Pogledati rezultate ankete: Kakvo je skijanje na Tatrama?

Glasača
15. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Dobro je, treba otići

    2 13,33%
  • Loše je, staze krš, usluga katastrofa

    0 0%
  • Nisam bio, ali bih probao. Dobro im je pivo

    11 73,33%
  • Kakva Slovačka, da li si ti lud?!

    2 13,33%
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Slovačka, Visoke Tatre

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2008
    Godina
    32
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Ako će nekom pomoći ja sam ove godine u prvom mjesecu bio u Slovačkoj u Lopušnoj dolini pa ako koga zanimaju neke informacije rado ću pomoć

  2. #12
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    slobodno napisi, mene zanima a siguran sam i druge.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2008
    Godina
    32
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    pa ovako Lopušna dolina je konkretno u Visokim tatrama i s obzirom da sam tamo tek učio skijat i naučio za mene je ta planina bila san snova..no sad kad sam prošo još nekoliko skijališta(Jahorina i zagrebačko Sljeme i kad vidim francuska skijališta gdje idem ove godine) Lopušnu dolinu bih preporučio samo početnicima ili onima koji ne luduju za 100-tinama kilometara staza nego otprlike 5-6 km staza,fino uređenih.Za vrijeme moga boravka snijega je bilo oko 40-tak cm ali imaju u TOPOVE koji su osiguravali odlične uvjete.Eto vjerovatno neću puno pomoći jer sam bio samo na jednom skijalištu ali proučavajući to mjesto za svoj prvi odlazak tamo uspio sam vidjeti da se o Slovačkoj vrlo dobro piše bez većih zamjerki.Naravno nemogu se usporediti s Francuskom,Italijom ili AUstrijom ali čini se ok.Posebno bih isatknu cijene kako ski pasa tako i cijena u trgovinama koje su izrazito jeftine u usporedbi s Hrvatskom.nisam siguran jesu li uveli sada euro ali početkom ove god još su bile slovačke krune i jednostavno ništa nije bilo skupo.

    http://www.holidayinfo.sk/de-de/wint...ts/?id=1192246
    http://www.ski.sk/ski-resort-skichem...-80-0-0-en.htm

    evo par stranica za informiranje..trenutno vrlo loše stanje iako je u ovo vrijeme prošle godine bilo oko 30-50cm snijega. nadam se da sam malo pomogao pa sad ako netko ima neka konkretna pitanja neka postavi rado ću pomoći ako mogu.
    p.s. ako neko ima informacije iz prve ruke o Francuskoj,mjesto Risoul neka pomogne u toj rubrici.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •