Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 42

Tema: Skijanje- Kranjska Gora

  1. #21
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Pa upravo to... Uzmite u obzir i Krvavec

  2. #22
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    da, ali češ iči na Sella Neveu......Kanin? neće moći ove noći...sem ako se ne dogovore sa italijanima....
    http://www.skijanje.hr/skijalista/sl...13-14?id=24885

  3. #23
    Member
    Datum registracije
    29.12.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    43
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Ja ti vec 3 godine idem u decembru, isto na neke akcije 3-4 dana, samo u hotel Larix :

    2010 - bili 03-06. decembra, snijega ko u prici, zatrpao sve, extra...
    2011 - bili oko 15 decembra, dosta losa situacija sa snijegom, radile 2 zice (vjestak) u KG. . Inace taj je decembar bilo kritican sa snijegom, u tom periodu je i Nassfeld radio sa manje od 50%. Sljedeca dva dana isli na Gerlitzen (isto napola otvoren, ali je cijena pasa bila povoljna nego Nassfeld)
    2012 - bili oko 20-tog decembra (pouceni prethodnom godinom), snijega solidno, sve staze radile (ukljucujuci i Podkoren)

    Tako da nema nekog pravila, gledaj u nebo i nadaj se

    @Grazer: KG ce ti dosaditi za dan. Mi obicno kombinujemo 3 dana na tri sklijalista KG-NASS-TARV

  4. #24
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    da, ali češ iči na Sella Neveu......Kanin? neće moći ove noći...sem ako se ne dogovore sa italijanima....
    To sam i planirao nazalost...idem u Bovec nevezano za skijanje. Zna li se hoce li raditi gornji deo zicara sa Slovenacke strane?

  5. #25
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Vec se organizovalo. Petak KG, subota tarvisio a nedelja po potrebi. Ako nista samo wellnes
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #26
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    To sam i planirao nazalost...idem u Bovec nevezano za skijanje. Zna li se hoce li raditi gornji deo zicara sa Slovenacke strane?
    Bilo je nekih ideja (jer gondola sa naše strane 100% neće raditi, i hotel je zatvoren u Bovcu)...ali samo u dogovoru sa Italijanima...što znači pristup preko italijanske strane....Pošto su granični prelaz Predel i prelaz Vršič zatvoreni, možeš samo preko graničnog prelaza Učeja (sad ne znam, da li je to međunarodni granični prelaz).....a tu ja baš ne znam kako doći do donje postaje gondole sa italijanske strane..... Da rezimiram, lakše če doči gore neko ko je stacioniran u Kranjski Gori nego ti iz Bovca....na žalost...

  7. #27
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Čekaj, zatvoren je put ili šta? Odakle vam uopšte sad gr. prelaz kad je SLO u Šengenu? Pre 6 meseci sam prešao nekoliko puta iz SLO u ITA i nazad preko Fernetiča i Peseka i jedva da se provaljuje da je tu nekad bila granica. Da se ne sećam tih prelaza kao klinac, mislio bih da se tu nekad naplaćivala putarina.

  8. #28
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Čekaj, zatvoren je put ili šta? Odakle vam uopšte sad gr. prelaz kad je SLO u Šengenu? Pre 6 meseci sam prešao nekoliko puta iz SLO u ITA i nazad preko Fernetiča i Peseka i jedva da se provaljuje da je tu nekad bila granica. Da se ne sećam tih prelaza kao klinac, mislio bih da se tu nekad naplaćivala putarina.
    E, pa sad prijatelju ti lepo uzmi kartu u ruke, pogledaj gdje se nalazi Bovec, okolo same planine...ja sam napisao gdje bi mogao preči.....svi putevi su preko bivših graničnih prelaza (OK moja greška za Šengen)......jel sad razumeš?? Uz to te ceste su neprelazne kad je zima, jer su zatrpane snijegom i praktično je nemoguče proči....

  9. #29
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    A, OK. Nismo se razumeli. I pretpostavio sam da hoćeš reći da je zatvoreno zbog snega itd. Sve ok.

  10. #30
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Ma nema frke....samo da smo se razumeli....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •