Strana 129 od 231 PrvaPrva ... 2979119127128129130131139179229 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.281 do 1.290 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1281
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Hoće, od utorka opet snijeg. Radnim danima može biti odlično, ali izgleda da ne puštaju Ćupove i Ključ... A to mi je bezveze, dosade jedne te iste staze sa šestosjeda.
    Mogli bi mi neki radni dan poci gore,a ti sa Saslonga?

  2. #1282
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Nedjelja je bio genijalan dan, staze perfektno sredene , a na cupovima dovoljno netaknutog snijega .

  3. #1283
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Danas je bio prosjecan dan na Bjelasici. Temperatura zvanicno 5 stepeni, mada sam imao utisak da je bar 8 ili 9. Staze su dosta dobro drzale na takvoj temperaturi, ali prije svega zbog iznenadjujuce malog broja ljudi iako je pocetak vikenda. Uzeo sam dnevni pass mada je i poludnevna varijanta zbog kvaliteta snijega bilo dovoljna, no ajd rekoh nisam bio odavno. Za tih 7-8 sati promijenilo se nekoliko godisnjeih doba. U jednom momentu je bilo toliko toplo da sam pomislio i jaknu skinuti. Onda je pocela da pada kisa i korpe na zicama su bile mokre tako da nije bilo prijatno sjedjeti 12 minuta do Cupova. Oko 2 popodne je na Vilinim vodama i ostalim vrhovima pocelo lijepo da bijeli. Bjelasica je cudo! Dok na ostalim planinama u okruzenju kubure sa snijegom na medjustanici Cupova ima snijega sigurno 80cm, mjerio sam onim stapom sto obiljezavaju staze. Sad vidim na prognozi da ce i narednih dana snijeziti tako da ce biti jos dana za skijaskoga megdana na Jezerinama.
    Sto se tice staza, crvena jedinica sa VV je standardo poslije 12 sati razrovana i rizicna za unistenje skija. Ostale sa VV su dosta dobre, a Carev do je mozda i ponajbolji, vjerovatno sto se malo ljudi tim dijelom i vozi. Vrh Cupova je, kao sto se vidi na slici, skoro go, ali se moze lijepo spustiti i dijelom off-a koji je pored. Kljuc standardno dobar, kratko ali slatko.
    Sve u svemu nije za odusevljenje, ali nije ni lose. Snijega, makar i vlaznog, jos uvijek ima vise nego dovoljno.
    Evo i par slicica.
    Priložene slike Priložene slike

  4. #1284
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Bilo je danas dobro... ExBaker ušao u kondiciju, jedva sam ga pratio . Ja sam dva puta tresnuo na ključu, probao malo offpiste ali je snijeg mekan i težak...

  5. #1285
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Bilo je danas dobro... ExBaker ušao u kondiciju, jedva sam ga pratio . Ja sam dva puta tresnuo na ključu, probao malo offpiste ali je snijeg mekan i težak...
    Ma ne daj Boze da imam dvadesetak i kusur ovogodisnjih skijaskih dana!
    Kad se ode na skijaliste onda treba da se skija, a ne da se zijeva po restoranima. Iskoristimo mi taj svaki euro sto damo za ski pass. DImenzije skija su 111/74/98, radijus 16,8 i ako uporedis sa tvojim atomicom...eto zasto te stizem na pravini.
    Vjerujes da i ja danas padoh i to na Jezerinama. Pricah s jednim drugom kog sretoh taman kod onog stuba na vhu i krenuh, on mi nesto prica, ja ne cujem i ...oppppp, skoro da tresnuh pravo naletjevsi na neki hupser. Iskrivio sam onaj grdni stap, tako da cu sad konacno morati da mijenjam onu grdobicu malenu.


  6. #1286
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Ha ha.. Ne znam jesi li primjetio, ja sam danas nosio ženine štapove, jer mi je moj jedan ispao sa žice na Durmitoru u šumu. Pokušao ga naći kroz preduboki snijeg, nisam uspio.
    Dimenzije - širinu smo promašili za milimetar (mislili smo da je 75). Dobra je to skija.
    Dvadeset sedmi dan u sezoni. Mora se nekako nagurati do 35
    Inače, ja sam štapove tražio u Gintash intersportu, uopšte nema veličina (samo za juniore) i u Tempu (tamo ima većih ili skroz manjih). Moraću vidjeti onaj Elan, daako nađem.

  7. #1287
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ima ono udruženje ski manijaci. Ti bi im trebao biti guru!27 vec!?Išćeraćeš ti ako odeš u Austriju i na 40, obzirom da će mart biti hladan, a na Jezerinama se i u aprilu skija, ne zaboravi
    A vidio sam ti one štapove, zaboravih te pitati. U svakom slučaju, lijepo ti stoje. Kupi roze sad baš te briga, probio si led sa ovim danas.
    Nemoj u Elan kumim te Bogom, kod njih je sve bar 30% skuplje.

  8. #1288
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Bolji su mi magarci...Inače, sve smo ovo trebali postovati u thread Bjelasica 2011, možda može i admin da prebaci...

  9. #1289
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Dobro si ya temu. Vidjece admin pa nek odluci.

  10. #1290
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    http://www.weather2umbrella.com/sr/v...40/0/meteogram
    Malo razloga za optimizam.Slijedi nekoliko pretoplih dana.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •