Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 110

Tema: livigno

  1. #61
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Imaš na njihovom sajtu. Nije otvoren stalno, ima periode kada je otvoren samo za jedan smer, kao i naizmenično za oba smera. Pogledaj PDF na sajtu skijališta pre polaska.

  2. #62
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Da je tako to bi prakticno znacilo da si odsecen od sveta sto bas i nije normalno - da neko zakljuca turiste. Bio sam pre dva meseca, isto smo se pitali...i funkcionise kako sam napisao. Cekaj...ima li logike da recimo zakasnis 15 minuta i onda cekas pola dana a u suprotnom smeru da nema nikoga. Mislis da oni ne vole lovu?

  3. #63
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Hvala puno na info. Šta je po vama bolje: skijati svih 6 dana u Livignu (tj. kupiti samo Livigno ski pass) i onda u povratku svratiti do ST Moritza ili uzeti 3 dnevni ski pas u Livignu a onda skijati 1 dan u Borimio i ostaktak ici do St. Moritza (trebalo bi da imamo popust 50% na kupljeni ski pass u St. Moritzu, jednodnevni). Cuo sam da je St. Moritz odlican. Ne bih da krenem kuci, taj dan skijam samo u St. Moritzu i posle mi bude zao sto nisam bio jos koji put. Kratko, pitam ustvari da li ici cesce u St. Moritz?

  4. #64
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Obavezno poseti i Bormio i St. Moritz! Livigno je sjajno mesto, mada malo monotono za skijanje. Proveri za popust. Mislim da vazi samo uz 6+ ski paseve, ali nisam siguran.

  5. #65
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nenadmak Pogledati poruku
    Obavezno poseti i Bormio i St. Moritz! Livigno je sjajno mesto, mada malo monotono za skijanje. Proveri za popust. Mislim da vazi samo uz 6+ ski paseve, ali nisam siguran.
    Idem svakako i u Borimio i u St. Moritz. Samo, kada god pogledam na kamere u Livignu je neka sumaglica i oblačno. Skoro nikada nema sunca. Da li je to samo slučajnost ili inače Livigno ima problema sa sunčanim danima. Gledao sam na njihovm sajtu, hvale oni, ali to je marketing a stvarnost je drugo. Zato i pitam da se ne zaletimo kupimo 6 dnevni ski pas u Livignu a mozda bi bilo bolje da skratimo na 4 dana a ostalo Borimo, St. Moritz... Da li ima neki savet iz prve ruke. Naravno slazem se niko ne moze da kaze kakvo ce mi vreme biti ali ............

  6. #66
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Sam si rekao nema garancije. Ja sam tamo bio 3 puta i samo je jedan dan bio bez sunca,mada je dve godine temperatura bila ispod -20.

  7. #67
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nenadmak Pogledati poruku
    Sam si rekao nema garancije. Ja sam tamo bio 3 puta i samo je jedan dan bio bez sunca,mada je dve godine temperatura bila ispod -20.
    Kako sredjuju staze? Da li ima ledenih ploča ili nedaj boze kamenja u pojedinim delovima staze (mislim na delove koji nisu pokriveni veštačkim osnezavanjem)?

  8. #68
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Lepo peglaju staze u Livignu, nema problema

    Po meni, dva dana Motollino, jedan dan Carousello - ili po dan i po

    Dva dana St.Moritz, za oba skijalista po jedan dan posto su fakticki odvojena. Jedan dan obavezno Bormio, samo 40km staza ali je odlicno

  9. #69
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od average Pogledati poruku
    Lepo peglaju staze u Livignu, nema problema

    Po meni, dva dana Motollino, jedan dan Carousello - ili po dan i po

    Dva dana St.Moritz, za oba skijalista po jedan dan posto su fakticki odvojena. Jedan dan obavezno Bormio, samo 40km staza ali je odlicno
    Za koliko se stigne iz Livigna do St. Moritza? Kako je sa parkingom u St. Moritzu? Da li se kupujue ski pass u St. Moritzu sa popustom samo na odredjenim salterima ili na bilo kojoj kasi se pokaze trodnevni ski pas Livigna i to je to?
    ops. puno pitanja.

  10. #70
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Racunaj 1 i po sat. Mislim da je dovoljno da se pokaze skipas na bilo kojoj blagajni. Parking nije problem, a nije ni preterano skup. Ako se dobro secam za ceo dan platili smo dal' 5 ili 7 evra.

    Takodje, pice na stazi moze da se popije. Skuplje je nego u Livigno, ali za jednu turu je ok

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •