Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 76

Tema: Sta se bijeli u gori zelenoj???

  1. #21
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Druže Tataratira, moram da te podsjetim da si prešao na Elan Magfire 12. ......
    Stvarno je em tvrdoglav em nepopravljiv.

  2. #22
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Stvarno je em tvrdoglav em nepopravljiv.
    Pa ima mene, da mu držim štangu........Na kraju se i nas dvoje našlo, tako što su neki predviđali odavno....

  3. #23
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=skiman;23733]
    Pa ima mene, da mu držim štangu........
    Kaku shtangu da mu drzish

    Na kraju se i nas dvoje našlo, tako što su neki predviđali odavno....
    Posto nema Arse da primjeti, mora cu ja: Jel to ozbiljno izmedju vas dvojce???

  4. #24
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    [quote=Sapa;23735]
    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku

    Kaku shtangu da mu drzish



    Posto nema Arse da primjeti, mora cu ja: Jel to ozbiljno izmedju vas dvojce???
    Al si se okačio na svaku rečenicu .....Znao sam prije ili kasnije, da če izbiti naki lapsusi.....ipak ja ne vladam toliko dobro vašim jezikom. Kod nas znači ako kažeš, da nekome "držiš štangu", to bukvalno znači, da ga podupireš . Našli se dvojica, koji vole brzo da skijaju. Jel u redu tako? Ili previše gledaš Kursađije, pa misliš da sterotipi važe za sve nacije? Zezamo se zar ne? Skiman

  5. #25
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Siguran sam da Sapa odlično razumije slovenski, ali nije mogao izdržati da ne bocne.

  6. #26
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    hehehe

    reci mi šta voziš. reću ti šta misliš

  7. #27
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    E bas mi nije fora 'fatati' skimana na ove plitke fore, ali izdrzati nisam mogo.
    A da slovenschcinu razumijem odlicno, nije bash. (srecom uvjek se nadje neko da pogovarja po srpski/hrvashki....onda stvarno razumijem odlicno ).
    @skiman, ne gledam 'domacu' televiziju, tako da ne znam na koju seriju mislis, i nije bilo generalno na racun neke nacije, nego tebe licno

    e hajmo ON topic

    Ako neko ide za Svicu i uz to planira da skija evo ga pregled svih otvorenih skijalista:

    http://wispo.myswitzerland.com/reque...01,802,803,804

    PS
    @skiman volio bih da vremenske prognoze grijeshe, ali od ponedeljka se preko Alpa ocekuje Fen (Fohn), ako tako bude, znaci da je zima privremeno prosla. Dakle izmisli zeni i djeci neku dobru pricu, pali Tourana i pravac Dachstein ili nesto u blizini, sad ili nikad.

    Mozda isto vazi i za planine Balkana, dakle ljudi, ako mislite nafatat prvo skijanje, pozurite (tataratira chu-skije na rame) jerbo ce od ponedeljka mozda i kod vas poceti 'proljece'.

  8. #28
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    E bas mi nije fora 'fatati' skimana na ove plitke fore, ali izdrzati nisam mogo.
    A da slovenschcinu razumijem odlicno, nije bash. (srecom uvjek se nadje neko da pogovarja po srpski/hrvashki....onda stvarno razumijem odlicno ).
    @skiman, ne gledam 'domacu' televiziju, tako da ne znam na koju seriju mislis, i nije bilo generalno na racun neke nacije, nego tebe licno

    e hajmo ON topic

    Ako neko ide za Svicu i uz to planira da skija evo ga pregled svih otvorenih skijalista:

    http://wispo.myswitzerland.com/reque...01,802,803,804

    PS
    @skiman volio bih da vremenske prognoze grijeshe, ali od ponedeljka se preko Alpa ocekuje Fen (Fohn), ako tako bude, znaci da je zima privremeno prosla. Dakle izmisli zeni i djeci neku dobru pricu, pali Tourana i pravac Dachstein ili nesto u blizini, sad ili nikad.

    Mozda isto vazi i za planine Balkana, dakle ljudi, ako mislite nafatat prvo skijanje, pozurite (tataratira chu-skije na rame) jerbo ce od ponedeljka mozda i kod vas poceti 'proljece'.
    Me nema frke, znam da si pustio petardu. Ali mi je bilo logično, da kažem, da se može dogoditi pokoji "lapsus lingue". Ma ne brini, nadoknadit čemo mi sve.....zima je duga......Pa raspitaj se onda na koju sam seriju mislio.....E vidiš, da ti nešto kažem, može biti, da nas još dosta zna vaš jezik, ali morat češ se naviknutu polako, da upotrebiš njemački ili engleski, jer ove mlade generacije ne znaju ama baš ništa......Pravilno bi bilo: nekdo govori srpski/hrvatski jezik (isto ko kod vašeg jezika, ali nikako pogovarja srpski/hrvatski jezik).......Baš mi je fora i nisam mogao izdržati..... Skiman

  9. #29
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Me nema frke, znam da si pustio petardu. Ali mi je bilo logično, da kažem, da se može dogoditi pokoji "lapsus lingue".
    Kaze se "lapsus lingMa" (Zorica Brunclik)

  10. #30
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    He, he, he.......i ja sam pogrešio ...pravilno je "lapsus linguae".....tek toliko..... Skiman

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •