jedino ima neko skijaliste (vucje) kod niksica,cini mi se da je to blize nego bjelasica,jesi li kad iso tamo,znas li valja li

  8. #28
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Vucje je dobro za ucenje/pocetnike - nisam bio ali tako kazu . Jedan prijatelj ide tamo ali nije isao ovaj vikend posto put prema Vucju nije bio prohodan (zbog snega).

  9. #29
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    nista onda mi je jedino rijesenje kolasin,nadam se da cu nesto da iskombinujem

  10. #30
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    A ja se nadam da ce ovaj jugo koji je poceo da duva sto pre da stane - pre nego sto nam svima oduva sneg .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •