Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 64

Tema: Val Cenis

  1. #21
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mrme Pogledati poruku
    Pa sto niko nije napisao neka iskusta iz Val cenis-a od prosle sezone.Ja cu verovatno ici u januaru 2009 u Val cenis sa gore pomenutom agencijom pa bih voleo da cujem neke utiske.Premisljam se izmedju Vaujany-ja Alpe d huez i Val cenis-a pa mi pomozite.Hvala
    Ako se dobro sjecam utisci o Val Cenisu su ostavljani ovjde na forumu (i bili su uglavnom pozitivni), malo prokopaj po postovima.
    A ako mozes da biras i ako nema velike razlike u cjeni onda nema razmisljanja furaj pravac Vaujany. Val Cenis je sto se skijanje tice ipak druga liga u odnosu na AlpdHuez.

  2. #22
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Sapa, po tvojoj ekspertskoj proceni, da li je bolje 10 dana Val Cenisa ili 6 dana Tri doline? I jos jedno pitanje, koji bi po tebi bio bolji termin za 3 doline, pocetak januara ili kraj marta?
    pozz

  3. #23
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Max Pogledati poruku
    Sapa, po tvojoj ekspertskoj proceni, da li je bolje 10 dana Val Cenisa ili 6 dana Tri doline? I jos jedno pitanje, koji bi po tebi bio bolji termin za 3 doline, pocetak januara ili kraj marta?
    pozz
    Ma kakva expertska procjena; ja to nako od oka procjenjujem.
    10 danaj je 10 dana, al 3 doline su 3 doline (a 2x je 2x ).
    Teshka pitanja.
    3 Doline treba dozivjeti (i onda mosh i umrijeti), ali 10 skijanja u nekom "lijevom centru"je 4 dana vise nego u 3 D. Neznam sta bi ti reko. Ja bi sad biro 10 dana (al u 3 d sam vec bio, tako...)
    Ja cesce idem pocetkom januara i imam dobra iskustva; mada bi januar trebo da bude gadan i hladan nekako me uglavnom kacilo dobro vrijeme (valjda ova globalna promjena vremena, sta li), a guzvi nema nikakvih, skijalista polu-prazna, nekako nastane zatisje poslje Bozica i Nove Godine.

    A kraj marta, u pravilu bi trebao biti bolji od januara; duzi dani, u pravilu vise sunca, ali i vece guzve........nisam pametan. Idi i januaru i u martu, i u val cenis i u 3 d
    Izmenio/la Sapa; 19.09.2008 u 17:27.

  4. #24
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Evo razmisljam; da mogu da biram: dal' bi radije otisao 10 dana u Budvu ili 6 dana u Rio.
    (Rio je Rio, ali 10 dana je 10 dana )

  5. #25
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Znao sam ja da ce iskustvo progovoriti i naci najbolju soluciju; 10 dana Val Cenis + 6 dana 3 doline

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Ako se dobro sjecam utisci o Val Cenisu su ostavljani ovjde na forumu (i bili su uglavnom pozitivni), malo prokopaj po postovima.
    A ako mozes da biras i ako nema velike razlike u cjeni onda nema razmisljanja furaj pravac Vaujany. Val Cenis je sto se skijanje tice ipak druga liga u odnosu na AlpdHuez.
    Ma prokopao sam po forumu,al slabo nesto utisaka iz Val Cenis-a,pa reko nek neko ko je bio preko gore vec pomenute agencije,napise koju,ne bi bilo na odmet,ja vec kaparisao,al reko da znam otprilike gde sam se uputio.Poz

  7. #27
    Junior Member stalker avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    max,val cenis je danas svecano bukiran... 10 dana je 10 dana - da se ne lazemo, a val cenis nije bas toliko levi centar

    u svakom slucaju, definitivno je dobitna kombinacija:

    10 dana val cenis + 6 dana tri doline + bar 3-4 ski vikenda na kopu = uzivancija na kub
    Puska, sekira, cokula i mac da posecem sav taj korov i da krenem u neke planine gde nema nove godine...

  8. #28
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    i ja kazem; 10 dana je 10 dana. Ja bi to isto bukiro. O ono lijevi centar je sa navodnim znacima; nema lijevih centara u brace Francuza, svaki valja.

  9. #29
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stalker Pogledati poruku
    max,val cenis je danas svecano bukiran... 10 dana je 10 dana - da se ne lazemo, a val cenis nije bas toliko levi centar

    u svakom slucaju, definitivno je dobitna kombinacija:

    10 dana val cenis + 6 dana tri doline + bar 3-4 ski vikenda na kopu = uzivancija na kub
    Najbitnije je da smo krenuli u realizaciju prve trecine zimskog plana
    Nadam se da ce Kopaonik otvoriti sezonu ponovo sredinom novembra...
    Tignes je prosle sezone postavio visoke standarde... Val Cenis ce biti pred ozbiljnim iskusenjem

  10. #30
    Junior Member
    Datum registracije
    18.01.2009
    Godina
    42
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    val cenis je definitivno sjajan, i za zahtjevne skijase i za rekreativce, kao i za pocetnike, svi mogu da uzivaju. do val thorensa je nekih 30km i doplata za ski-pas je 17eura. svima preporucujem ovo autenticno vrhunsko skijaliste! ako bude srece i zdravlja i sljedece zime sam tamo. i uvijek bih izabrao val cenis prije val thorensa...val thorens treba vidjeti ali nikad ne bih isao tamo na vise dana. 1-2 dana proskijati i to je to...skijaliste jednostavno nema smeka... toliko...
    Izmenio/la djapac; 18.01.2009 u 17:04.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •