Strana 61 od 231 PrvaPrva ... 1151596061626371111161 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 601 do 610 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #601
    Member
    Datum registracije
    30.11.2008
    Godina
    35
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    ja kad sam bio prosli tjedan kljuc je radio svaki dan makar nije bilo ljudi...sad ne znam kako je gore

  2. #602
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Prošle sezone je od 1 aprila ski centar radio samo vikendom - ako se dobro sećam, još 2-3 vikenda... Ali OK je i to - samo kažem da su obećali do 1 maja sezonu, a sezona znači svaki dan.

    Ne znam da li ste videli, ali po ski info-u Ključ ne radi preko nedelje - ne znam šta je frka da Ključ radi svaki dan - pa taman da niko ne skija - kada je to najbolja (barem do sada) staza!
    I ja tako mislim Wlad, mislim znam da je radio vikendom posle 1. aprila, za radne dane nisam siguran. A sto se tice Kljuca, ove god je radio uglavnom samo vikendom, mada bilo je i radnih dana kad je bio u funkciji.

  3. #603
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    @Ive shp:

    http://www.skijanje.rs/Ski_Info/kola...0_ski_info.htm

    Znam da je radio i preko nedelje, ali izgleda u punoj sezoni.. Samo komentarišem kako je malo glupo da ne radi i sada preko cele nedelje kada sve ostale žice rade (a Ključ je najbolja - a ne radi) .

  4. #604
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2009
    Godina
    41
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Planiram da u ponedeljak skoknem do Kolasina pa nemam pojma isplati li se uopste (ima li snijega) zbog ove silne kise. I koliko kosta taj cuveni parking?

  5. #605
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mozzohn Pogledati poruku
    Planiram da u ponedeljak skoknem do Kolasina pa nemam pojma isplati li se uopste (ima li snijega) zbog ove silne kise. I koliko kosta taj cuveni parking?

    Ima snijega, a bice ga i u pon vjerovatno. Mozda je bolje da sacekas naredni vikend, jer su najavili neko zahladjenje od utorka, pa da vidimo. A parking ti je 1e/sat.

  6. #606
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2009
    Godina
    41
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Hvala na brzim informacijama. Al za ovaj parking su ga stvarno pretjerali... Vjerovatno dobijes i gratis pranje kola po toj cijeni...

  7. #607
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mozzohn Pogledati poruku
    Hvala na brzim informacijama. Al za ovaj parking su ga stvarno pretjerali... Vjerovatno dobijes i gratis pranje kola po toj cijeni...
    pa da...i jos ti kola natankuju gorivom do cepa...

  8. #608
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Raport sa danasnjeg skijanja na Jezerinama:
    Staza dobra, snijeg malo mokar. Bez gužve, vrijeme promjenjlivo, povremeno snijeg i ledena kiša. Ključ nije radio.
    Sve u svemu, odlično skijanje.
    Preporuka svima za sutra

  9. #609
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    U SKI CENTRU "KOLAŠIN 1450" SPREMNI ZA JOŠ JEDAN USPJEŠAN VIKEND

    Zov martovskog snijega

    Kolašin, 12. marta - Kada meteorolozi kažu "slabe sniježne padavine", onda je izvjesno da je na Bjelasici palo između 30 i 40 centimetara novog snijega. Proteklih dana su značajno obnovljene zalihe metarskog snijega, a Ivana Peković, direktor Ski centra Kolašin 1450 nam je potvrdila da je palo preko pola metra novog snijega i da je pretvoren u dobro pripremljene staze. Ulazimo u četvrti mjesec skijaške sezone na Bjelasici. Sve je maksimalno spremno kao prvog dana. Očekujemo još jedan uspješan vikend jer smo proteklih dana savladali sve ćudi "babinih jarčeva" na planini. Čeka nas još jedna, ovoga puta martovska skijaška bajka na Bjelasici, poručila je Ivana Peković.

    Izvor: http://www.pobjeda.co.me/citanje.php...3-13&id=160277

  10. #610
    braniX Powersports branix avatar
    Datum registracije
    16.02.2009
    Lokacija
    Windischgarsten, Linz, Novi Sad, Las Vegas, Denver
    Skije / Bord
    Polaris i to dve na sankama
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    bjelasica je stvarno cudo prirode.

    nadam se da ce biti snega do maja




    Citirati Originalno postavljeno od milos_pg_91 Pogledati poruku
    U SKI CENTRU "KOLAŠIN 1450" SPREMNI ZA JOŠ JEDAN USPJEŠAN VIKEND

    Zov martovskog snijega

    Kolašin, 12. marta - Kada meteorolozi kažu "slabe sniježne padavine", onda je izvjesno da je na Bjelasici palo između 30 i 40 centimetara novog snijega. Proteklih dana su značajno obnovljene zalihe metarskog snijega, a Ivana Peković, direktor Ski centra Kolašin 1450 nam je potvrdila da je palo preko pola metra novog snijega i da je pretvoren u dobro pripremljene staze. Ulazimo u četvrti mjesec skijaške sezone na Bjelasici. Sve je maksimalno spremno kao prvog dana. Očekujemo još jedan uspješan vikend jer smo proteklih dana savladali sve ćudi "babinih jarčeva" na planini. Čeka nas još jedna, ovoga puta martovska skijaška bajka na Bjelasici, poručila je Ivana Peković.

    Izvor: http://www.pobjeda.co.me/citanje.php...3-13&id=160277
    Branislav Stojakovic
    www.brani.org

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •