Prijatelji iz MAMA produkcije su danas snimali sa dve kamere (ručnom, i onom sa kacige) tako da očekujemo i video materijal sa Vilinih Voda .

Vuk i ja smo se odlučili da pešice odemo do vrha staze i da je odvozamo danas , početak šetnje je bio uspon prema Ključu (ne do vrha, nego do ispod stena), a ostatak ture smo uglavnom išli stranom padina - u galeriji slika možete videti kakvih tu terena za skijanje ima . Šetnja je trajala oko 2h, ali se na kraju isplatila , moram da priznam da sam par puta imao iskušenje da se spustim niz one fenomenalne terene - ali cilj je ipak bio VV . U svakom slučaju veoma lepa šetnja + sam upoznao i te krajeve iza Ključa... Usput je bilo nekoliko ogromnih smetova iznad nas.

Pre šetnje smo skijali na starim stazama, tanjir Ključ je u jednom momentu upaljen ali smo se spustili samo par puta pošto je bilo dosta magle (inače, sneg je bio skroz OK za van staze i pored visokih temperatura). Na kraju su i Ćupove isključili zbog vetra (mi smo za to vreme bili u šetnji - to sam samo čuo).

I za kraj, utisak o glavnoj stazi ispod VV (ima ih 4, i koliko sam čuo planira se još nekoliko - jedna posebna okolna dugačka za početnike i razgledanje), staza je odlična, ima lepu konfiguraciju, široka je i bila je odlično sređena.

Po stazi se skijalo/bordalo još ljudi, koji su dovoženi motornim sankama - promotivno...