Strana 218 od 231 PrvaPrva ... 118168208216217218219220228 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.171 do 2.180 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #2171
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Ima snijega dosta,najavljuju jos novog ovih dana.
    Virus je i mene dohvatio pa lezim doma i nema skijanja sledecih desetak dana minimum...

  2. #2172
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Na planini sam sutra, nek se javi ko je za skijanje na +381641579353, prepoznacete me po zelenoj jakni, izlepljenoj kacigi i mnogo sirokim skijama
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  3. #2173
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ja necu moći sjutra,posao,jbg...Imaćeš kuda skijati pošto je izrokao snijeg vrhunski

  4. #2174
    Junior Member
    Datum registracije
    25.01.2014
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Kakvo je stanje bilo danas na skijalistu? Kakav je put do skijalista? Ima li ko nekih informacija? Ima li se sta kretati sutra?

  5. #2175
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Dajte nam malo informacija , po prognozi bi sutra trebao biti dobar dan .

  6. #2176
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Palo je novog snijega metar, radio šestosjed, ali je vjetar bio jak tako da je povremeno stajao. Sa džipom ili dobrim gumama se moglo do gore.

  7. #2177
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Bili smo u juče i danas na Bjelasici. Juče oblačan dan, ujutro minus, kasnije blagi plus, staze korektno spremljene. Panzeru i meni prvi dan skijanja poslije Dolomita, pa nam prvih nekoliko spuštanja dođe kao zahebancija. Skijali smo malo i off, više Panzer nego ja, dok ga šumar nije istjerao. Naroda zabrinjavajuće malo u odnosu na period godine, količinu snijega i ljepote planine. Mislim da ljudi koji vode skijalište definitivno moraju da mijenjaju strategiju, jačaju marketing i okrenu se mlađoj populaciji. Inače, sledećih godina će tabati još manje staza nego ove godine. Da napomenem još jednom da stazu 3 do spajanja sa stazom 1 i stazu 5d ove godine UOPŠTE nisu tabali. Ključ nije radio zato što je navodno sajla prekinuta, a mislim da to nije u pitanju već jednostavno neće da ga pale jer im se ne isplati, malo gorivo, malo struja, mallo radnici...Opet Albanaca najviše. Vidjeh i gospođu sa elegantnom tašnom i sve skijama i panzericama. Izašla na Viline vode da se klikne koji put.
    Evo par slika od subote.
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip datoteke: jpg k1.jpg (25,4 KB, 79 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg k2.jpg (26,6 KB, 80 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg k3.jpg (39,8 KB, 79 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg k4.jpg (33,1 KB, 81 pregleda)

  8. #2178
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Nedjelja je bila dan za 5. Došli smo rano kao i juče, na prvu žicu čekali u redu 10 min. Naroda je bilo dosta više, ponekad i gužve na šestosjedu. Nije mi jasno zašto vojska dolazi vikendom, a ne radnim danima. Oni najviše naprave zastoj na žicama. Da se ponovim, iako je bilo više ljudi, opet je bilo manje od Vučja. Oni od malog naprave ivent o kom se priča...Taman da uče od njih.
    Staze su držale dosta korektno, jedino ona što je u suncu što ide sa Ćupova bješe pofino pustila.Ujutro su bili prepeglali fino tako da se prva vožnja odradi skoro 100 na sat. Kasnije je bilo i brže.
    Sve u svemu, dva sasvim, sasvim dobra dana, kako što se vremena tiče, tako i kvaliteta skijanja. Ako ne ojuži nešto baš žestoko mislim da će snijega biti još mjesec dana lagano.
    I na kraju par slika. Jedna od njih je kad smo stigli na parking, a druga kad smo odlazili, čisto da se uporedi.
    Priložene slike Priložene slike

  9. #2179
    Member
    Datum registracije
    14.02.2006
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    u elegantnoj tašni su novci

  10. #2180
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    ExBaker, super slike. Hvala na raportu .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •