Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Francuska prevoz?

  1. #1
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano Francuska prevoz?

    Zna li neko da li neka agencija organizuje prevoz do Francuskih skijalista i kolika je cena_

    Hvala!

  2. #2
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Imas nekoliko agencija u gradu koje organizuju prevoz, to bi okvirno bili oko 140 eura u oba pravca, ali mislim da ti se to ne isplati jer kompletni aranzmani se krecu oko 350 eura, gde je ukljucen smesta, ski pass i prevoz. Kad bi ti isao i u koji ski centar.

  3. #3
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Planiramo da idemo u Val d'Allos negde pocetkom januara. Ako je tako kako ti kazes (140 evra) onda bi nas ceo aranzman izasao cak i manje od 350 evra.

    Mozes li da mi kazes koje su to agencije (bar neka od njih)?

    Hvala!

    p.s. Ako je neko vec bio u ovom ski centru, bilo bi super da cujem neke utiske!

  4. #4
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adwarf Pogledati poruku
    Val d'Allos
    E paaa, mislio sam da znam svako selo u Fr, evo moro sam da zaguglam;jerbo never heard of Val d'Allos.
    Kad ono stvarno, to je jedna od stanica u Espace Lumiere,(Alpe du Zud) od kojih je naravno najpoznatiji Pra-Loup. Pra Loup je popularan kod mladje publike sa zapada, od nekih mojih sam cuo samo pozitvne komentare: Prilicno veliko skijaliste, vazda suncano, cak kazu i solidan apreski (u praloupu)....itd itd. Ama Google ce da ti prijavi mnogo vise no ja.
    Jedini minus je mozda ovo vrijeme. Ako ovako nastavi u francuskoj, pa se ponovi prosla godina, moglo bi da bude tuzno u tom kraju pocetkom januara.
    Izmenio/la Sapa; 14.11.2007 u 12:39.

  5. #5
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Trim travel, Sumadija turist, i jos mnogo mnogo, u principu svi koji rade aranzmane za zimovanje, ali ce mozda biti problem bas do tog vaseg mesta posto jos ne znam agenciju koja radi to skijaliste.

  6. #6
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    E ljudi, hvala vam na korisnim informacijama. Ovo je neki slovenacki katalog ali ga ovde kod nas nudi Jolly travel, jedini je problem sto ne organizuju prevoz, a nisu bili nesto voljni da mi preporuce neku agenciju.
    Inace, cene su stvarno niske, pa tako u raznoraznim paketima smestaj i ski-pass moze da se nadje i za manje od 150 evra za 7 dana!!!
    A takodje nudi i mnoga druga (meni) poznatija skijalista, kako u Francuskoj tako i na drugim mestima, ali nam ovo zapalo za oko, pa reko da proverim ovde ima li ko iskustva sa ovim skijalistem.

    Anyway, hvala puno!

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2008
    Godina
    75
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Mene muci slican problem! Nas dvoica bi isli u Trois Vallees, Meribel, Tignes ili nesto slicno, od 9. do 23. feb! Da li neko radi prevoz u tom periodu?

  8. #8
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od batat Pogledati poruku
    Mene muci slican problem! Nas dvoica bi isli u Trois Vallees, Meribel, Tignes ili nesto slicno, od 9. do 23. feb! Da li neko radi prevoz u tom periodu?
    Bane ti je vec gore dao odgovor....

    Ja bih samo dodao da postoje redovne linije do Grenobla/Liona koje prolaze relativno blizu apovratna karta je 130 eur...sad dal moze da se iskombinuje nesto i koliko ce sve ukupno da kosta to ostavljam tebi...

  9. #9
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Lasta ima redovnu liniju za Lyon preko Annecy-a, Chambery-a, Grenoble-a. 130e povratna.
    ili eventualno ako idete na Alpes maritimes imaju i liniju preko Nice.

    Donkey kong me pretekao.
    Respect.
    Izmenio/la barrcode; 10.01.2008 u 13:12.

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2008
    Godina
    75
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    "Trim Travel" i "Sumadija turist" definitivno nemaju prevoz u tom periodu za Francusku! Steta! Hvala za informaciju u vezi Laste, raspitacu se!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •