Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 79

Tema: Stara Planina - Sneg, staze info?

  1. #61
    Junior Member
    Datum registracije
    25.12.2007
    Godina
    47
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Jedan interesantan clanak:

    http://www.novosti. co.yu/code/ navigate. php?Id=5& status=jedna& vest=115753& datum=2008- 02-06

    Stara planina nije stvar Kopaonika niti Zlatibora, kao ni politike, vec samo strucnosti i prekrsenih zakona, a i pomalo mi je zao Stare.

    Koliko ja znam i Kop i Stara, kao i planirana Golija i Besna kobila, sve su pod patronatom skijalista Srbije tako da se treba njima obratiti za probleme lobija i konkurencije.

    Kazu bolje spreciti nego leciti, tako da meni kao ornitologu nije u interesu da se gradi jos jedan grad na jos jednoj planini, a ponovo bespravno. Bespravna gradnja nije nista legalnija ako bespravno gradi drzava. Samo se nadam da ce za izgradnju staze i zicare na Staroj neko zavrsiti u zatvoru.

    Pozdrav svim ljubiteljima prirode i skijanja, i jedno i drugo je moguce zar ne.

  2. #62
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Vidis, meni recimo kao skijasu je u interesu da se na svakoj planini izgradi po
    minimum sto kilometara staza sa sve pripadajucim ski liftovima i celom
    infraskturom vezanom za skijanje.
    Svako ima svoje interese

    Pozdrav

    Edi

  3. #63
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2007
    Godina
    54
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Za sve ljubitelje skijanja informacija iz prve ruke. Bio sam u subotu 08.02. po prvi put od kad je nesato "uradnjeno" na BZ . A da ima snega na moje opste iznenadnjenje , jer na samo nekoliko kilometara od raskrsnice KONJARNIK-PLANINARSKI DOM bilo je blata do kolena.Ko ne veruje neka pogleda.
    http://www.youtube.com/watch?v=BptmpAQE4QE

    pozdrav........

  4. #64
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2008
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Ljudi ja sam novi na ovom forumu,pozdrav svima.Obozavam skijanje kao i vi pa bih vam postavio neka pitnjca.Bio sam na Kopaoniku ove godine,pa bih sada voleo da odem malo na Staru Planinu.Zato bih vas pitao ,isplati li se ici,kakve su staze,ski liftovi.Mislim moze li jedan dobar skijas da skija.Uporedite mi recimo crvenu duboku sa stazom na Staroj Planini.Koe su cene ski pasa?

  5. #65
    Junior Member Cveja avatar
    Datum registracije
    19.12.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Skije / Bord
    Salomon 24hrs racing
    Godina
    47
    Poruke
    3

    Podrazumevano B.Zub 14.02.2008

    Danas sam se naskijao kao nikada do sada. Staza je bila ekstra, smrznuta, dobro pripremljena. A na stazi nas 12-13 skijasa, nigde nikoga. Sidri nije radilo zato sto se niko nije skijao tamo, jer je bas tanka sa snegom ali je zato kec super. Vreme je suncano, ma prava milina za skijanje.
    E videcemo kako ce sutra biti i da li ce izdrzati jer je pocelo da ga otopljava u donjem delu.
    Gore su i takmicari SK"Midzor" Knjazevac na pripremama pred takmicenje a sutra stizu i iz SK"Midzor" Pirot.

    E da ne zaboravim, kada sam polazio dosla je i ekipa Emotiona, snimaju neke delove za emisiju menjam zenu, tako da cemo nasu omiljenu planinu videti i u toj emisiji.
    Pozdrav svima i vidimo se sutra na planini

  6. #66
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2007
    Godina
    54
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Odi na http://www.skijalistasrbije.co.yu/ i saznaces cene dnevnih ski pasa u svim varjantama poludnevnih ,dnevnih itd.... jedino skrecem paznju na sledece njihovo saopstenje :
    Nova procedura za kupovinu dečije ski karte 14. februar 2008.

    Obaveštavamo sve korisnike naših usluga da zbog učestalih zloupotreba dečijih ski karata od 15. februara 2008. godine uvodimo novu proceduru za kupovinu dečijeg ski pasa.

    Pratioci maloletnog deteta, za koje se kupuje ski karta, od sutra će biti u obavezi da popune izjavu o godištu deteta za koje kupuju ski kartu. Za ski kartu, po novoj proceduri, biće obavezna slika deteta, ime i prezime, kao i godina rođenja.

    JP „Skijališta Srbije“ uvodi ovu proceduru zbog sprečavanja zloupotreba i poboljšanja usluga koje pruža. Zahvaljujemo se svim korisnicima na razumevanju.

    Toliko o novini a sto se tice kvaliteta staze tipa nagib, visinska razlika vrh-dno mogu ti reci da zadovoljava FIS kritrijum za recimo neku solidnu veleslalom stazu . Najbitnije od svega je sto NIKAD ne cekas na red na cetvorosedu u mozesa preci 3 x vise km nego na Kopu .
    Pa dobro doso na BZ............

  7. #67
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2008
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Ljudi jeli neko bio za viken na Staroj Planini?Kazu da je pao sneg,hoce li staza izdrzati do vikenda 22-gog,da znam da li da idem,posto najavljuju porast temperature.

  8. #68
    Junior Member Cveja avatar
    Datum registracije
    19.12.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Skije / Bord
    Salomon 24hrs racing
    Godina
    47
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Ja idem u cetvrtak pa cu javiti kakvo je stanje

  9. #69
    Member
    Datum registracije
    29.12.2006
    Lokacija
    Negotin
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    bio sam juce...hladno je brrrr -17C...staza suncana dolina dobra do podne maximum,posle izbija led...staza konjarnik dobraaaa uglavnom!!!
    ...snega ima i padao je juce kad smo kretali...
    pozzzz...vidimo se za vikend!!!

  10. #70
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ih sto je lepo kad je i ova tema zivnula ovako pa ima vise postova od Kopaonika

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •