Strana 44 od 231 PrvaPrva ... 3442434445465494144 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 431 do 440 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #431
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Računaj da ti je putovanje po CG zimi, ako ima snega na putevima i sl. oko 50km/h prosek, ovo je naravno čisto da stekneš otprilike utisak.

    A ima ljudi koji idu 100km/h po ledu, ali to je daleko od proseka .

    Što se tiče provoda, Kolašin je malo mesto, tako da ne možeš da promašiš, sve je blizu, ima par diskoteka, restorana, kafana, hotela - obiđi pa vidi .

  2. #432
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Računaj da ti je putovanje po CG zimi, ako ima snega na putevima i sl. oko 50km/h prosek, ovo je naravno čisto da stekneš otprilike utisak.

    A ima ljudi koji idu 100km/h po ledu, ali to je daleko od proseka .

    Što se tiče provoda, Kolašin je malo mesto, tako da ne možeš da promašiš, sve je blizu, ima par diskoteka, restorana, kafana, hotela - obiđi pa vidi .

    Upravo tako.. Samo se nadam da ce brzo objaviti cijene za ovu sezonu.. I da ce onaj sajt proraditi vise..

  3. #433
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Koliko sam ja razumeo cene se neće menjati...
    (ostaće na nivou prošlogodišnjih)

  4. #434
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Koliko sam ja razumeo cene se neće menjati...
    (ostaće na nivou prošlogodišnjih)
    Pa to su jos nezvanicne informacije valjda.. Meni se cini da sam od nekog cuo, da ce cijene ipak malo porasti.

  5. #435
    Junior Member grOOvy avatar
    Datum registracije
    26.11.2008
    Lokacija
    Ozalj, Hrvatska
    Skije / Bord
    Elan Vertigo
    Godina
    46
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    ..hvala ljudovi na informacijama ..budemo onda istraživali!!!

  6. #436
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Moderno skijalište

    MINISTAR NENEZIĆ U POSJETI JEZERINAMA

    Kolašin(MINA-BUSINESS) – Buking smještajnih kapaciteta u Ski centru Jezerine za novogodišnje praznike i januar izrazito je dobar, a solidna posjeta očekuje se i u februaru i martu, saopštili su predstavnici kompanije.

    Direktor Ski centra Jezerine, Ivana Peković, saopštila je da su ove godine u potpunosti remontovani i osavremenjeni postojeći liftovi, što će znatno povećati brzinu, odnosno skratiti vrijeme vožnje do vrha planine.


    - Skijašnica, ski škola, restorani i servis funkcionišu, a očekuje se da će tokom sezone proraditi najsavremeniji ski lift na Balkanu, čime će biti otvoreno još blizu 15 kilometara novih skijaških staza - kazala je Peković na sastanku sa ministrom turizma i zaštite životne sredine, Predragom Nenezićem, koji je boravio u radnoj posjeti Kolašinu.


    Detaljnije na: http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=291316

  7. #437
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    I zvanično su objavljene cene ski passa za sezonu 2008/2009.

    Malo su izmenjene kategorije, ali su cene ostale iste (kao prošlogodišnje), cena parkinga je vraćena na sramotni nivo od 2EUR/h. Za autobuse je parking, ne sramotan, nego nema reči koje bi to opisale!

    Očigledno su nepoželjne organizovane grupe, osim ako ne dolaze iz Bjanke & Lipke.

    Više na: http://jezerine.org/ u delu "Ski-pass".

    Za ovu godinu je opet obećano ubrzavanje starih žica - prošle godine su "slagali" - javiće nam kako je ove .

    ---

    Ja sam taman planirao kraj januara da posetim Jezerine, da vidim kakav je to 6sed , ali kada sam video ovu cenu od 2EUR/h za parking - odma sam odustao. Jedino što može da ispravi to je da postoji organizovan bus prevoz Kolašin-Jezerine.

  8. #438
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    I zvanično su objavljene cene ski passa za sezonu 2008/2009.

    Malo su izmenjene kategorije, ali su cene ostale iste (kao prošlogodišnje), cena parkinga je vraćena na sramotni nivo od 2EUR/h. Za autobuse je parking, ne sramotan, nego nema reči koje bi to opisale!

    Očigledno su nepoželjne organizovane grupe, osim ako ne dolaze iz Bjanke & Lipke.

    Više na: http://jezerine.org/ u delu "Ski-pass".

    Za ovu godinu je opet obećano ubrzavanje starih žica - prošle godine su "slagali" - javiće nam kako je ove .

    ---

    Ja sam taman planirao kraj januara da posetim Jezerine, da vidim kakav je to 6sed , ali kada sam video ovu cenu od 2EUR/h za parking - odma sam odustao. Jedino što može da ispravi to je da postoji organizovan bus prevoz Kolašin-Jezerine.
    Ja cu oko 4./5. januara posjetiti Jezerine, pa cu vam prenijeti utiske.. I mene bas zanima jesu li ubrzali stare zice.. Poz

  9. #439
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Na zvanicnom sajtu (novom) kaze da jue dnevni ski pas za odrasle 13 eura + 5 eura depozita...

  10. #440
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pogrešno im je to - sve cene, za sve kategorije stoje (1dnevni) 13EUR, što naravno nije tačno. Dnevni je 20EUR za odrasle.

    Depozit ne naplaćuju, iako stoji u cenovniku - i prošle godine je stajao - oni koriste one jednokratne ski-data kartice - od ove godine i na Kopaoniku iste - tako da nema depozita - mnogo praktičnije .

    Cene su iste kao sa početka prošle sezone...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •