Strana 162 od 231 PrvaPrva ... 62112152160161162163164172212 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.611 do 1.620 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1611
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    mozda neka peticija da se sastavi ili jednostavno da ih bombardujemo sa mailovima...

  2. #1612
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Evo i ja cu ispred udruzenja ljubitlja zimskih sportova Snowhunters, poceti da ih bombardujem..

  3. #1613
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    38
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Mogli bi, kada krenete u nedelju na skijanje, da sastavite peticiju
    50 potpisa - nije malo :=?

  4. #1614
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Ljudi, ajmo malo realno, ipak to skijalište jedva sastavlja kraj sa krajem. Da nije onih Albanaca, pored domaćih skijaša jedva da bi opstali. Treba malo skijaška zajednica da se zamisli - naravno da je povoljniji ski pas svima nama u interesu, ali prvenstveno treba da nam je u interesu da skijalište uopšte radi.
    Sa ovakvim tržištem i klijentelom najbolje prolazi model skijališta kao Vučje - bez ulaganja u skijašku infrastrukturu, ali zato restoran, motel...
    Kolasin 1450 doprinosi cijelom Kolašinu, a i šire, a kako ubire prihode? Od njega koristi imaju svi hoteli i restorani u gradu, a koliko oni doprinose skijašima?

  5. #1615
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Nikako ne doprinosi, po meni.. Jer im je politika vodjenja skijalista 0. Moje licno misljenje..

  6. #1616
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 78 Ti
    Godina
    39
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Ima li neko info kako je gore, je li padalo novog snijega? Oće li pripremat staze? Vidim na fb komentar da nijesu zadovoljni kako je bilo u neđelju ili poneđeljak... Planiram da pođem u subotu..

  7. #1617
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Ljudi, ajmo malo realno, Kolasin 1450 doprinosi cijelom Kolašinu, a i šire, a kako ubire prihode? Od njega koristi imaju svi hoteli i restorani u gradu, a koliko oni doprinose skijašima?
    To i jeste najverovatniji problem sa skijalistem, SVI ga rabe na ovaj ili onaj
    nacin, a da se uchipe nesto/nekolk'o slabo, to bi se moralo nekako raspodeliti,
    prosto ne mogu da verujem da ljudi ne razmisljaju o tome, verovatno k'o i
    sve kod nas, tek kada bude sr..nje onda kuku-lele, unapred nista,
    a ko zna koje su tu jos igrarije oko skijalista, trebalo bi da ne radi jednu sezonu,
    ondaK bi se naslo "pametnih", "odgovornih" i "briznih" onoliko.
    Mislim da je problem i sto puno ljudi u Kolasin dolazi "dnevno" i posle skijanja
    idu kuci, pa hoteli i ostali izdavaci ne vide/prepoznaju svoj "udeo"

    Je'l gresim ?

  8. #1618
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    To je to, bezveze je što su CG skijališta u rukama nejakih investitora. Bjelasica ima potencijala, to je valjda jasno, i više nego npr. kopaonik ali...
    Zato meni nešto nikad nije žao platiti taj ski pas kod njih jer znam da ljudi koji rade na ovom skijalištu se barem trude (za razliku od recimo onih na Žabljaku).

  9. #1619
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    T
    Zato meni nešto nikad nije žao platiti taj ski pas kod njih jer znam da ljudi koji rade na ovom skijalištu se barem trude (za razliku od recimo onih na Žabljaku).
    Da te nismo vidjeli barem 7,8 puta da oni momci hvataju da uskaces bez ski pas-a, mozda bi ti forumasi i vjerovali...Ovako,ne...Moracas da uplatis pojednim sezonski pas da bi se opravdao...
    Kolasin kao turisticko mjesto mogu zakljucati bez skijalista, odgovorno tvrdim. Imao bi isti turisticki znacaj koliko trenutno ima Mojkovac. I sa Mojkovacke strane je Bjelasica lijepa, ali Mojkovac nema ski centar i onda ko tamo ide na zimovanje?!Niko...

  10. #1620
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Poređenje s Mojkovcem ima smisla.
    Nego, oćemo li mi ovaj vikend put gore? I cimbo bi rado, prokleta je Amerika

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •