Strana 142 od 231 PrvaPrva ... 4292132140141142143144152192 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.411 do 1.420 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1411
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ja cu sad onu narodni-svi junaci nikom ponikose...
    Danas smo bili na Bjelasici nas nekoliko forumasa, ali izgleda da je prvi dan skijanja ucnio svoje pa niko ne pise utiske.
    Jedini sam ja izgleda u dobroj fizickoj kondiciji cim sam jos budan(a jos planiram sad malo i vani
    Elem, prvi dan skijanja...Pa i nije lose, obzirom kakvih je prvih dana bilo.
    Bjelasica.Nije Bjelasica bez snijega od metra Bjelasica.Pao je ali ni pola od onog sto zvanicni kazu.Na slikama se vidi Kljuc i dio pored zice dvosjeda.Cim toliko siblja viri predpostavljate koliko je palo.No, kazem sve u svemu nije toliko lose.
    Dosli smo nesto prije 10 sati, na parkingu za nevjerovati malo vozila. Vucen svojom zeljom i entuzijazmom prevario me subjektivni dozivljaj ove Bogom dane mogucnosti da se prije nove godine skija na Bjelasici.Stvarno sam mislio da ce biti vise ljudi! Dan predivan, temperatura u minusu i preko desetke(oko podne oko nule),vikend.Ali..
    Staze utabane, ali sa dosta kamenja i siblja koje je ratrak otkinuo(a da nije ne bi se moglo proci).Ne razumijem tu neodgovornost da se nista ne takne preko jeseni dok jos snijega nema. To se samo jos na Zabljaku desava. Rekose da su cak i na Vucju sredjivali staze. Dok pola jedan i drugog dijela poludnevnog skipasa moglo se i nekako proci gotovo svim stazama a da se skije ne nagrde.Poslije uz dosta egzibicija i krivudanja jedina sa Cupova pa na stazu iznad Carevod dola pa na Jezerine.Rezultati jako vidljivi na kraju dana tako da nas svih eto kod Misa na peglanje. Ja i dobro prodjoh kad uporedim sa Panzerovim.
    . Dok ne padne jos bar 40cm nece biti dobrog skijanja.
    Jos da napomenem da nista novo ne primijetih u odnosu na proslu godinu bez sto je dvosjed odmah pusten da ide vecom brzinom.
    Ako danasnje drustvo bude raspolozeno sledece odrediste je Kop dok ne padne tih 40-tak cm.
    I opet na kraju, kad shvatim da smo skijali prvi dan skoro citavo vrijeme, u martu ce se rusiti rekordi
    I par slicica sa mobilnog da se prenese dio atmosfere i da se vidi kako se slika za fb
    Priložene slike Priložene slike

  2. #1412
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Ja cu sad onu narodni-svi junaci nikom ponikose...
    izgleda da je prvi dan skijanja ucnio svoje pa niko ne pise utiske.
    Jedini sam ja izgleda u dobroj fizickoj kondiciji cim sam jos budan(a jos planiram sad malo i vani
    Moram reci da su mi ExBaker,Panzer i Srdjan nametnuli takav ritam za prvi dan da sam zavrsio sa grcevima u misicima i u krevetu u 9 sati.Al posle onog ledenog krompira u planinaru sve oprastam...

    Ako danasnje drustvo bude raspolozeno sledece odrediste je Kop dok ne padne tih 40-tak cm.
    I opet na kraju, kad shvatim da smo skijali prvi dan skoro citavo vrijeme, u martu ce se rusiti rekordi
    Bilo dobro - ponovilo se...

  3. #1413
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Dobro je što je otvorena sezona...
    Malo jači tempo, posebno ako se uzme u obzir kvalitet staze. Pejamachine je letio kada ga je lasnirala jedna grba nekih 10 metara. Ja sam u neka doba promašio stazu i srećom završio u nekoj prtini.
    Što ti je duga apstinencija...
    Još - kuvano vino i Ivana koja nas slika... Koja Ivana? Zaleđeni krompir i mješana salata

    Citirati Originalno postavljeno od Pejamachine Pogledati poruku
    Moram reci da su mi ExBaker,Panzer i Srdjan nametnuli takav ritam za prvi dan da sam zavrsio sa grcevima u misicima i u krevetu u 9 sati.
    E, Peja, tajna je u aspirinu i panceroti koje samo naš pekar zna gdje se kupuje.

  4. #1414
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 78 Ti
    Godina
    39
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Pratim forum kada mi trebaju info o stanju na Jezerinama, pa vidim da pominjete odlazak na Kopaonik na skijanje.. Ja planiram da pođem 2-3 dana za N. god. na skijanje, pa ako ima neko da mi preporuči neki smještaj đe je već boravio dobro bi mi došlo..

    Hvala unaprijed..

  5. #1415
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Vjerovali ili ne ali ja skoro da i nemam upalu misica.I evo sad odoh u CHeers na generalnu probu za novu godinu.Zivjeli!

  6. #1416
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    I da spamujem malo. Nesto razmisljah, opet je cini mi se dosta skupo u restoranu.Demantujte me ako nisam u pravu.

  7. #1417
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od BobanMNE Pogledati poruku
    Pratim forum kada mi trebaju info o stanju na Jezerinama, pa vidim da pominjete odlazak na Kopaonik na skijanje.. Ja planiram da pođem 2-3 dana za N. god. na skijanje, pa ako ima neko da mi preporuči neki smještaj đe je već boravio dobro bi mi došlo..

    Hvala unaprijed..
    Imas na temu Kop gotovo sve sto te zanima. Kamere su ti na infokop.net i skis.rs a samim tim i aktuelno stanje. Jezerine prati na ovoj temi i kolasin1450.com

  8. #1418
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Sajt kolasin1450.com vise ne radi...istekao hosting ili domen...

  9. #1419
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 78 Ti
    Godina
    39
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Imas na temu Kop gotovo sve sto te zanima. Kamere su ti na infokop.net i skis.rs a samim tim i aktuelno stanje. Jezerine prati na ovoj temi i kolasin1450.com
    Znam za Jezerine sve, nego me interesuje smještaj na Kopaoniku, ako ima neko preporuku, da je već tamo boravio?

    A sajt kolasin1450.com ne radi od juče kad sam htio da provjerim kakav je dan..

  10. #1420
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od BobanMNE Pogledati poruku
    Znam za Jezerine sve, nego me interesuje smještaj na Kopaoniku, ako ima neko preporuku, da je već tamo boravio?

    A sajt kolasin1450.com ne radi od juče kad sam htio da provjerim kakav je dan..
    Pogledaj u toj temi na kojoj ti je i rekao ExBaker za Kop onda Danas slab snijeg tokom cijelog dana, pomalo magle, ali je skijanje bilo bolje nego juce cini mi se

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •