Strana 81 od 231 PrvaPrva ... 3171798081828391131181 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 801 do 810 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #801
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Nema na čemu.

    Nadam se da će se i sutra skijati.

  2. #802

    Podrazumevano

    Bravo za izvještaj....hvala....

    kažu da noćas pada a sjutra (danas) će prestanak padavina i zahlađenje....cijenim da će neđelja biti odlična za skijanje....ako odem, postavljam slike i kratki izvještaj....

  3. #803
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ako možeš idi ovih 3 dana, posle će izgleda opet jugo.....

  4. #804
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Nisam bio par dana na forumu, ali evo, docekase me zaista lijepe vijesti Samo se nadam da nece opet jugo :(

  5. #805

    Podrazumevano

    ........................................
    Priložene slike Priložene slike

  6. #806

    Podrazumevano

    neke slike od danas.....
    Priložene slike Priložene slike

  7. #807
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Post

    Bilo je skijanja i danas. Snijeg bolji, staze - tu i tamo, mogle bi biti bolje pripremljene. Dva ozbiljna propusta:
    1. Velika gužva na kasi za ski pas. Čekalo se i po 45 min. Obavezno staviti još jednu kasu - uložili 5 M€ u novi šestosjed, a nemaju organizaciju da pokupe te pare nazad od gostiju.
    2. Dvosjed Ćupovi zaglavio oko 12 i 30. Ljudi ostali da vise na žici preko 45 min.
    Ostalo je bilo više - manje OK.
    Znači, dobra i lijepa direktorica bi se mogla malo više zabaviti organizacijom posla i radom skijališta, a manje davanjem izjava i slikanjem pred kamerama. Za to postoje potparoli ili PR službe.

  8. #808
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Imaju i dva prodajna mesta u Bjanki i Lipki (za ski pass) , tako da tamo uzmeš ski pass i odvezeš se skibusom za DŽ na stazu .

    Koliko sam ja čuo prošle sezone plan im je da se Ćupovi zamene brzim četvorosedom, sad da li imaju para i da li će to biti ostaje da se vidi. Možda im je bolje da naprave negde drugde novi 4sed a da Ćupovi ostanu za "izvlačenje"...

    Dosadan sam, ali mislim da bi trebali da ulože u tanjire/sidra i postave ih na par lokacija (npr. ispod grebena Ključa, levo od žice Ćupovi da proseku stazu za tanjir kroz šumu i sl.).

    Nego, koliko vidim nije radio Ključ? A tamo sigurno ima dovoljno snega...

  9. #809
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Znam ja za ta dva mjesta, ali ipak većina ljudi kupuje pas na stazi. Ja ne pričam o samo mom iskustvu, već o objektivnom propustu organizatora - na ski pas se čekalo predugo.
    Meni i nije toliko bitno ono "za DŽ". Skijanje je skup sport - ako već dolazim autom na stazu, sa dosta opreme u njemu, ne pada mi na pamet da ga ostavljam u Kolašin i trpam se u autobus, da bih izbjegao 5 € za parking.
    Danas sam gledao ljude (uglavnom sa strane) koji ne pitaju koliko para treba dati, samo da dobiju ski pas, hranu u restoranu itd. Fora je pružiti što bolju uslugu.
    Oni trenutno imaju dobre kapacitete za skijanje, ali sada treba širiti priču sa povećanjem POS mjesta, širenjem restorana (iako nisam zagovornik "fast food" punktova na stazi, možda razmisliti i o tome, povećanjem parkinga (ovaj je danas bio skoro pun) itd.
    Za Ključ si u pravu, i mislim da ni gore trebalo ili zamjeniti postojeći lift ili dodate nove okolo. Ali, kako doći do Ključa ako Ćupovi ne rade

  10. #810
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Wink

    Mislim da je svrha ski centra pre svega da pruži što bolje skijanje. Restorani su u drugom planu, to će neminovno biti napravljeno.

    A komentar za Bjanku i Lipku je jednostavan, nije problem svratiti do hotela uzeti ski pas i izbeći gužvu (to ne podrazumeva da morate da idete busom na stazu). Takođe najavljuju da će ski pass moći da se kupi putem Interneta.

    Žičare rade dnevno 6.5h (9:30-16:00h) pa je za parking neophodno izdvojiti minimalno 7-8EUR, ako se dolazi na 7 dana skijanja to je preko 50EUR za parking. Slažem se da je udobnije dolaziti kolima ali mislim da je odličan potez uvođenje skibusa, a ko voli autom neka plati . Prednost busa je i apreski posle skijanja , ne morate da brinete na piće .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •