Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: FIRMA ANDRAŽ (and&by andraž)

  1. #1
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano FIRMA ANDRAŽ (and&by andraž)

    Ova firma zvanično oblači slovenački DEMO SKI TEAM. Dosta popularna kod nas. Pojedini modeli su fantastični, kvalitetni (mnogo više od NES-a), a što je važno i ne baš nebitno: od marta do juna primaju individualne naruđbe i urade vam komplet do septembra po mjeri. Ta solucija je meni baš zgodna. Firma se nalazi u Celju.....Više http://www.andraz.si/izdelki_opis.as...l&str=3&id=118

  2. #2
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Ova firma zvanično oblači slovenački DEMO SKI TEAM. Dosta popularna kod nas. Pojedini modeli su fantastični, kvalitetni (mnogo više od NES-a), a što je važno i ne baš nebitno: od marta do juna primaju individualne naruđbe i urade vam komplet do septembra po mjeri. Ta solucija je meni baš zgodna. Firma se nalazi u Celju.....Više http://www.andraz.si/izdelki_opis.as...l&str=3&id=118
    Ski man nas prijatelj uvazeni gopodin Ales Lavric profesor na Fakultetu za fizicku kulturu u Ljubljani nam je pokazao kako odela izgledaju,koje modele imaju,SKI MANIJACI su trebali biti obuceni u odela ovog jako dobrog proizvodjaca,ali zbog finansijskih nedaca nismo mogli ispostovati da se uniformisemo ANDRAZ-ovim odelima.Mislim da smo mi prvi letos videli ta odela i skije BLIZZARD koje taj tim strucnih ljudi predstavlja!Licno sam zadovoljan onim sto sam video!

  3. #3
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Pope u pravu si.....cena je dosta visoka, tu nema dileme.....Ali ako si na sezonu više od 30 dana na snjegu i da kupuješ komplet za 3-4 sezone, mislim da se isplati....Sam sam bio u dilemi dali da uzmem Andraža po mjeri ili Descente. Pošto mi je prijatelj vlasnik trgovine u kojoj se prodaje Descente, dao veliki popust i da sam mogao uzeti Descente na rate, a sve to nije bilo moguče kod Andraža (iako su mi se modeli više sviđali), nije bilo dvojbe. Pa vi imate kontakte sa mnogo kompetentnim ljudima u SLO Skiman

  4. #4
    Ski Maniac Veliki brat avatar
    Datum registracije
    19.11.2006
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Elan GSX race 2007/08 , Rossignol 9S Oversize
    Godina
    49
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Bio sam ja na doticnoj prezentaciji (andraz i blizzard ) letos u Beogradu , odela su ( na oko ) izgledala super e sad kako bih se pokazala na snegu to bih trebalo da nam kaze neko ko je probao odela .
    Blizzard SL sa race plate .... .... boli koliko je dobro izgleda .

  5. #5
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    [quote=Veliki brat;23541]Bio sam ja na doticnoj prezentaciji (andraz i blizzard ) letos u Beogradu , odela su ( na oko ) izgledala super e sad kako bih se pokazala na snegu to bih trebalo da nam kaze neko ko je probao odela .
    Blizzard SL sa race plate .... .... boli koliko je dobro izgleda .

    U kvalitetu ne trebaš da sumnjaš....Poslednjih 15 godina ova firma ekskluzivno oblači SLO SKI DEMO TEAM, i ovaj podatak govori sam za sebe. Dosta ski škola u SLO uzima svoja odela kod njih (učitelji su sigurno najviše na snegu u različitim uvjetima i mislim, da imaju razvijen jaki osečaj za kvalitetu)......Sa ovom temom sam htio reči, da ne postoje samo afirmirani brandovi, več i neki produkti domačeg znanja, koji svojom kvalitetom (što uopšte više ne važi za NES iz Ptuja) ne odstupaju od proverenih. Pogotovo mi se sviđa, da ti komplet urade po mjeri, da možeš sam odabrati odgovarajuči material i kombinaciju boja........ Skiman

  6. #6
    Ski Maniac Veliki brat avatar
    Datum registracije
    19.11.2006
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Elan GSX race 2007/08 , Rossignol 9S Oversize
    Godina
    49
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Ne sumljam u kvalitet , ali nisam hteo da iznosim neke svoje procene posto osim vizuelnih nisam imao druga iskustva sa doticnom markom .
    Potpuno se slazem da vise ne postoje brendovi , posebno kod nas posto ima toliko falsifikata (pri tome odlicno uradjenih) da vise nemozes da znas sta si kupio.

  7. #7
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Veliki brat Pogledati poruku
    Ne sumljam u kvalitet , ali nisam hteo da iznosim neke svoje procene posto osim vizuelnih nisam imao druga iskustva sa doticnom markom .
    Potpuno se slazem da vise ne postoje brendovi , posebno kod nas posto ima toliko falsifikata (pri tome odlicno uradjenih) da vise nemozes da znas sta si kupio.
    Pa upravo tako Big brother......U budučnosti ću radije vjerovati nekoj baš ne jako poznatoj firmi, u kojoj imam mogučnost pogledati materiale, odabrat sam odgovarajuču kombinaciju boja i materiala, a oni če mi uradti komplet po mjeri......A o falsifikatima se potpuno slažem sa tobom (Kinezi rade svoje).... Skiman

  8. #8
    Ski Maniac Veliki brat avatar
    Datum registracije
    19.11.2006
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Elan GSX race 2007/08 , Rossignol 9S Oversize
    Godina
    49
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Skiman prijatelju neznam kada si zadnji put prosetao po Beogradskim prodavnicama ali ja sam ubedjen da je najmanje 80posto falsifikat , za Sloveniju neznam ali kod nas sve sam kinez ...
    Slazem se da je "po meri" uvek najbolje kao sve u zivotu sto je "po meri" ... hahahaha ... Pozz

  9. #9
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Veliki brat Pogledati poruku
    Skiman prijatelju neznam kada si zadnji put prosetao po Beogradskim prodavnicama ali ja sam ubedjen da je najmanje 80posto falsifikat , za Sloveniju neznam ali kod nas sve sam kinez ...
    Slazem se da je "po meri" uvek najbolje kao sve u zivotu sto je "po meri" ... hahahaha ... Pozz
    Pa poslednji pot sam bio pre jedno 17 godina kod vas . Htio sam doću ove godine, ali nije išlo. Nadam se da ču biti u BG u maju sledeće godine (barem tako planiram). Mi još nemamo toliko Kineza, ali brate, vidio sam ja u Budimpešti, šta to znači imati Kineze u kvartu (i u Italiji je slična situacija). Na buvljaku u Mariboru ima svakojakih falsifikata , u gradu još ne (možda se i varam), a pogotovo nema u pograničnim trgovinama u Austriji Skiman

  10. #10
    Ski Maniac Veliki brat avatar
    Datum registracije
    19.11.2006
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Elan GSX race 2007/08 , Rossignol 9S Oversize
    Godina
    49
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Dobrodosao , pa javi se kad budes dolazio da ti napravimo odbor za docek

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •