Strana 165 od 231 PrvaPrva ... 65115155163164165166167175215 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.641 do 1.650 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1641
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    par slika od juce sa Panzerom i Cimbom kao ukras panorame crne staze
    Priložene slike Priložene slike

  2. #1642
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    [QUOTE=Igi;77642]Da kazem da ne izdaju fiskalne racune ni za restoran/kafic ni za parking. Usput pokusavaju konobari malo da kraduckaju.

    A ovo je tek katastrofa...I kad mi neko kaze kako se u 21. vijeku to ne moze sprijeciti....
    Sjetite se samo koliko je drzava prihodovala po osnovu poreza na promet dok nije uveden PDV...Tako bi isto sa dobro placenim inspektorima i njihovom redovnom kontrolom budzet dobio znacajnu injekciju.

  3. #1643
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Pitanje za iskusne skijase/bordere koji posiecuju Kolasin1450:

    Pamtite li nekulavinu na dijelu brda desno od Ključa, gledano sa vrha dvosjeda? Prije dvije godine sam i sam jednom vozio tamo i tek kada sam dosao na vrh shvatio sam koliko je sve strmo, a sada shvatam koliko i potencijalno nestabilno. Sve vise i vise citam o offpiste skijanju/bordanju i kapiram koliko niko u CG ne vodi racuna o bezbjednosti, a rado se upustaju u offpiste avanture.

  4. #1644
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ako misliš na greben Ključa (to što opisuješ je u stvari Ključ, a tanjir pod imenom Ključ je levo od njega) nije bilo lavina na njemu. Uopšte na Jezerinama nije bilo lavina na skijaškim terenima (i na offpiste delovima) što ne znači da je bezbedno .

    Pogotovo što taj greben na vrhu ima često velike smetove koji stoje više nego vertikalno .

    Kao i na Kopaoniku, slabo ko vodi računa o bezbednosti pošto nije bilo lavina / nesrećnih slučajeva...

    Durmitor je druga priča pošto je tamo na SK2 dva puta lavina rušila stub žičare i ljudi koji su prisustvovali događaju (na bezbednoj udaljenosti) kažu da je oba puta bilo jezivo...

  5. #1645
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Pozdrav ekipi,
    Moze li mi tko reci kakvo je stanje na stazama s obzirom da snijeg nije odavno padao?

  6. #1646
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Ako misliš na greben Ključa (to što opisuješ je u stvari Ključ, a tanjir pod imenom Ključ je levo od njega) nije bilo lavina na njemu. Uopšte na Jezerinama nije bilo lavina na skijaškim terenima (i na offpiste delovima) što ne znači da je bezbedno .

    Pogotovo što taj greben na vrhu ima često velike smetove koji stoje više nego vertikalno .

    Kao i na Kopaoniku, slabo ko vodi računa o bezbednosti pošto nije bilo lavina / nesrećnih slučajeva...

    Durmitor je druga priča pošto je tamo na SK2 dva puta lavina rušila stub žičare i ljudi koji su prisustvovali događaju (na bezbednoj udaljenosti) kažu da je oba puta bilo jezivo...
    Zbog toga i pitah za Ključ, jer svake godine sve vise citam i znam i sve me vise strah. Pogotovo me strah kad se sjetim dje sam sve voziobez najosnovnijih znanja o lavinama, mada ne znam ni sad koliko bih mogao nekome pomoci bez opreme koju u Kolasin niko nema!

    Sto se SK tice, prosle godine sam bio svjedok 3 lavine na par desetina metara od mene na vrhu SK1, par minuta prije nego sto sam ja htio tuda stazom proci.

    Citirati Originalno postavljeno od big blue Pogledati poruku
    Pozdrav ekipi,
    Moze li mi tko reci kakvo je stanje na stazama s obzirom da snijeg nije odavno padao?
    Za vikend je bilo fantasticno. Jedino da sacekas jos ovaj vikend da se neko javi!
    Izmenio/la Tadija_91; 04.01.2013 u 23:10.

  7. #1647
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Koliko je pouzdana vremenska prognoza na sajtu skijalista?
    Kazu da danas pada snijeg i da ce sjutra i prekosjutra...

  8. #1648
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Момци треба ми неколико поузданих информација:
    1. Да ли се сутра на Бјеласици може очекивати да раде све жице с обзиром на најављено време
    2. Има ли довољно снијега за скијање
    3. Колико кошта једнодневни скипас и колико је паркинг.
    Молим вас за одговор па де се вечерас припремимо за једнодневно скијање.
    Унапред хвала

  9. #1649
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Iako ne spadam pod kategoriju momci reci cu ti da rade sve zice sem Carevog dola, snijega ima dovoljno za skijanje (na par mjesta staze progledale malo), a skipas je 20 za dan, pola dana 12.
    Parking 1 euro po zapocetom satu.
    Nema na cemu.

  10. #1650
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Iako ne spadam pod kategoriju momci reci cu ti da rade sve zice sem Carevog dola, snijega ima dovoljno za skijanje (na par mjesta staze progledale malo), a skipas je 20 za dan, pola dana 12.
    Parking 1 euro po zapocetom satu.
    Nema na cemu.
    Ma
    Cim volis skijanje momak si u dusi a i najboljim si godinama (moj ispisnik, ja imam 38). Hvala ti mnogo, pripreme mogu da pocnu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •