Strana 197 od 231 PrvaPrva ... 97147187195196197198199207 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.961 do 1.970 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1961
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Bilo je skijasa u subotu . Vidim jutros na kamerama skijalista da je palo sinoc novog snijega ...

  2. #1962
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    40
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    jeste...nije vise 25 nego 32-33cm bilo ga je i "50" pa je virilo siblje po 20cm...sprdnja

  3. #1963
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Kakvo je stanje ba stazi ? Najavljuju toplije vrijeme narednih dana, plasim se da ce se i to snijega sto ima otopiti. Jeli ko skijao danas ?

  4. #1964
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 78 Ti
    Godina
    39
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Danas pada malo gore.. Kada bi palo bar 15 cm, sjutra bi bilo idealno skijanje.. Dan će biti fenomenalan!

  5. #1965
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Pada snijeg . Ako nocas malo stegne minus, eto za vikend skijanja ...


  6. #1966
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citata sa FB>
    Ovako ekipo, osjecam duznost da prenesem utiske od danas. Prvi dio dana je bio fenomenalan, padao je jak snijeg nekih sat vremena, posle je oslabio, ali je i dalje padao do 12h. Iza toga je pocela da raste temperatura, kise nije bilo, ali staza 3, tacnije njen poslednji dio (Jezerine), poceo je da gleda lagano (livada, livada...), ostatak staze 3 nije problematican, dok je prilaz liftu vec bio kacamak, glib i livada za ispasu... Staza 2 nije bila uopste tabana i samo na jedno mjesto je bila problematicna, po neki kamencic, ali nista strasno, dok je sa strane bilo pudera. Staza 1 je bila pripremljena i bila je potpuno ok. Problematicni dio je dolazak do sestosjeda jer se dolje snijeg nemoguce topio, tacnije ne zna se kuda je gore, poslednja okuka na stazi br. 1 nema snijega, ponavljam, staza 3 (Jezerine) je isto ocajna, a stazom 4 se nemoguce spustit, nisam ni probao, izgleda su tu uzimali snijeg da nabace do lifta...
    Sad lijepa strana, shuma, mislim na svaki dio, izmedju svake staze (1-3, 1-2...), ima masu pudera i moze da se vozi bez problema i mislim da vrijedi poc sjutra makar zbog toga, a tek ako upale dvosjed... a trebalo bi...

  7. #1967
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Hvala na raportu sa staze .
    Ja u ponedeljak idem gore , i ako su najavili +25 c .
    Vodim sina ( koji ce odsustvovati iz skole tog dana i srecan je zbog toga ) da napravi svoje prve skijaske korake . Potrebno nam je 10cm snijega i da on malo uziva na planini.
    Srecko, taman cu onda svratiti za kacigu ako nije problem ?

  8. #1968
    Junior Member
    Datum registracije
    25.01.2014
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Danas super bilo. Ja sam bio do 13h, i bas sam zadovoljan stazama. Jedino pri dnu snijeg ispari ali nije strasno

  9. #1969
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    E mi smo danas bili i veoma se prijatno iznenadili ukupnim utiskom. Znao sam da ce biti blagi minus ali da ce biti sasvim ok skijanje skoro citavom vrijeme, nisam mogao ni da predpostavim. Elem, krenuli smo rano iz Titograda i posle dorucka u Bambiju bili na zici skoro prvi. Blagi minus je bio (na zalost ne znam koliko jer nas drug Srle u novom Kia dzipu nema toplomjer i ako bude citao nek oprosti) i staze su bile sasvim dobre. Palo je bilo nekih 10 do 15 cm novog snijega koji je bio pokrio samo dno skijalista tako da su se i tu mogli skijati pocetnici. Za divno cudo sve staze sem 1 su drzale svo vrijeme dobro. Na Cupovima i Kljucu da i ne pricam. Temperatura kasnije dosta visoka i u podnozju se sve pretvorilo u kacamak. Mozda treba reci i da je 100 puta bolje pocetnicima da se popenju na Kljuc ili medjustanicu nego da se pate po mokrom snijegu dolje, ali mozda nema ko da im kaze. Cini mi se da je bilo dosta naroda a parking nije bio pun. Albanaca naravno na stotine.
    Na jednoj od slika uobicajen dogadjaj od proslih sezona...hoce coek u sumu pa oce...ni bukva ga ne moze zaustaviti!!!
    Priložene slike Priložene slike

  10. #1970
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    I jos da ne zaboravim ono sto sam ranije pricao. Ovi sa skicentra godinama unazad navikli da padne 2m snijega i pokrije sve njihove propuste. Ove godine snijega ima bas malo i sve su prilike da ga nece ni biti u nardnom periodu. Oni su se tek sad dosjetili da uzimaju snijeg i guraju ratracima sa mjesta gdje ga ima dovoljno na mjesta gdje fali. Evo kao stomozete vidjeti sa Carevog dola su gurali da bi podnozje i bebi stazu stavili u funkciju. Sta mislite koliko bi bilo bolje da su ovo radili ranije i da su nabacivali i tabali snijeg a staze suzavali na pola!?!
    Skijalo bi se bez problema tri put duze nego sto ce se sad skijati. Slike su napravljene oko 2 popodne, a ujutro je bilo sve ovo sto je progledalo prekriveno snijegom.
    @Mikeli, imas moj br pa se javi, nije problem za kacigu, naravno.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •