Strana 8 od 231 PrvaPrva ... 6789101858108 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #71
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nazalost danas nisam otisao na Jezerine :(. Necu cekati tamo NG, nego sa porodicom .

    Negde sam video da je u nedelju kisa :(.

  2. #72
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Na Bjelasici je za zadnjih 24 sata palo više od 50cm novog snijega. I sada intezivno pada, samo da se tabač snijega ne pokvari....

  3. #73
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ima ih bese 2 komada, tako da nece valjda oba . Koliko sada ima ukupno - 1m?

  4. #74
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up Jezerine

    Evo kratkog izvestaja o danasnjem skijanju na Jezerinama (ostajem u Kolasinu jos 2 dana):

    - snega ima u OGROMNIM kolicinama, od 1-3m!

    - staze perfektno pripremljene

    - vreme odlicno

    - staza/sneg odlicni, plasio sam se da nece mozda biti "mokar" dok sam dolazio do Kolasina, ispostavilo se da je nabijen, "škriputav" i IZUZETNO brz, na par mesta na stazi ima malo leda

    Mislim da je danasnji dan bio PERFEKTAN za skijanje na Jezerinama, guzve NEMA, ski pass je 10EUR dnevni, 60EUR 7dnevni, 100EUR sezonski.

    Video sam da su i boarderi uzivali .

    Sve u svemu, ko moze da dodje neka dodje sto pre na ovu lepotu .

    Sutra slikam sa fotoaparatom ako bude suncano, danasnje imam samo u mobilnom formatu (640x480 los kvalitet).

    UPDATE: ipak sam okacio lose slike :

    http://vladika.com/wlad/ski/BJELASICA_20060103/
    Izmenio/la wlad; 03.01.2006 u 18:11.

  5. #75

    Podrazumevano

    Hey Wlad, slike su odlicne.
    Staza deluje zanimljivo - onaj utaban deo je malo blag ali ono sto se vidi sa zice deluje odlicno.
    Kako stoje stvari sa setanjem van staze - da li nagib dozvoljava da se malo ludiramo ili moramo samo da pratimo stazu?

    I jos jedno pitanje - mogucnosti za ski vikend? Savet?

    Pozdrav!!!!

  6. #76
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ima dosta alternativnih staza gde moze da se skija kroz dubok sneg. Moze i da se skija i kroz sumu ko voli .

    Sto se tice smestaja, najbrze je da zovnes Vilu Jelku ili Čilea (isto vila), oba imaju i sajt (mozes da potrazis preko www.crnago.com). Postoji i odlican privatan smestaj (sobe su bolje od hotelskih). Polupansion se vrti oko 20EUR, zavisi na koliko dana, ja sam sada npr. uzeo 2 dana PP za 42EUR (21 po danu).

    Sto se tice prevoza to je lako posto imas voz do Kolasina .

    Dan dva (izvestaj): snega isto mnogo (naravno), staze super, skijanje odlicno, jedno sto je na "vrhu" bilo dosta magle tako da se pocetak staze skija "na slepo" , vecina ljudi su ipak izlazili na medjustanicu..

    Inace tamo sada radi dvosedecnica (sa medjustanicom), 1 tanjir (drugi, donji ne pale, a "Kljuc" [koji je po meni i najbolja staza] ne radi zbog premnogo snega, bukvalno sneg prekriza žicu od tanjira u gornjem delu staze) i bebi lift.

    Slike imam sa "pravim" fotoaparatom ali cu ih okaciti kada se vratim (necu preko GPRSa ).

  7. #77
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Wlad dolazim U Kolashin u Petak. Ocesh biti tamo ? Ako budesh da se vidimo i odvezemo to jednom onako ludachki :P


    PS. Znash li ti da montirash vezove za board da ne idem u Elan, jer ne znam rade li ?

    PS.S. Poshalji mi broj telefona na PM i ime p0z :p

  8. #78
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja sam skijaš, ne border , ali nema veze naravno .

    Iz Kolašina idem sutra posle skijanja, znači neću biti u petek, ovih 3 dana mi je dovoljno za početak, tj. za warm up .

    Što se tice montiranja vezova, ako vec dolaziš u Kolašin, dodji do centra i raspitaj se, imaš neke radnje gde se iznajmljuje i prodaje oprema i oni sigurno mogu to da ti odrade...

    Ime mi je Vladislav .

  9. #79
    Member
    Datum registracije
    19.12.2005
    Lokacija
    podgorica
    Poruke
    40

    Podrazumevano hi

    wlad, da ne znas je li se popravila situacija sa rentiranjem bordova na stazi? prosle godine sam nalazio samo neke kante, a hocu da dodjem ski-vozom, tako da nemogu da svratim kod onog tipa sto izdaje u centru, pop mislim ili tako nesto. i hoce li biti ski voza u subotu, ako znas naravno.
    pozz

  10. #80

    Podrazumevano

    Hvala!!!!
    Pretpostavljam da je i kolima moguce doci do Kolasina! Iz Beograda - mislim sto se tice prohodnosti puta.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •