Strana 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 150

Tema: Bojanine Vode

  1. #11
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    no problem, imas na ovom sajtu, ali i na sajtu ski kluba nis: http://www.skinis.org.yu

    U vertikalnom meniju sa leve strane, imas opciju BOJANINE VODE. Skrenucu paznju ljudima iz kluba da budu malo azurniji sa objavljivanjem informacija sa BV na sajtu.

  2. #12
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Bas mi je zao :-( . A ja mislio da ce mozda jos i nocno skijanje da bude. Jedne godine smo skijali pod reflektorima. Super je bilo. Upalis kola posle posla i odes na rucak u planinarski dom a posle toga skijanje. Pre neku godinu je bilo snega i za vreme celog raspusta je radila zica. Taj film ove godine ocigledno necemo da gledamo :-( .
    Bojanine vode su na 20-tak kilometara od Nisa, blizu Niske banje.
    Za vise informacija procitaj ovde:

    http://www.skijanje.co.yu/Ski_Centri...va_planina.htm

    http://www.skinis.org.yu/sitegenius/...?lang=SR&id=93

    http://www.skinis.org.yu/sitegenius/topic.php?id=101

  3. #13
    Junior Member Nindza@ avatar
    Datum registracije
    18.05.2007
    Lokacija
    WwW - Nis,Bg
    Skije / Bord
    HeaD Global & Atomic Skullz
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Da li ima nekih desavanja od Bojane

  4. #14
    Junior Member Nindza@ avatar
    Datum registracije
    18.05.2007
    Lokacija
    WwW - Nis,Bg
    Skije / Bord
    HeaD Global & Atomic Skullz
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Izgleda da se vise niko ne brine za Bojanu :(

  5. #15
    Lepotan
    Guest

    Podrazumevano Imam li Skilift?

    Dobar dan,

    Ja sam citao nesto malo sa taj Bojanine Vode. Pa me interesuje kako je tamo? Dali ima Skilift? Dali radi? Imali li staza sa sankanje?
    Od koj mesec ima snega na Bojanine Vode pa do koj mesec. kolko dugo traje snjega?
    Dali idu puno ljudi tamo.

    Jer Trazim neko skialjiste mesto i da moze da se sanka, da investiren na to mesto. Ali mora da budne u blizini do Nisa do 50 km. Ima te li neki predlog

    Pozdrav Milan iz Ciriha

  6. #16
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Koliko vidim ratrak sa BV ide u Zajecar sto znaci da ni ove sezone nece biti skijanja na BV :-( ?

    Milane jedina da kazem skijalista koja su od Nisa udaljena do 50 km su Bojanine vode i Kamenicki vis - http://www.skijanje.co.yu/Ski_Centri...enicki_vis.htm.

    Sto se tice snega od kad do kad ga ima je jako diskutabilno. Ako mislis da ulazes u sam nazovi ski centar onda su to Bojanine vode. Ljudi iz ski kluba su napravili projekat za vestacki sneg jos odavno ali ocigledno da od NIP-a nema nista tako da ti je to mozda dobra prilika za investiciju. Sve zavisi koliko si spreman da se ispruzus tj. investiras.
    Ako si mislio da investiras u nesto drugo onda neznam sta da ti kazem jer dok se ne kupe topovi i ne sredi staza i zica nema nista od skijanja tamo. Na zalost.

  7. #17
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    Nece biti skijanja na BV ni ove godine. napravili su neku improvizaciju umesto unistenog stuba, ali se on pomerio nakon montaze i duzeg opterecenja, sto znaci da je iz temelja bio uzdrman. Dakle, kao i obicno, nista novo na BV.

    U gradu, kao i obicno, nema interesovanja za BV.. Jedini spas moze da bude da ga preuzmu SS. Mada, kad malo bolje razmislim, njima nema spasa...

  8. #18
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lepotan Pogledati poruku
    Dobar dan,

    Ja sam citao nesto malo sa taj Bojanine Vode. Pa me interesuje kako je tamo? Dali ima Skilift? Dali radi? Imali li staza sa sankanje?
    Od koj mesec ima snega na Bojanine Vode pa do koj mesec. kolko dugo traje snjega?
    Dali idu puno ljudi tamo.

    Jer Trazim neko skialjiste mesto i da moze da se sanka, da investiren na to mesto. Ali mora da budne u blizini do Nisa do 50 km. Ima te li neki predlog

    Pozdrav Milan iz Ciriha
    Ima skilift, ne radi ali moze da proradi, ima posebnih staza za sankanje, snega ima u januaru i februaru, ljudi zeljni da odu, ali za sada nemaju gde..
    Prava adresa za investiranje ti je opstina Niska Banja. Grad nikako, tamo ce naci nacin da ti izbiju pare iz dzepa i vrate nazad odakle si dosao, pre nego sto shvatis sta ti se desava.. :(

  9. #19
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Podrazumevano

    Na sastanku koji je održan u četvrtak, 04.06.2009. godine u Nišu, i kome su prisustvovali Državni sekretar u Ministarstvu ekonomije i regionalnog razvoja Goran Petković, Gradonačelnik Niša Miloš Simonovićem i Generalni direktor „Skijališta Srbije“, potpisan je Protokol o međusobnoj saradnji.
    Ovim protokolom, „Skijališta Srbije“ su pokazala spremnost da pruže pomoć u planiranju i razvoju skijališta „Bojanine vode“ u Nišu kao i da prenesu svoje višegodišnje iskustvo i znanje u upravljanju skijalištima kako bi ova vredna sportska i turistička destinacija mogla da se razvija. Prema rečima Generalnog direktora „Skijališta Srbije“, Nebojše Skorića, ovo preduzeće je u „Bojaninim vodama“ prepoznalo veliki potencijal za razvoj turizma i bazu gde će početi da se formiraju mnogi budući skijaši i posetioci naših ski centara.


    http://www.skijalistasrbije.rs/content/view/154/1/

    Izmenio/la kop; 11.06.2009 u 19:37.

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2008
    Poruke
    7

    Podrazumevano Eh, to skijanje ....

    Za skijanje na Bojanin Vodama treba puno akcije i solidarnosti svih nas, ne samo Nislija vec i drugih obozavatelja skijanja i prirode iz ostalih gradova u okolini.
    Naravno svi oni moraju da budu upoznati sa radovima na samoj stazi, problemima sa kojim se suocavaju ljudi u skijaskom klubu i na taj nacin da vidimo kako mozemo da im pomognemo. Sto nas vise ima koji smo ukljucenu u tu pricu to bolje.
    Treba zavrsiti odredjene radove na Bojaninim Vodama da bi imali nas lokalni mali skijaski centar. Naravno nista to nece bit ako nema volje a i ono najbitnije para, tj sponzora.
    Pa ako ste spremni za takvu pricu,onda je pricajte svuda i svakome i onima koji znaju da skijaju i onima koji ce tamo nauciti da skijaju ili ce se samo sankati ili valjati po snegu ili uzivati u prelepoj prirodi.
    A ja samo znam da bi bilo lepo vec ove godine skijati se na Bojaninim Vodama .....
    Nemojte biti ravnodusni ,..... radimo ..., pricajmo, .....daj da napravimo ovo....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •