Strana 164 od 231 PrvaPrva ... 64114154162163164165166174214 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.631 do 1.640 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1631
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    I ja sam bio daans. Odlicno skijanje, za prvi dan u sezoni. Staze dobro pripremljene.. Nije lose.. Nesto kasnije cu okaciti par slicica i po koji klip..

  2. #1632
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Evo dijela Snowhutners ekipe od danas..
    Priložene slike Priložene slike

  3. #1633
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 78 Ti
    Godina
    39
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Vrijeme fenomenalno, a i staze oba dana vikenda odlične! Kao da je kraj februara ili početak marta! Nikad bolje skijanje u decembru. Loša info je što ni ove sezone neće raditi druga brzina dvosjeda..

  4. #1634
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Mislio sam sjutra da idem da se izmeracim ali vrijeme je katastrofa, tako da cekam bolje dane - vise snijega...

  5. #1635
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    http://www.weather2umbrella.com/sr/v...40/0/meteogram
    Pa mozda i nije toliko strasno...a ne vjerujem ni da je skopnilo vise od 15cm ovih dana...

  6. #1636
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Super dan na Bjelasici. Doduse,malo smo kasnili jer Panzer i Cimbo podkose sa suprugama, al ajde...nadoknadice se, tek je decembar. Elem, snijega casti mi ima dosta. tek na nekoliko mjesta malo se pojavilo kamenja,ali nista strasno. Sta znaci kad na pocetku dosta napada pa ga poslije ratraci sabiju. Temeratura u blakom plusu, topi se sa zice, rece momak na VV da je oko 2 stepena bilo. Staze koej su u hladu i dalje super drze, a mi smo skijali bas brzo i zestoko, od proslogodisnjih penzionera ispadose momci.
    Cak je i Kljuc radio s tim sto mi odvozismo samo dva puta da pomenute gopodje nebi galamile. Vidi se kako je snijega dosta manje ali ipak sasvim dovoljno za dosta dobro skijanje i ocjenu 4-.
    Naroda znatno manje nego prosle nedjelje, a spremaju naplatu i bebi lifta.Mozgovi..

  7. #1637
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    ExBaker je sve rekao..
    Ja cu samo da opisem kakav je dan bio na ovaj nacin
    Priložene slike Priložene slike

  8. #1638
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Da kazem da ne izdaju fiskalne racune ni za restoran/kafic ni za parking. Usput pokusavaju konobari malo da kraduckaju.

    Ako pocnu sa naplatom bebi lifta (ulazak u ogradjeni prostor) dotakli su dno!

  9. #1639
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Godina
    49
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Mislim da ce grudvanje biti besplatno tako su obecali tako da im ne smijemo zamjerati...katastrofa ljudi,sramota !

  10. #1640
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ja sve nesto sto sam i pljuvao po njima do ovih godina stadoh, frka bjese ove godine najveca hoce li uopste otvararati...Nije mi ni skipass ni parking toliko ove godine parao oci...ali ovo sa bebi liftom, to mi je stvarno bzv!
    Ja sam inace pobornik teorije da bi jedan dobar domacin na skijalistu i jedan u Kolasinu napravili cudo. Politiku negdje drugo. Djeci do 10 godina ljudi ne treba ni naplacivati skipass!!!Aj da im se naplacuju dvosjed i sestosjed, ali bebi lift i Jezerine nikako! Pa ko ce im skijati sjutra?!Kad se kao klinac "navuces" na nesto citav zivot si tom fanatik.Evo, ajde razmislite po sebi za neke stvari...jedan drugar prica kako u Americi prodaju pancerice par puta nosene za 20$ i ja odmah kontam kako bi trebalo ugovoriti sa turistickom organizacijom da nekako subvencionise, recimo, prevoz i troskove carine i ovdje te iste pancerice prodajemo za 20eura...Ali na zalost, kako se ne vodi racuna o turizmu sem formalne sminke na drzavnom nivou tako se jos manje strateski razmislja na mikronivoima. Samo kad covjek pomisli sta bi taj Kolasin bio bez skicentra...
    Ovih dana Panzer i ja mnogo puta na zici pricasmo i "kucasmo u drvo" kakva je Bjelasica i Durmitor u odnosu na Kop i ostale planine u okruzenju sa Bogom danim padavinama i klimom i ostalim potencijalima.Ali na zalost glupost, nemar i nerazmisljanje cine da par sati prije nove godine pricam i razmisljam o ovakvim temama...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •