Strana 189 od 231 PrvaPrva ... 89139179187188189190191199 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.881 do 1.890 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1881
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Skijaliste se sjutra otvara!

  2. #1882
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od cazo22 Pogledati poruku
    pogledaj datum snimka,23.01.2014
    Datum je 25.jan.2014 na ovoj slici koju sam postavio ...

  3. #1883
    Member
    Datum registracije
    14.02.2006
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mikeli Pogledati poruku
    Datum je 25.jan.2014 na ovoj slici koju sam postavio ...
    pa lijepo ti piše datum 23.01. na slici,gornji crni rub slike.Još nisu ni postavili slike od 25.01. bar ne na oficijelnom sajtu

  4. #1884
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Evo ja stigoh iz Kolasina. Prvo sam odgledao snimljeni spust u Kicu pa da prenesem utiske. Snijega na zalost nema dovoljno!!! Po mojoj procjeni u podnozju nema preko 25cm. Nevjerovatno je koliko se topi iako je temp bila minus 5. Otvorili su restoran, naravno, bez kafane se ne moze. Bilo je jedva 10-ak ljudi negdje oko 9 i 45 kad sam ja stigao.Kasnije sam stvarno sretao auta da idu gore. Setosjed su bili upalili, ali nije nikog bilo na njemu. Rekose mi da u gornjem dijelu staze ima dosta snijega i da su ga tabali nocas, a ovaj donji dio nisu jer su cekali nece li jos pasti snijega. Sve su prilike da u dogledno vrijeme nece biti novih padavina. Na slici cete vidjeti sta znaci nemar i javasluk i ne znam sad koju drugu rijec da nadjem za ono siblje i granje po stazi. Kop su otvorili i funkcionisu sa daleko manje snijega citavo ovo vrijeme i onda poludi covjek kad vidi kolike su nasi ljenstine i amateri.
    I na kraju, ako prodimim na nesto, to je pomen topova! Rece mi djevojka sto radi u Bianci jutros kad sam pitao rade li zice, kao nema dovoljno snijega ali ce upaliti topove pa ce biti dovoljno. Kao da je pokriveno ne znam koliko staze njima pa ce cudo napraviti ako ih upale. A radnik sto je upalio taj top jutros nesretnik se muci oko njega i krije se od snijega isto kao da zaliva bastu.Presmijesno, ali ne snimih.
    Znaci, sjutra su najavili otvaranje, radice samo sestosjed. Ne znam kako izgleda onaj sumski put sto vodi ka pocetnoj stanici ali Jezerine i Carev do ne izgledaju obecavajuce.
    Priložene slike Priložene slike

  5. #1885
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Puno viri ova trska u dnu staze , ne valja ovo nista ...
    Ako ne napada ovih dana jod 20cm snijega mrka kapa .

  6. #1886
    Member
    Datum registracije
    18.10.2012
    Godina
    39
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    jesi li pitao sta za cijene ski pasa? ja cuh da ce biti 8e kako bi kao sezonu spasili u sta ja sumnjam znajuci kakvi smo...

  7. #1887
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    je li moguce da ovoliko trska viri? pa ovi iz NTO idu sjutra tamo, ja se prijavih ali kad vidjeh ove slike...pitanje je da li cu se cimati...plus 20e za ski pas...no way!

  8. #1888
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nešto mi se čini da bi im pametnije bilo da upale Ćupove i Ključ, pa da se skija na Ćupovima do međustanice (vrh - međustanica) i Ključ - i dosta s' obzirom da gužve neće biti...

  9. #1889
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Nešto mi se čini da bi im pametnije bilo da upale Ćupove i Ključ, pa da se skija na Ćupovima do međustanice (vrh - međustanica) i Ključ - i dosta s' obzirom da gužve neće biti...
    Mislim da ne pustaju cupove jer su najavili jak sjeverni vjetar...A i 20 min voznje na zicu na -10...diskutabilno...

    ja da drzim ovo skijaliste, mene bi bilo sramota da najavim i otvorim sezonu sa ovakvim stanjem staza...pogotovo sa ski pasom od 20 eura...
    Sramota me je sto se ovo desava u zemlji kojoj zivim a kamoli sto drugo...
    Gnijev, bijes i razocaranost mi je +beskonacno
    Poor glide is like bicycling with a flat tire.

  10. #1890
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Međustanica - vrh vozi (barem ranije ) oko 8 minuta, a bolje je da bude hladno na žici nego da se skija po zemlji i kamenju ++ tako mogu i Ključ da otvore.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •