Strana 24 od 231 PrvaPrva ... 1422232425263474124 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 231 do 240 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #231
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    14e je cena poludnevnog ski pass-a, dnevni je 20EUR, sedmodnevni je 104EUR (što u prevodu znači dnevna cena 15EUR, što je OK).

    Informacija da će cena parkinga biti bruka je potvrđena, sve najnovije informacije sa otvaranja na:

    Jezerine Info

    Parking je zaista bruka, 2EUR sat! A da pritom nisu nigde naveli da postoji obezbeđen prevoz od Kolašina!?
    Mnogo skupo skijanje na Kolasinu. Za toliko malo liftova i staza. Monopol monopol.

  2. #232
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos_pg_16 Pogledati poruku
    Parking je stvarno bruka.. Samo,mozes li mi objasniti kako si to mislio ''u prevodu znači dnevna cena 15EUR'' ?
    Pa ako kupiš 7dnevni ski-pass za 104EUR dođe te ~15EUR dnevno skijanje, što je OK cena (npr. i Žabljak je 15EUR dnevni).

    Na glavnoj strani sada ima tabela sa cenama ski-passa.

  3. #233
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ok..Pa i nije toliko lose ,cemu smo se nadali..

  4. #234
    Senior Member yves avatar
    Datum registracije
    09.02.2005
    Lokacija
    milky way
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    za 1 dvosed i 3 bedna lifta 104 eura nedeljno?!!! Shta tu nije loshe?! taman da su im staze posute zvezdanom prashinom...

  5. #235
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Pa kazem nije lose,sa obzirom da je prvobitna predlozena cijena iznosila 25e..I ovako je dosta skupo,ali sta je tu je..Svi koji su ove god skijali na Jezrinama su zadovoljni..jbg,sta mi tu mozemo..

  6. #236
    Senior Member yves avatar
    Datum registracije
    09.02.2005
    Lokacija
    milky way
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos_pg_16 Pogledati poruku
    Pa kazem nije lose,sa obzirom da je prvobitna predlozena cijena iznosila 25e..I ovako je dosta skupo,ali sta je tu je..Svi koji su ove god skijali na Jezrinama su zadovoljni..jbg,sta mi tu mozemo..
    prvobitnu cenu su odredjivali dok su bili na teshkim drogama, ali su se kasnije napili ko zemlja, pa su snizili cenu jer ih alkohol bolje radi??!! )
    mi mozemo samo da im kazemo zbogom zohari i da im ne damo te pare za skipass!

  7. #237
    Snowbaord & freeride
    Datum registracije
    19.02.2007
    Lokacija
    Czech republic
    Godina
    51
    Poruke
    18

    Podrazumevano Accomodation in Kolasin

    Does anybody know about cheap accomodation in Kolasin for groupe 30-40 person for 3 nights 20.-23.2.08? Last year we were in Vila Jelka, but now we try to send e-mail and phone to Vila Jelka and Miki Bulatovic but no answer. Is hotel Jelka working?

    Ales from Czech Republic
    http://cerna-hora.webz.cz/

  8. #238
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Da li neko zna kakva je trenutna situacija na skijalistu(sto se tice snijega) ?

  9. #239
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Lightbulb

    @alu: you can try with Hotel Čile, it's located across the street (from Jelka). Take a look at jezerine.org (table with accommodation).

    @milos_pg_16: stao je jugo i pala je temperatura, napadao je sneg i uređene su staze, na info strani ima članak sa detaljima...

  10. #240
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Zdravo narode..Sa malim zakasnjenjem cu vam prenijeti utiske sa skijanja u Kolasinu od proslog vikenda(12/13-01.08.)


    U gradu nema ni malo snijega.
    Subota 12.01.08. -polazak na skijaliste oko 9h. Na samom pocetku jedna velika zamjerka, organizovanog prevoza iz grada do skijalista UOPSTE nema. Ja sam se odlucio za taxi prevoz,cijena prevoza do skijalista i povratka u grad po zavrsetku ski dana me je kostala 15e, sto ispada povoljno, sa obzirom da bi i cijena parkinga iznosila otprilike isto. Parking dosta prosiren u odnosu na ranije godine, ali vozila gotovo da nije bilo. Mislio sam da je to bilo zato sto je rano, medjutim primijetio sam da na parkingu ni kasnije nije bilo preko 20-25 vozila. Napravljena potupuno nova hala za izdavanje ski passova i iznajmljivanja ski opreme. Odmah sijedam na zicaru, vise radnici ne kontrolisu ski passove, sve je kompjuterizovano. I da vam odmah kazem da je informacija da se zicarom do vrha putuje za 7 minuta potpuno netacna. Vrijeme voznje je isto kao i prosle godine i iznosi 20-ak minuta. Sto se tice staza, sve su bile vrhunski pripremljene. U gornjem dijelu staze je bilo dosta magle, vidljivost je bila smanjena na minimum. Na nekim krivinama je bila postavljena zastitna ograda,i na samom vrhu su bili postavljeni stapovi, koji su koliko toliko pomagali u orijentaciji. Napravljeno je par poprecnih staza, i to je ok. U subotu Kljuc uopste nije ni radio. U gornjim djelovima snijega ima u vecim kolicinama, oko 1m, dok ga dolje ima tek da se moze normalno spustiti, na pojedinim djelovima mozete naici na po koji kamen. Ni u spicu dana uopste nema redova na liftovima, bukvalno nema cekanja. Po mojoj slobodnoj procjeni nije bilo preko 50-ak skijasa. Mislim da ih nece ni biti ukoliko se cijene ski passova malo ne koriguju, s obzirom da je ovo bio vikend, i jos zimski raspust. Na skijalistu su se tokom dana smjenjivali snijeg i ledena kisica. Sve u svemu nije bilo toliko lose skijanje.
    U nedelju,13.01.08. mnogo bolje vrijeme. Magle u prvom dijelu dana uopste nije ni bilo. Uslovi su bili odlicni za dobro skijanje.Staze opet odlicno pripremljene, maksimalno prosirene. Skijasa opet dosta malo, guzvi nema ni na jednom od ski liftova. Kljuc se otvorio oko 2h ali ja sam bio u zurbi i nisam mogao da ga isprobam, tako da ne mogu pricati o tome, ali ljudi koji su tamo skijali ove godine kazu da je odlicno.
    Sve u svemu bio je to fin ski vikend u Kolasinu..



    Veliki pozdrav.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •