Strana 219 od 231 PrvaPrva ... 119169209217218219220221229 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.181 do 2.190 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #2181
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Hoce li raditi zice u aprilu ako bude snijega ? Najavljuju zahladjenje i nove snijezne padavine i trebalo bi da bude dovoljno snijega pocetkom proljeca.

  2. #2182
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Radice, barem vikendom, to je sigurno.

  3. #2183
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Eto, danas Panzer i ja poranismo na Bjelasicu da uhvatimo možda i poslednji dobri dan ove sezone, jer najavljuju, bar u Crnoj Gori, nekakvu jugovinu narednih dana. I stvarno, jutro prelijepo. U Podgorici u 7 ujutro 4 i po stepena, kad smo stigli na skijalište u suncu -1. Na osojnim stazama predpostavljam - dva, tri. Ljudi solidno, staza 2 zatvorena zbog nekog takmičenja. Generalno, svi uslovi da se fino odskija poludnevni skipas i da se za ta 3-4 sata izgore zimske kalorije. Ali avaj. Ovi stručnjaci sa skicentra nebi bili stručnjaci i ja nebi ovako siktao po forumu (a i po njima live) da nema te ljudske gluposti, ljenštine i nemarnosti. Ljudi, oni nisu palili ratrak garantovano od predhodne nedjelje!!! Da čovjek ne vjeruje svojim očima. Jeste da nema ovih dana ljudi tokom radne sedmice i jeste da možda tada nije trebalo tabati,ali subotui nedjelju ne utabati staze, to je bezobrazluk, definitivno! Bilo je bas bzv skijati tih prvih sat vremena po neutabanim stazama, naročitoza lošije skijaše i one koji nemaju oštre kantne. Momak koji radi u centru na moje pitanje zašto nisu palili tabač reče : "druže, ja imam utisak da se neko hoće posprdati i uništiti skijalište. Kraj marta, snijega koliko oćeš, a niko danapravi neki događaj, nikom da padne na pamet da snizi cijenu skipassa..." Apsolutno tačna konstatacija! Svi koji su skijali negodovali su pri klizanju na padine i nemogućnošću da vladaju skijama. Džaba. U neka doba vidjeh da na Vilinim Vodama mlađani direktorčić daje intervju državnoj televiziji, vjerovatno sa sižeoom "ovo nema niđe na svijetu cijelom, viđi ljepotu ovu i viđi kakvi smo i mi lijepi". Da ti se zgadi.
    Priložene slike Priložene slike

  4. #2184
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Evokako izgleda kad tabaju stazu na Bjelasici. Potpisujem da ću ja bolje.
    Da nebi bilo da ništa nije valjalo, dodajem par slika na kojima se vidi kako je Bog bioširoke ruke.
    Ključ nije radio, navodno zbog sajle, a nije to razlog. Krešu se troškovi, malo struja, malo radnik. A da su tražili, samo nas dvojica bi im dali po 50, 100€ danatoče tu naftu u ratrak.
    Evo još par slika...
    Priložene slike Priložene slike

  5. #2185
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Maloprije dođosmo sa Bjelasice. Iznenađujuće dobar dan bješe. Ujutro blagi minus, kasnije je ojužillo i bilo sigurno oko 8 stepeni. Preko noći je po mojoj slobodnoj procjeni palo oko 15-ak cm, a staze su za divno čudo bile tabane. Elem, nas trojica smo imali taman skije za današnji dan. Dynastar outland, dynastar booster i fisher motive su skije koje su pregazile danas od pola 9 do pola 2 nekih 40km skijanja, tako da to nije loše uopšte.Da pohvalim ovaj outland, odlična skija za stazu sa hupserima, za off i dubok snijeg nije nešto. Naroda malo za ovakav dan i ovako visok datum. Koliko fali Bjelasici neki vispren menadžer koji bi za male pare organizovao da se masovnije dolazi. Nikakve reklame, nikakvog saopštenja, nikakve vijesti, kao da je sve mrtvo. Da ne pričam da je ovo jedino skijalište koje nema nikav popust za kraj sezone ili bilo šta slično. A za sat i 20 min iz Pg se lagano dolazi. Mogle su gospođe što se trte po titogradskim kafanskim terasama dovesti svoje dupe a sa njim i dječicu da se otrase virusa i vide kako snijeg izgleda da su ovi menadžerski picopevci doveli nekog pjevača ili grupu, da su najavili neki ivent na kom bi bilo fensi vidjeti se. Ovako, kao što reče jedan od radnika, na tv-u se reklamiraju Lokve! O Bjelasici kao da ne postoji. Za nevjerovati. Kao da neko ima namjeru da sve ovo propada. Sem da ne uleti ovaj iz Boka grupe i napravi još 3, 4 nova šestosjeda, a Boga mi i gondolu.
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip datoteke: jpg b1.jpg (37,7 KB, 87 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg b2.jpg (23,3 KB, 87 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg b3.jpg (24,4 KB, 87 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg b4.jpg (24,2 KB, 87 pregleda)

  6. #2186
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Konacno sam sledeceg vikenda slobodan. Ako sve bude kako treba,u nedelju sam na Bjelasici.
    Najavljuju dobre temperature tokom sedmice tako da se iskreno nadam da staze nece progledati.

  7. #2187
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Svaka cast upravi ski centra na obezbijedjenim popustima na zatvaranju sezone!!

    Ovogodišnja zimska sezona je počela 29. decembra 2014. godine, a Uprava AD "Ski Resorta-Kolašin 1450" je donijela odluku da zvanično zatvaranje zimske sezone bude u ponedeljak 13. aprila 2015. godine, posle 106 skijaških dana. Tim povodom ćemo našim posjetiocima obezbijediti određene povoljnosti, i to:
    ***u subotu 11. aprila -BESPLATAN PARKING;
    ***u nedelju 12. aprila -BESPLATAN PARKING I POPUST OD 20% NA KUPOVINU SKI PASOVA;
    ***u ponedeljak 13. aprila -BESPLATAN PARKING I BESPLATNI SKI PASOVI.
    Bez obzira na to što će sezona biti zvanično zatvorena, ukoliko bude interesovanja nastavićemo sa radom vikendima sve do prvomajskih praznika, uz sličke povoljnosti za naše posjetioce. O tome ćemo nakon 13. aprila javnost blagovremeno obaviještavati putem našeg web sajta www.kolasin1450.me i Facebook stranice, kao i preko sredstava javnog informisanja.
    Obzirom da je opšte stanje na skijalištu i dalje veoma stabilno, da je visina snijega na stazama od 90 do 140 cm, da su staze odlično pripremljene a da zbog niskih temperatura takve ostaju i tokom dana, pozivamo vas da dođete da zajedno ispratimo ovu veoma uspješnu sezonu.

  8. #2188
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Svaka cast upravi ski centra na obezbijedjenim popustima na zatvaranju sezone!!

    Ovogodišnja zimska sezona je počela 29. decembra 2014. godine, a Uprava AD "Ski Resorta-Kolašin 1450" je donijela odluku da zvanično zatvaranje zimske sezone bude u ponedeljak 13. aprila 2015. godine, posle 106 skijaških dana. Tim povodom ćemo našim posjetiocima obezbijediti određene povoljnosti, i to:
    ***u subotu 11. aprila -BESPLATAN PARKING;
    ***u nedelju 12. aprila -BESPLATAN PARKING I POPUST OD 20% NA KUPOVINU SKI PASOVA;
    ***u ponedeljak 13. aprila -BESPLATAN PARKING I BESPLATNI SKI PASOVI.
    Bez obzira na to što će sezona biti zvanično zatvorena, ukoliko bude interesovanja nastavićemo sa radom vikendima sve do prvomajskih praznika, uz sličke povoljnosti za naše posjetioce. O tome ćemo nakon 13. aprila javnost blagovremeno obaviještavati putem našeg web sajta www.kolasin1450.me i Facebook stranice, kao i preko sredstava javnog informisanja.
    Obzirom da je opšte stanje na skijalištu i dalje veoma stabilno, da je visina snijega na stazama od 90 do 140 cm, da su staze odlično pripremljene a da zbog niskih temperatura takve ostaju i tokom dana, pozivamo vas da dođete da zajedno ispratimo ovu veoma uspješnu sezonu.

  9. #2189
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    E sad Miloše, da li se zezaš kad kažeš ovo za upravu svaka čast na popustima?
    Da nemam internet i da ne pratim šta rade ostale, pridružio bih se čestitkama. Ovako, zadnja 3 dana da se sjete, po meni bolje da nisu. Ne govorim ovo sebe radi, da se razumijemo, nego radi nekog koga trebaju privući tim popustom ( ja idem gore bio popust ili ne , kako na kraju tako i tokom čitave sezone ) i kome znači u budžetu tih nekoliko eura. U svakom slučaju, super je što se može ovim datumom planirati Vaskrs na Bjelasici, pa preporučujem svakom ko je u prilici da naredne dane provede na planini.
    P.S.
    Ljudi koji su u prilici trebaju donirati kao pomoć tako što će alikvotni dio cijene skipasa i parkinga donirati centru.

    Šalu na stranu, radnicima je dnevnica bijednih 8€...

  10. #2190
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    E sad Miloše, da li se zezaš kad kažeš ovo za upravu svaka čast na popustima?
    Da nemam internet i da ne pratim šta rade ostale, pridružio bih se čestitkama. Ovako, zadnja 3 dana da se sjete, po meni bolje da nisu. Ne govorim ovo sebe radi, da se razumijemo, nego radi nekog koga trebaju privući tim popustom ( ja idem gore bio popust ili ne , kako na kraju tako i tokom čitave sezone ) i kome znači u budžetu tih nekoliko eura. U svakom slučaju, super je što se može ovim datumom planirati Vaskrs na Bjelasici, pa preporučujem svakom ko je u prilici da naredne dane provede na planini.
    P.S.
    Ljudi koji su u prilici trebaju donirati kao pomoć tako što će alikvotni dio cijene skipasa i parkinga donirati centru.

    Šalu na stranu, radnicima je dnevnica bijednih 8€...
    Aa, zato je skup ski pas, zbog tih satnica, pardon dnevnica. :-) malo sarkazma nije na odmet, vazno je da je sve transparentno,pa nek svako nosi sa sobom zig.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •