Strana 170 od 231 PrvaPrva ... 70120160168169170171172180220 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.691 do 1.700 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #1691
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Juce sam bio na skijanju.. Odlican dan.. Staze su bile okej, vrijeme odlicno, guzve na liftovima nije bilo.. Snijega ima u bas velikim kolicinama.. Samo da bas ne otopli i bice skijanja jos 2,3 vikenda minimum..

  2. #1692
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    A evo i jedan zanimljiv Pejin klip od juce.. ))) http://www.youtube.com/watch?v=_A-1k...ature=youtu.be

  3. #1693
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Ja se ne mogu nagledati ovoga snimka kako sam dobro pao...
    Inace, dan izmisljen..vidim da je i na Kopu i Jahorini bilo prelijepo...
    Ovakvih dana u zimskoj sezoni nema mnogo i svako ko voli planinu a juce nije bio na nekoj mislim da je mnogo propustio...
    Poor glide is like bicycling with a flat tire.

  4. #1694
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Dobar pad, lijep, bez posljedica, valjda .
    Nikad se ne ispadah ko ove godine, srećom isto bez neke jače povrede.
    Za razliku od ExBakera i jedne stvarno teške povrede prije 3 nedelje....

  5. #1695
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.11.2006
    Poruke
    138

    Podrazumevano

    Izgleda da je u nedjelju 17.03. bilo fantastično skijanje. Slučajno nalećeh na netu na nekoliko sjajnih klipova, pa ih nije zgoreg podijeliti (svaka čast i hvala autoru )!

    http://www.youtube.com/watch?v=sDPnikM0eMY

    http://www.youtube.com/watch?v=Fp8C8pKEyug

    http://www.youtube.com/watch?v=lh9kErQ8FjU

    Kad ovo gledam ne mogu a da se ne ''divim'' ljudima koji su od ovakvog potencijala ''uspjeli'' da naprave malo (uz to preskupo), slabo posjećeno i skoro zaboravljeno vikend skijalište.

  6. #1696
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Bio sam danas na Bjelasici, poludnevna varijanta. Temperatura ujutro u 9 sati 1, a u 2 popodne kad sam krenuo 9 stepeni. STaze utabane ali nisu izravnate tako da se na odredjenim dijelovima ne smije brzo skijati. Snijega ljudi cini mi se nikad vise. Crna staza ispod sestosjeda, neuredjena je sa toliko snijega da se moze dohvatiti sa zemlje!!!Na slikama se vidi kako je stanje na Jezerinama i koliko je napadalo snijega! Moze se udariti korpa dvosjeda ako se ne pazi. Sa medjustanice se nagama pri voznji na zici dohvaca snijeg i nikome ne pada na pamet da ga ne skloni. Kljuc ne radi jer ne mogu da ociste snijeg, Ne znam da li se na slici vidi, ali vucnice su potpuno pod snijegom. Danas je Carev do bio zatvoren zbog takmicenja u slalomu, sjutra je veleslalom pa nece raditi ni sjutra. Skijasa ne previse ali sasvim solidno. Mislim da ako ne padne kisa snijega ce biti i za prvi maj.
    Par ludih Rusa je skijalo citav dan bez majica...Jos vele radnici da cim je sunce tako skijaju.Staza sa Cupova prema medjustanici takodje nije tabana. Par slika da se vidi sta se propustilo...
    Priložene slike Priložene slike

  7. #1697
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    i jos Rusi....
    Priložene slike Priložene slike

  8. #1698
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Sampion je ovaj Rus, kako kazes

  9. #1699
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Danas temp od jutra u plusu, ali staze su opet korektno drzale. Snijega ce biti sve su prilike i za Djurdjevdan
    A konto jucerasnjeg posta i kolicine snijega, evo dvije slike. Jedan pokazuje koliko je nisko sjedesnica sestosjeda trenutno, a druga zatrpane stubove na Kljucu. Dio ispod Cupova je takodje sa ogromnom kolicinom snijega i oznaka 3 metra na njima se skoro i ne vidi. Sa Cupova off odlican, a Panzer je danas skoro citavo vrijeme prove u skijajuci kroz sumu. Na kraju su ovi iz centra morali zvati sumara da ga istjera vani
    Sve u svemu dan za cetvorkicu...
    Priložene slike Priložene slike

  10. #1700
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    i jos 1 slicica...naravno prije dolaska sumara
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •