Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Klizaljke

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano Klizaljke

    Da li neko moze da me posavetuje gde da kupim dobre klizaljke i na sta da obratim paznju prilikom kupovine. Klizam samo zimi i nisam neki expert ali one klizaljke plave plasticne koje se iznajmljuju na klizalistima su toliko neudobne i tvrde da me vec posle sat vremena klizanja sve steze i bole me stopala. Znaci trebaju mi neke mekse:-) Ali problem je i sto imam usko stopalo pa bi mi trebalo klizaljke koje mogu dosta da se stegnu. I da, koliko otprilike kostaju? Hvala unapred

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Ja sam imao isti problem uskih nogu, i nasao sam u Merkatoru (sportska radnja), solidne klizaljke koje imaju odlicna podesavanja za za pritezanje. Cena im je takodje dobra oko 3800 din.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2007
    Godina
    42
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Da li znate gde u gradu mogu da se nadju klizaljke broj 46 a da nemaju onaj plastican deo, vec da su vise kao patika? Gledao sam u Marconiju, u Planet bike-u i u jos nekoliko radnji ali nigde nema. Headove crne su dobre ali imaju samo do broja 44... Ili mozda ako znate nekog dobavljaca, jos bolje... U svakom slucaju, hvala unapred.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •