Strana 62 od 231 PrvaPrva ... 1252606162636472112162 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 611 do 620 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #611
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Danas smo bili ja i dva - tri bordera na stazi . Vrijeme kao u sred najveće zime. Biće snijega do maja

  2. #612
    braniX Powersports branix avatar
    Datum registracije
    16.02.2009
    Lokacija
    Windischgarsten, Linz, Novi Sad, Las Vegas, Denver
    Skije / Bord
    Polaris i to dve na sankama
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    suuuuper, hvala ti na informaciji

    ja idem sledece nedelje sa sankama na bjelasicu. nadam se da ce sunce da zasija.

    jeli ima svezeg snega? ili se vec slegao?
    Branislav Stojakovic
    www.brani.org

  3. #613
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Znaš kako, stalno pada. Danas je palo nekih 5-6 cm do 18h. Neki čudan snijeg, usporava dok voziš i vjetar ga lako nosi. I vrijeme je stalno promjenljivo - čas naiđe sunce, čas mećava. Mislim da će od naredne nedelje ljepše vrijeme, a dotada će još da pada.

  4. #614
    braniX Powersports branix avatar
    Datum registracije
    16.02.2009
    Lokacija
    Windischgarsten, Linz, Novi Sad, Las Vegas, Denver
    Skije / Bord
    Polaris i to dve na sankama
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    momentalno cekam ko zec da bude vreme bolje. valjda ce se smiriti do subote. jest da su danas javili padavine od srede!!

    izgleda cu ove godine i u junu voziti sanke :-) jos ako bi ove godine zima poranila i kad bi sneg pao u novembru, onda nemoram ni sanke da sklanjam :-)

    @Panzer. Hvala ti puno na informaciji o stanju na mojoj za sad omiljenoj planini na balkanu :-)
    Branislav Stojakovic
    www.brani.org

  5. #615
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.11.2006
    Poruke
    138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od branix Pogledati poruku
    Hvala ti puno na informaciji o stanju na mojoj za sad omiljenoj planini na balkanu :-)
    Dobrodošao u ''klub'' ljubitelja Bjelasice!
    Iako nijesmo tako glasni, vjeruj da nas ima mnogo...

    Neki su ovih dana otkrivali čari Bjelasice, koristeći helikoptere. Izgleda da će Bjelasica prije postati destinacija za helio skijanje, nego neki ozbiljan ski centar. Članak iz današnje Pobjede:

    KOLAŠIN: OVOG VIKENDA NOVI IZAZOV ZA GOSTE BJELASICE

    Proljeće na skijama

    Kolašin, 19.marta- Dan prije zvaničnog početka proljeća, na planini Bjelasici je i dalje pravi zimski ambijent. Tamo gdje ga je najmanje - visina snijega je oko jednog metra a u gornjim djelovima planine snijega i preko dva metra. Ivana Peković, direktor Ski centra "Kolašin 1450" je najavila da će ovog vikenda biti najviše skijaških staza na raspolaganju gostima, od kada je otvoreno skijalište na Jezerinama. Uređene su i staze koje su po prvi put probijene ove godine, tako da će se na skijama otvoriti novi prostori Bjelasice, kazala je Peković. Miloš Medenica, upravnik skijališta, rekao nam je da su gosti Bjelasice prethodnih dana bili novinari iz Engleske koji su promovisali takozvano helio - skijanje. Helikopterom su dolazili do vrhova Bjelasice i uživali u ekstremnom skijanju, rekao je Medenica dodajući da su im utisci izvanredni i da Bjelasica ima padina i za ekstremno skijanje. Naš najveći problem je kako najvjernijim gostima iz Podgorice i Primorja objasniti da svoje proljećno kafenisanje u baštama mogu da zamijene proljećnim skijanjem na Bjelasici koje ovih dana ima posebnu draž, ističe Milan Pavićević, direktor hotela "Bjanka" . Da bi se stvorila navika proljećnjeg skijanja u kojem ima dovoljno sunca i snijega a tek pomalo mraza, kolašinski i turistički radici su predložili svojim gostima - dočekajte proljeće na skijama...

  6. #616
    braniX Powersports branix avatar
    Datum registracije
    16.02.2009
    Lokacija
    Windischgarsten, Linz, Novi Sad, Las Vegas, Denver
    Skije / Bord
    Polaris i to dve na sankama
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    bio sam par puta na heliskiing i na helisledding :-) i to svaki put u kanadi ali ovo je stvarno vrh.

    Deluje preterano ali ako im se moze nekla izvole. Planina je ogroman tako da nece nikome smetati.
    Branislav Stojakovic
    www.brani.org

  7. #617
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stit Pogledati poruku
    Ivana Peković, direktor Ski centra "Kolašin 1450" je najavila da će ovog vikenda biti najviše skijaških staza na raspolaganju gostima, od kada je otvoreno skijalište na Jezerinama. Uređene su i staze koje su po prvi put probijene ove godine, tako da će se na skijama otvoriti novi prostori Bjelasice, kazala je Peković.
    Znaci li to da ako puste nove staze, da pustaju i 6sjed? Jer ne vidim nacina kako bi se dolazilo do tih staza(jedino helikopterom, a ne vjerujem da ce ga svima omoguciti )

  8. #618
    braniX Powersports branix avatar
    Datum registracije
    16.02.2009
    Lokacija
    Windischgarsten, Linz, Novi Sad, Las Vegas, Denver
    Skije / Bord
    Polaris i to dve na sankama
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    jeli ima neko informacije kako je stanje sa novim snegom na bjelasici? cuo sam da je palo 30cm?
    Branislav Stojakovic
    www.brani.org

  9. #619
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od branix Pogledati poruku
    jeli ima neko informacije kako je stanje sa novim snegom na bjelasici? cuo sam da je palo 30cm?
    Da u toku prethodnih dana je palo jos novog snijega, trenutno ga je od 108-215 cm, mozda i najvise ove godine. I danas pada slab snijeg.

  10. #620
    braniX Powersports branix avatar
    Datum registracije
    16.02.2009
    Lokacija
    Windischgarsten, Linz, Novi Sad, Las Vegas, Denver
    Skije / Bord
    Polaris i to dve na sankama
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    milose hvala ti na informaciji.

    izgleda da ce od sledece nedelje da pocne bolje vreme. tako da se i ja selim na bjelasicu sa sankama.

    thx,
    branko
    Branislav Stojakovic
    www.brani.org

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •