Strana 12 od 231 PrvaPrva ... 210111213142262112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #111
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ski voz je ranijih godina funkcionisao ovak (da ne bude zabune, NIKADA nije postojao specijalan ski voz na relaciji BG-Kolašin nalik ovom dole):

    - voz ide na relaciji BAR - Mojkovac u 07:50h, kada dodje u Kolašin, voz čeka autobus koji prevozi skijaše do staze

    - 15:15-15:30 autobus polazi sa staze i prevozi skijaše do želj. stanice odakle skijaše voz prevozi do BARa (i sve usputne stanice)

    - slično i za Mojkovac, postoji autobuska linija Mojkovac Žabljak

    Očigleno željeznici nije isplativo da to radi a država neće da finansira taj "projekat".

    --

    Što se tiče BGa, postoje redovne linije SU-BR i BG-BR koje naravno sve prolaze i staju u Kolašin tako da nije problem stići normalnim vozom.

  2. #112
    Member
    Datum registracije
    19.12.2005
    Lokacija
    podgorica
    Poruke
    40

    Podrazumevano voz qq

    vidite li sta bi sa vozom!!!
    a on kao najsigurniji. ccc
    ja sam sad stigao direktno sa staze kuci poslije 5 dana
    jezerine su sredjene sjajno, samo sto je prva 2 dana bilo - 30 na vrhu, tako da skoro nije ni bilo skijanja na korpama.
    zato, kad je hladni talas prosao, posebno juce i danas je bilo nevidjeno skijanje (i boardovanje naravno), sa tim da ima sredjenih i nesredjenih staza, za svakog ponesto i nisam vidio preko 3 osobe da cekaju na korpu.
    cijene su vise nego pristojne, uzeo sam kucicu za 5 osoba za 30e.
    sjajno!

  3. #113
    Banned
    Datum registracije
    29.02.2004
    Lokacija
    Zemun
    Godina
    48
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od marinko rokvic
    ... uzeo sam kucicu za 5 osoba za 30e.
    sjajno!
    Opa ! Super cena.

  4. #114
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    uzeo sam kucicu za 5 osoba za 30e.
    sjajno![/QUOTE]
    To je super cena,mozes li da posaljes kontakt da pocnemo da se organizujemo za 17,18i 19.02!Pozdrav,POP

  5. #115
    Member
    Datum registracije
    19.12.2005
    Lokacija
    podgorica
    Poruke
    40

    Podrazumevano da

    tip se zove zeljko,
    ima 3 varijante
    kucicu na sprat 5 osoba, prizemnu, super sredjenu za 3-4, i donji sprat kuce u kojoj sam zivi na spratu. parking, a nalazi se na putu izmedju staze i kolasina, na 1,5 km od centra. grijanje na drva, kuhinjice, dobra kupatila i TV.
    i tip vodi racuna da ti bude udobno.
    cijena varira zavisno od broja osoba, naravno, ali lako se dogovoriti.
    kontakt tel je: 067/560-849
    mozes se pozvati na velisu.
    pozz

  6. #116
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up Smeštaj u Kolašinu

    Dodajem i ja kontakte za smeštaj pošto Manijaci žele da idu na ski vikend (a i za sve ostale), ja sam bio u:

    Vila Jelka, http://www.vilajelka.cg.yu/ , 081 860 150 / 51 / 52 / 53, vilajelka@cg.yu

    Hotel Čile, http://www.zlatnido.com/ , 081 860-100 / 1 / 2 / 3, zlatnido@cg.yu

    Privatni smeštaj, Medenica Mile, 067532784, 081865784, ima 2 tipa smeštaja, donje sobe koje su otvorene ove godine i koje su sjajne (imaju dvokrevetne sobe, dvokrevetne sobe za mini-kuhinjom i još neke koje nisam video), odlično grejanje (centralno), jako čisto, podna grejanja kupatila i sl. (10EUR dnevno po osobi za dvokrevetnu sobu). Drugi tip soba je na višim spratovima (nisam ih video), stariji smeštaj, zajednička kupatila, krejanje sa TA pećima i dobri su za smeštaj za više ljudi (veće su sobe, za porodice i sl.), cena je pretpostavljam niža pošto su lošiji uslovi..

    Još neki smeštaj, cene, adrese i sl. na:



    E sad, dovoljno je da se izokreće ovih nekoliko brojeva i da se kaže termin, broj ljudi i da vam treba prevoz do staze i oni će da vam pošalju ponudu.

    Ne propustite Kolašin!

    Pogledajte i ovaj gore koji je pominjan (Marinkov), ima i drugog privatnog smeštaja (nemam brojeve), do njih možete da dodjete lako preko Agencije Jelka ili Čileta...

  7. #117
    Member
    Datum registracije
    14.02.2006
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Rade li Jezerine,ima li gostiju?

  8. #118
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Jezerine je skijalište (ski centar), i da, radi, skijaju ljudi .

  9. #119
    Member
    Datum registracije
    14.02.2006
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Kada bi se odlučio za Bjelasicu šta mi preporučuješ,kakav smještaj?Vjerovatno ću doći solo a odgovarala bi mi soba,TV,kupatilo,centralno i PP,drugo šta Bog dadeOstao bih 7 danaSlike su ti super

  10. #120
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Uzmi koji oćeš smeštaj od ovih gore, svi su OK, ja sam lično bio u Jelka-i (OK, ali nema TV i sl. stvari), Čile-tu (bolji) i privatnom smeštaju (OK).

    Bjanka ti je isto dobra opcija ako imaš dosta para, koliko znam sada je 70EUR/dnevno a za decu je besplatno, tako da ako npr. neko ide sa decom onda nije skupo .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •