Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 53

Tema: Kopaonika sezona 2007/2008

  1. #11
    Ski Maniac Veliki brat avatar
    Datum registracije
    19.11.2006
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Elan GSX race 2007/08 , Rossignol 9S Oversize
    Godina
    49
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Ne treba nam ratrak , samo neka padne sneg i neka puste zicu .....

  2. #12
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Mozda bi mogli skupiti par stotina zapaljenih skijasa ovde na jednoj listi koji bi platili ski pass da nam puste jedan dvosed za vikend, ako bude nekih 30cm....

  3. #13

    Podrazumevano

    tek na 50sme ratrag da izadje na teren...a,i takav je dogovor bio juce na sastanku...ako dodje do 50 onda pustaju centar...ali posto nece doci..onda nista

  4. #14
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    ma koj' će nam ratrag, dovoljno je da upale neku žicu

    ako zapale, neka jave na forum

  5. #15
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano 1-2 dec

    Pošto je Zoran okačio slike na ovom linku (sad će Sapa o poziranju ) da ja dodam još par reči.

    Ovaj vikend je bio odličan, daleko bolji nego što bi to neko mogao da očekuje čitajući prognoze a pogotovo što se radi o 1 decembru. Ja se ne sećam nešto da su ikada žičare uopšte i radile (i ako je imalo snega) pre 15-20 decembra.

    Sunca je bilo na pretek, ono što je bilo (barem meni) iznenađenje je da staze nisu popuštale čitavo vreme, nije bilo mokrog snega, staze su čitavo vreme bile brze i tvrde, ponegde i mekše, ali ne mokre.

    Dakle, vidljivost perfektna, sneg odličan, staze dobro pripremljene, i to ne samo one na kojima rade žice, nego sve (verovatno su sve staze tabane zbog boljeg čuvanja snega - opet lepo iznenađenje).

    Pored toga, SkiBus je vozio što je čitavu organizaciju učinilo mnogo jednostavnijom, oni su se bavili time - hvala.

    Takođe, pošto se radi o dubokoj predsezoni, moglo se primetiti da su skijaši/borderi na stazi daleko iskusniji od prosečnih koji se u sezoni nalaze na istim. Očigledno su gosti na stazama uglavnom zaljubljenici u skijanje .

    Skijanje je bilo odlično, što se i očekivalo s' obzirom da su svi uslovi bili odlični.

    Društvo je odlično, dosta ljudi sa ovoga foruma, pa je bilo prilike da se i upoznam uživo sa dosta ljudi koje sam poznavao samo preko tastature .

    Na Kopaoniku još uvek ne radi većina lokala, prodavnica itd. tako da je potraga za mestom u restoranu, i ostalih stvari malo teža, ali radi dovoljno da može da se preživi .

    Jedino što je na kraju utisak pokrarila vest o povredama skijaša / skijašica - a pogotovo saznanje o neadekvatnoj zdravstvenoj zaštiti na Kopu .

    Za skijanje ocena 4.5 (da je bilo više svežeg snega onda 5)

  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Jel zna neko koje su cene u Rtnju ove godine?

  7. #17
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    Cene u Rtnju su sledece: do 29 decembra u dvo i trokrevetnim sobama sa kupatilom je 1600 din, posle se cena dize i do 2100 dinara. Visekrevetne sobe kao i sobe bez kupatila su nesto jeftinije.

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Thumbs up

    Ako mene pitate za drustvo najbolje sobe u Rtnju su one od 6 do 10 kreveta a cena ce biti 900din+taxa/dan (posle nove godine)!!! Realno ja ne znam gde se moze otici za manje pare, a o atmosveri u domu da ne pricam!!! Pzdrav

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    21.11.2006
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Jeli kasno da se sada rezervishe za kraj januara-februar u Rtnju?Cuo sam da je veoma tesko uci tamo osim ako nisi neko od "aktivnih" studenata po studentskim organizacijama.Na ovaj br. 011 32 40 937 se niko ne javlja a www.rtanj.net nije u funkciji.Postoji i http://rtanj.etf.bg.ac.yu/ ali samo sa postavljenim cenama bez ikakvog kontakta.Planiram skijanje na Kopu sa vecim drustvom ove sezone pa nam se Rtanj uklapa u budzet.Ovih dana cu da pojurim malo pa cu videti sta je moguce

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2006
    Godina
    36
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Evo broja na kojem ce se sigurno neko javiti:
    065/3218-431 Zoran Simic, inace soba PSD Rtanj se nalazi na Masinskom fakultetu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •