Strana 7 od 231 PrvaPrva ... 567891757107 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #61
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    ako sezovski bude 100EUR uzimam ga sigurno
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  2. #62
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Mislim da je informacija za cijene tačna jer je citiran direktor tj. stečajni upravnik. Moja malenkost je istom još prošle sezone sugerisala da ne formiraju cijene ski pasa gledajući cjenovnike drugih centara, pogotovo ne stranih. Ranijih sezona tj. 2002/03, 2003/04 cijena je bila isto 100 eura i pouzdano znam da je mnogo ljudi kupovalo tu vrstu ski pasa. Prošle godine su podigli cijenu za 100% i isto toliko bili kažnjeni od potencijalnih kupaca koji su naprasno počeli da izbjegavaju Bjelasicu. Bjelasica još nije izgradila imidž "velikog skijališta" tako da treba sve uraditi da što više ljudi dođe i skija na njenim padinama. Druga stvar je da imalac godišnjeg ski pasa koji živi u okolini (Kolašin, Mojkovac, Bijelo Polje, Podgorica bude uvijek "povučen" da ide na Bjelasicu čim je dobar dan za skijanje (dosta snijega, lijep sunčan dan...). Na kraju žica vrti pa bilo na njoj 20 ili 120 skijaša. A svi oni koji su tog dana na Bjelasici ostaviće još novca tu (ako ga domaćini znaju uzeti).
    Sve ovo pišem ne iz razloga da kudim Bjelasicu kojoj i sam pripadam (Mojkovčanin na privremenom radu u Podgorici) već da bi ljudi koji rade na skijalištu shvatili da je za dobar i profitabilan rad skijališta najbitniji korektan odnos PRIRODNA LJEPOTA - USLUGA - CIJENA !
    POZDRAV ZA ODLUKU DA GODIŠNJI SKI PAS BUDE 100 EURA !!!

  3. #63
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nadam se da ce biti 100EUR, ja sam prosli godine kupovao dnevni ski-pass (15tak puta) posto sam cuo da je sezonski 200. E sada, ako sam dobro bio obavesten za Kolasince je taj isti sezonski kostao 100EUR, sto mislim da nije u redu (da se razlikuju).

    Ono sto je problem kod sezonskog je sto je skijaliste "nestabilno", prosle godine je radilo super - ali ko meni garantuje da ce mi se isplatiti ako uzmem sezonski - da ce raditi skijaliste cele sezone? I ovako ce "jedva" poceti.

    Primer: prosle godine se desilo jedan dan (nedelja je bila u pitanju) da smo skijali samo 1h, pocela je da jako duva tako da su morali da ugase zice (glavnu) - sto se desava jako retko. Posle 1h skijanja se vracamo na blagajnu da vratimo, gde "blagajnik" ladno odbija nas sa recima "mozete da se skijate na drugim" (a pod druge je podrazumevao ona dva sidra dole koji su za pocetnike). Uspeli smo da "povratimo" pare tako sto smo polupripretili (da ce se zvati upravnici, ministri i sl.)..

    Mislim da Bjelasica ima najveci potencijal u celoj SCG, pre svega zato sto je prelepa planina, ima mnogo mogucnosti da se siri (prema Mojkovackoj strani, Bjelopoljskoj strani - i da se sva ta skijalista povezu) a pre svega zato sto su Kolasin, Mojkovac, Bijelo Polje na PRUZI Subotica-Bar. Sa vozovima (99.9%) nema iznenadjenja!

    Zato se nadam da ce proci ovi pregovori do kraja, da se Jezerine prodaju i da ce onda da pocnu da rade po "svetskim" standardima.

    Inace, kupio bih odma sezonski za 100EUR da sam siguran da necu morati da se preganjam posle .

  4. #64
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Skijanje često zavisi i od "više sile" pogotovo na skijalištima nedefinisanog vlasništva gdje zaposleni zbog loših radnih uslova i nezadovoljstva minimalnim platama jedva čekaju da žica stane i da se ide kući. Ipak, mislim da treba kupiti sezonski ski pas po cijeni od 100 eura, jer to je 5 vikenda a toliko će sigurno biti "dobrih dana" na Jezerinama, pogotovo u februaru i martu jer tada snijeg i sunce nikada nijesu omanuli.
    Sami potencijal Bjelasice kao mega skijališta je ogroman. Bilo sa koje strane da se napadne (Kolašin, Mojkovac, Bijelo Polje, Berane može se izgraditi po jedan Kopaonik. I što je najvašnije sve su to pašnjaci sa minimalnom količinom kamena po potencijalnim stazama.

  5. #65
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    ako crna gora nesto ima to su planine, tj. potencijal za zimske sportove. ja sam bio u cg oko 8,5 meseci pa znam iz licnog iskustva. tamo stvarno moze ludilo da se napravi i da se zaradjuje dobra kinta.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #66
    Member
    Datum registracije
    19.12.2005
    Lokacija
    podgorica
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    ski pass je sigurno 100e
    za vikend je radila tanjiraca, a za zicaru su cekali atest u subotu tako da je mozda i ona isla u nedjelju
    kolasin je zakon

  7. #67
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Za bord Zabljak je raj na zemlji

  8. #68
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    sta se desava tamo, jesu li proradile zice???? ima li ljudi???
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  9. #69
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Talking

    Jesu, zice rade od 25tog svaki dan. Danas sam ih zvao i rekli su mi da rade, sve OK i sl.

    Ja cu najverovatnije sutra da odem na Jezerine na 1 dan da se skijam .

    Inace je ovih dana duvao jugo, danas je okrenuo na sever i poceo je da pada sneg, nadam se da ce veceras da zaledi/zabetonira staza za sutra .

  10. #70
    Junior Member
    Datum registracije
    16.11.2005
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Hoces li cekati Novu u Kolasinu? Cula sam da ce biti nesto u restoranu na skijalistu. Valjda ce vrijeme da podrzi.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •