Strana 163 od 231 PrvaPrva ... 63113153161162163164165173213 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.621 do 1.630 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1621
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker
    I sa Mojkovacke strane je Bjelasica lijepa, ali Mojkovac nema ski centar i onda [B
    ko tamo ide na zimovanje?!Niko[/B]...
    Greska, idem ja,
    doduse skijacu u Kolasinu

  2. #1622
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ja hocu, imam sponzora za sezonski skipass...
    Bice ok vrijeme za skijanje...

  3. #1623
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od designbvr Pogledati poruku
    Greska, idem ja,
    doduse skijacu u Kolasinu
    Jedna lasta, me'ščini proljeće....
    Ti ne ulazis u konkurenciju...

  4. #1624
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ja idem u nedjelju, pa se gledamo)

  5. #1625
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Je li padao snijeg ovih dana na stazi?
    Nadam se da dovoljno snijega ima za dobro 'skijanje'...
    Sjutra, za nas, pocinje Nova sezona...

  6. #1626
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 78 Ti
    Godina
    39
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Konačno su obnovili web camere na sajtu, pa godinu dana ponovo možemo viđeti stanje ..
    Priložene slike Priložene slike

  7. #1627
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    po slikama se moze zakljuciti da nije bas sjajna situacija,
    ali ipak sjutra se posjecuje skijaliste...

  8. #1628
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Ja sam bio i juce i danas a i sjutra cu...staza danas perfektna, tvrda i predobro ispeglana...juce oblacno, nidje nikoga...danas dan perfekcija, albanskih drzavljana koliko hoces i u hotelu i na stazi...kamenja na stazi nema sto je za veliku pohvalu...parking i dalje euro po satu...
    Slike cu postaviti cim sjednem za komp...

  9. #1629
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Po slikama od danas vidjecete da je situacija sasvim solidna.
    Jutro prohladno, nesto oko -6, skoro da uhvatih prvu zicu. Na parkingu svega 20-ak auta, za nevjerovati koliko malo naroda. Staze super ispeglane, cini mi se ne toliko siroko ispeglane ali potpuno OK. Uzeo sam poludnevni skipas i prosao bukvalno svaki dio sem Kljuca koji je bio zakljucan.
    Kamenja nema skoro nigdje iako je snijega prema mojoj slobodnoj procjeni ispod 50cm. Momci sto rade isti kao i svih ovih godina, osim onog sto radi na rampi parkinga. Vrati mi 5evra vise, pa kad ih dobi nazad rekoh mu da svaki sledeci put trebam za "dz" parkirati auto.
    Elem, najvaznije, skijanje je bilo extra, pa ako se po jutru dan poznaje onda ce sezona biti dobra. Svako spustanje iz cuga, bez pravljenja pauze negdje na staze prijatno me iznenadi. Ni sam nisam mogao vjerovati da nece noge izdati, ali nisu. Staze tvrde, drzale su i do iza 13 casova dobro, nidje ni jednog hupsera. SoMi je super odradio servis tako da skije idu k'o luda, plus naostrene i ne proklizavaju ni na najstrmijim dijelovima.
    Jedan od radnika rece da navece malo prave vjestaka, jer u donjim dijelovima ce faliti snijega. Po sredini Jezerina ima jedna povrsina bez snijega, jes obiljezena znakom, ali opet previse opasna. Mislim da je bilo bolje da su stavili ogradu jer da neko naleti, mogao bi se polomiti. Cini mi se da fali jedna korpa od sestosjeda, neuspjeh vidjeti broj. Oko 1 se parking vec pripunio, a inace na stazama nidje nikog...Nevjerovatno je da je neki lik sto je sjedio pored mene na zici zvao turisticku organizaciju i nisu mu znali reci radi li danas skijaliste!?! Od sredine sedmice ce jugovina tako da ne propustite sjutrosnji dan, vrijedi svaki minut vjerujte.
    Priložene slike Priložene slike

  10. #1630
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Danas isto super dan, malo toplije nego juce, ali staze drze odlicno.Opet varijanta poludnevni skipas i jedno 15-ak spustanja, malo noge bole ali nista strasno. Naroda mnogo,mnogo vise nego juce. Parking gotovo popunjen, kafana puna. Jedino ako bude neka strasna jugovina, bice zeznuto. Ovako, na ovoj temperaturi staze mogu citavu zimu. Kljuc opet nije radio, mada je ratrak prolazio i tabao staze. Jedne korpe na sestosjedu definitivno nema.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •