Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 113

Tema: ski pantalone i jakna

  1. #11
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od joe Pogledati poruku
    Pa to se sve prodaje po nekim "urbanim" beogradskim buticima.. mada, ja sam uvek sumnjicava kad su nase radnje u pitanju.
    Nasla sam nekog tipa koji se bavi ski opremom, trebalo bi ovih dana da se vidim sa njim, pa cu vam sve korisno sto budem saznala proslediti.

    Ali .. ubi me taj Mammut .. probala sam komplet u jednom butiku na Kopu proslog leta .. i od tad ..
    .. valjda cu u sledecem zivotu biti musko
    Mamut je jako kvalitetan proizvodjac garderobe uopste,sa zimskom nemam iskustva,ali te mogu posavetovati ako vec zelis super kvalitetno odelo u nekom iznosu od 300E ako sam dobro shvatio...Nas desetorica iz Udruzenja Ljubitelja Ski Sporta SKI MANIJACI smo obuceni u najbolji model ski odela(PROTECH1000)sa RECCO sistemom na jaknama i pantalonama), koji je napravila vrlo poznata firma ALPINE PRO,koja inace svoju celokupnu proizvodnju bazira na alpiniste i skijase/boardere.Ukoliko zelis da pogledas kako odela izgledaju i da probas(obzirom da se ista porucuju po tvojoj meri) na www.skimanijaci.com mozes na glavnoj strani sajta skinuti brojeve telefona i kontaktirati vlasnicu!
    Nadam se da sam pomogao...

  2. #12
    Junior Member joe avatar
    Datum registracije
    21.08.2007
    Lokacija
    bgd
    Godina
    41
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    O, da, da ... zanima me vrlo! Pustila sam ti PM, posto sa sajtom nesto nije u redu (privremeno verovatno).

  3. #13
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od D.I.M. Pogledati poruku
    Pogledaj i onu radnju u Kralja Milutina drže Lafumu i Milet možda ti se ovi fr. brendovi i svide. Nije loše a i restoran je odmax tu pored.
    Kad smo vec kod marki, ove dvije sto ih je DIM pomenuo, su takodje.....vrlo, vrlo jake marke. Mislim da imaju odlican izbor - zenskih ski odjela (bar sam ja vidjao).btw. joe, izvini nije mi u prvom trenutku palo u oci da si female
    ako vec nisi nabavila ovo iz Popove ponude, onda bi lafuma i millet trebali da imaju modele koji ce da ti odgovaraju (ko sto rekoh oba su top proizvodjaci, a s obzirom da su obje firme kolko ja znam francuske onda bi dizajn trebao da bude isto toliko bitan kolko i kvalitet, znam sigurno da su im linije jako skoncentrisane na zeMske ljubitelje skijanja). Ima jos jedna firma koja ne bi trebala da bude preskupa: H20...znam jednu zenu licno koja ima njihovo ski odjelo i.......svidja mi se kako joj stoji
    Bi ce da si u pravu za Mammut, sto se zenskih modela tice, Shviceri prave kvalitetno i funkcionalno, a dizajn je mislim na drugom mjestu pogotovo za skijase ljepseg ("slabijeg") pola.
    Izmenio/la Sapa; 02.10.2007 u 11:01.

  4. #14
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flexon Pogledati poruku
    mammut jede malu djecu
    A ja citav zivot zivijo u zabloodi da su mamuti bili biljozderi.

  5. #15
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Ima jos jedna firma koja ne bi trebala da bude preskupa: H20...znam jednu zenu licno koja ima njihovo ski odjelo i.......svidja mi se kako joj stoji
    Suzdržaću se od komentara glede stajanja. To mi teško pada, ali pokušaću.

    Nego, u BiH ima firma koja je direktni uvoznik Lafume: http://www.lafuma.ba/
    Danas je rizik kupovati razvikane marke kao što su Colmar i Spyder, jer su ih braća Kinezi "skinuli".

  6. #16
    Junior Member joe avatar
    Datum registracije
    21.08.2007
    Lokacija
    bgd
    Godina
    41
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Pogledala sam ovaj lafuma sajt, hvala - ici cu sutra/prekosutra da vidim i to u Kralja Milutina.
    Evo u cetvrtak bi trebalo da odem da vidim tu "alpine pro", pa cu vam napisati utiske. Juce sam pred nekim starim skijasima pomenula tu firmu uz komentar da nikada ranije nisam cula za nju, pa sam dobila packu

  7. #17
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od joe Pogledati poruku
    Juce sam pred nekim starim skijasima pomenula tu firmu uz komentar da nikada ranije nisam cula za nju, pa sam dobila packu
    Ne smatram sebe starim skijašem, ali ni ja nisam čuo za tu firmu do prije neki dan.

  8. #18
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Za koju? Lafuma ili Alpine Pro?

  9. #19
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Za koju? Lafuma ili Alpine Pro?
    Znam da me zezaš, ali da ipak odgovorim: za Lafumu sam čuo prije otprilike godinu dana, a za Alpine Pro prije par dana.

    Hoćeš li da ti nabrojim firme za koje još nisam čuo?

  10. #20
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Aj nabroj

    Jesi cuo zaaaa npr.:

    http://www.schoeffel.de/web/de/categ...&categoryId=21 ???

    a za

    www.kjus.com ????

    btw. evo tek sad vidim da kjus polako izlazi iz opste anonimnosti, eno cak i Bodo Mileram sheta u njihovim odjelcima.....fino mu 'stoji'

    super linije, pogotovo ove shvabe iz schoffel-a

    a posto si vidim mladji (skijash) mozda se ne sjecas firmi tipa: Toper, Yassa......????
    Izmenio/la Sapa; 02.10.2007 u 16:50.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •