Strana 117 od 231 PrvaPrva ... 1767107115116117118119127167217 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.161 do 1.170 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1161
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Evo ja sam se upravo vratio kuci sa jednodnevnog skijanja sa , sad mogu reci, SKI CENTRA "Kolasin1450".

    Prvo ulazak u Kolasin.Kolasin kao Kolasin - mjesto blizu sela.Kao i svake godine ni normalnog marketa nemaju dje mozes sok kupiti.Put do skijalista mogu reci da je odlican.Da je sirok 7 metara pa i nije ali stvarno je dobar put.Vidi se da je nov i da nije ono samo prepravljan nego je stavljen poptuno novi sloj asfalta.Parking nije asfaltiran tako da i dallje ima onih kamena po njemu koji ti mogu gumu pocijepati.Ski centar obasjan suncem,stvarno prelijepo.Od zicara i vucnica radi sve osim onog tanjira "carev do" koji nisu ukljucili ni sad niti ce ikad kako mi se cini mada nije ni potreban previse.Staze ujutru dobre,na 2-3 mjesta naidjes na krs ali upamtis pa sledeci put zaobidjes.Snijega onako,lijepo bi bilo da je vise al nije da se ne moze skijati.Popodne naoblacenje,poceo da pada slab snijeg.Staze i dalje extra drze ali kamenje izbilo na povrsinu i sad se bas tako lako i ne zaobilaze.Podjem na kljuc,temperatura u 1 sat je bila -15,prehladno,uhvatim dva tanjira i spustanje dolje.Sto se mene tice tu mi je skijanje zavrseno.I tako do kraja dana iskuliram u restoranu u kojem su cijene pa mogu reci dosta skupe za nase standarde.Npr hamburger 2,5e,coca cola isto.Parking 1 euro - sto znam,prosle godine sam se htio tuci sa njima za to koliko me je nerviralo,em slomis auto em za to platis.Sad kad je taj put uradjen i nisu me toliko boljele tih 7 eura.
    Za kraj,evo i poneka slika.
    Priložene slike Priložene slike

  2. #1162
    Junior Member
    Datum registracije
    31.10.2010
    Godina
    33
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    to ti je zato sto vodis ovoga velimirovica sa sobom

  3. #1163
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Evo i mene sa Jezerina. Poslije Zabljaka danas mi je bilo extra. Dosao sam rano, posao busom na skijaliste i iznajmio skije i stapove, pancerice sam donio iz Pg. Dan prohladan, do podne bez padavina, poslije je pocelo da snijezi, ali je to onaj snijeg od hladnog vremena, nista spec. Staze su sa malo snijega, ali dosta dobro utabane i drzale su do 1 popodne dobro. Najvise kamenja ima na na stazi 2 i naravno na dijelu dje se spaja sa plavom trojkom. Na 1 ga ima najvise kad se spusta sa vrha Vilinih voda. Na stazi 5 kamenja ima ali se zbog blaze padine lagano mogu izbjeci. Na Kljucu je staza malkice isto progledala, ali moze. Leda ima najvise na dijelu staze 5 iznad Carevog dola. Kao sto je Pejamachine rekao na Cupovima i Kljucu je prehladno, tako da sam se i ja samo jednom spustio. Obzirom da je srijeda naroda je bilo dosta, Rusa najvise. Ja sam uzeo poludnevni skipas tako da sam oko 2 krenuo nazad, mada su neki tek tada pristizali. Sve u svemu jedan sasvim solidan skijaski dan, skijanje bez pauza i malo bola u misicima. Dok ne padne jos bar 30cm snijega preporucujem da se ne nose svoje skije zbog nagrdjivanja istih. Kad sam vec kod iznajmljivanja, na trgu u Kolasinu na dva mjesta ima ski rent. Oprema ima je najblaze receno uzas, kako po stanju tako po starosti, pa je najbolja varijanta uzeti opremu na Jezerinama, jes malo skuplja ali ipak mnogo, mnogo pristojnija.
    @Pejamachine - Imas Voli na Zlatici i kad krenes u Kolasin tamo se snabdijes. Em ti je izbor dobar em su cijene nize.
    Evo par fotki sa mobilnog od danas.
    Ipak su sva Cg skijalista daleko iza Jezerina, u svemu.
    Priložene slike Priložene slike

  4. #1164
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Znači, polako se ulazi u kondiciju, neka neka.
    Ja idem sutra tamo, najvjerovatnije isto prijepodnevna varijanta

  5. #1165
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od goran91 Pogledati poruku
    to ti je zato sto vodis ovoga velimirovica sa sobom
    Da nauci da skija...

  6. #1166
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Dobar report momci.. Ukoliko ima zainteresovanih za nedjelju, ide se gore, organizovano.. + se uzima jeftiniji(grupni) ski pass.. Ukoliko ima zainteresovanih sa foruma iz Pg, za dobro skijanje i za*ebanciju, neka se javne... pozz

  7. #1167
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Pejamachine Pogledati poruku
    Da nauci da skija...
    Tacno sam vidio tog momka u crnoj jakni kako ga ucite

  8. #1168
    Junior Member
    Datum registracije
    31.10.2010
    Godina
    33
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    axaxaxa smoto bio smoto osta

  9. #1169
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Stvarno na stazama ima dosta kamenja, može se skijati, ali do 12h. Poslije je mučenje. Mislim da se ipak mogu malo više potruditi, recimo da nabace snijega kojega sa strane ima dovoljno i da barem probaju da čiste kamenje.
    Ključ je bio OK, ali mi nije jasna rekonfiguracija staze koju su napravili - podigli su početak i pomjerili ga malo udesno tako da se moraš peti uzbrdo poslije lifta . Doduše, može se off-road, sa strane, ali mi nije jasna ideja.

  10. #1170
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Ključ je bio OK, ali mi nije jasna rekonfiguracija staze koju su napravili - podigli su početak i pomjerili ga malo udesno tako da se moraš peti uzbrdo poslije lifta . Doduše, može se off-road, sa strane, ali mi nije jasna ideja.
    Mozak su kuci zaboravili kad su pravili ono.Covjeku dusa da ispane dok se popne onodje.
    Ona staza kad se sidje sa kljuca pa desno mi je extra dio.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •