Strana 4 od 11 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 110

Tema: livigno

  1. #31
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    najbolje da preko mail-a kontaktiras turisticki centar u livigno-u (www.livigno.eu) ili da predjes malo strane forume o livigno-u....

  2. #32
    Sale
    Datum registracije
    03.03.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    metron 9
    Godina
    53
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Bio sam u Tignes-u prošle godine baš za 1. Maj i imam isključivo veoma prijatna iskustva.
    7 dana fenomenalnog skijanja, koje je vredelo svih 570€ (aranžman 450€ u četvorokrevetnom apartmanu sa autobuskim prevozom i ski pasom Espace Killy - važi i za Val d'Isere - za 7 dana, viza i osiguranje 50€, hrana kupljena u supermarketu u Albertville-u 70€). Apres ski može poprilično da uveća ovaj iznos, naravno, npr. ulaz u fenomenalan fitnes i spa centar sa korišćenjem svih sadržaja (bazen sa podvodnom muzikom, tobogani, jacuzzi, sauna, hamam) - 13€, ručak na stazi od 5€ (pun tanjir raznih salata) do 25€ i to u restoranu na početku glečera na 3032met. Kuvano vino i topla čokolada, takođe na glečeru - 3,40€, pivo 3-6€, bezalkoholna pića 3-4€.

    Nadam se da neko može da ti napiše nešto i o Livignu pa da odlučiš, ali sa Tignes-om ne možeš da pogrešiš.

    Svima koji nisu početnici, preporučujem Tignes i Val d'Isere, pogotovo u periodu u kome ti ideš, jer ćeš doživeti skijanje na +20C na oko 2000met i na -2C na glečeru na preko 3400met i to u roku od pola sata.

  3. #33
    Sale
    Datum registracije
    03.03.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    metron 9
    Godina
    53
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Želim ti dobro skijanje
    Izmenio/la Sale; 02.03.2009 u 22:19.

  4. #34
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    alias, samo treba paziti kada zatvaraju skijaliste zbog remonta, jer se moze desiti da snega ima u izobilju, ali da pocnu pripreme za letnju sezonu koja je kod njih izuzetno jaka... mtb staze i park mottolino (jedan od najboljih u evropi !)

    13. april ...

    SNOW CONDITIONS »
    Last snowfall 29.03
    Type of snow Fresh snow
    Max depth village 52 cm
    Max depth mountain 277 cm

    Izmenio/la stanislaw; 13.04.2009 u 12:25.

  5. #35
    Member
    Datum registracije
    15.01.2007
    Godina
    45
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Ове године бих желео да искористим бесплатан ски пас у промотивном периоду у Ливињу (крај новембра и почетак децембра) па ме занима какви су времески услови (пре свега мислим на снег). Планирао сам да идем 05.12 па ме занима има ли снега у довољним количинама у то време, а ако га нема, раде ли топови итд.

    Било који други савет у вези са Ливињом би добро дошао (смештај, пут итд).

    Унапред хвала.

  6. #36
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    procitaj o livignu u drugom thread-u (Livigno (+Bormio) vs Passo Tonale (+Madona)) u ovom podforumu...

    ...i drugi, a i ja smo tamo pisali i odgovorili na vecinu tvojih pitanja

    p.s. ekipa "SNB life" je u Livigno-u od 05. decembra, pa ako ce jos neko tada biti tamo neka nam se javi !
    Izmenio/la stanislaw; 25.10.2009 u 19:15.

  7. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2005
    Godina
    41
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Pozdrav, za drustvo.

    Ja bih isla 19. decembra u Livigno (u nadi da ce se ukinuti vize - optimista,
    pa me interesuje da li je ovaj ski pas u promo periodu do 25. decembra (kao sto pise na njihovom sajtu) zaista besplatan i da li vazi za sve staze, ili je u pitanju neka fora, koju ja nisam skontala???? Da li rade sve zice (naravno ukoliko uslovi dozvoljavaju), ili ne???

    Unapred hvala.

    Pozdrav!

  8. #38
    Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Ma stvarno je free i važi za sve što bude otvoreno, a to 99% zavisi od količine snega.

    Mene kod Livigna interesuje koliko je to stvarnih km staza, za koje vreme se pređe celo skijalište? Planiram obavezan odlazak u St Moritz i možda Bormio pa da saberem koliko mi dana treba.

  9. #39
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    jos 14 dana...

  10. #40
    Junior Member
    Datum registracije
    01.11.2009
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Samo da bude snega kad budes isao, gledao sam progonozu i nije bas optimisticna.
    A i ono snega sto je bilo se istopilo.

    Pozdrav
    Nebojsa

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •