Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 113

Tema: ski pantalone i jakna

  1. #1
    Junior Member joe avatar
    Datum registracije
    21.08.2007
    Lokacija
    bgd
    Godina
    41
    Poruke
    20

    Podrazumevano ski pantalone i jakna

    Cao svima!

    Da li mozda znate gde (i po kojoj ceni) mogu da nadjem solidne pantalone i jaknu? Dugo nisam bila na Ekspozimu, pa ne znam kakva je ponuda i da li se isplati cekati ga.

    E sad, pitanjce za zenski deo ekipe - volela bih da nadjem uze pantalone i uzu jaknu, i da to sve naravno lepo izgleda Da niste mozda videle nesto po gradu?

    Hvala unapred,
    pozdrav

  2. #2
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Ima lepa i skupa radnja u Kralja Milutina izmedju Kralja Milana i Njegoševe. Naravno ukoliko se radi o BGD u. A Expozim obavezno sačekaj decembar je tu.

  3. #3
    Junior Member joe avatar
    Datum registracije
    21.08.2007
    Lokacija
    bgd
    Godina
    41
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Da li mozda znas kakvog je kvaliteta odeca marke Mammut?

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Beosport drži Oneill, još nisu dobili jakne/pantalone za zimsku sezonu, ali imaju i muški i ženski program. Ja već godinama koristim Oneill jaknu i prezadovoljan sam, ove godine planiram da je promenim - ekvivalentan model - pošto je već stara.....

    http://www.oneill.com/products-index...&categoryID=-1
    Izmenio/la wlad; 28.09.2007 u 23:39.

  5. #5
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od joe Pogledati poruku
    Da li mozda znas kakvog je kvaliteta odeca marke Mammut?
    Mammut je prvoklasna marka outdoor opreme (dakle ne samo odjeca). Ako ti je bitan imidz, ali prije svega kvaliteta, onda ti je od srca preporucujem. Meni je licno super njihva linija, za razliku od nekog tamo spidera, btw. mnogo manje provaljena marka. A ako ne marish za marke onda trazi nesto jeftinije, jer mammut je ipak suisse made, a to koshta).
    Izmenio/la Sapa; 28.09.2007 u 23:47.

  6. #6
    Junior Member joe avatar
    Datum registracije
    21.08.2007
    Lokacija
    bgd
    Godina
    41
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Hvala najlepse na odgovorima
    Evo, iskopala sam negde na netu da mogu da se nadju u BGu (Djusina 10, Radnicka 48, "Gora"). Koliko vidim, pantalone+jakna oko 300eu

    Nije da marim za marke, ali ako hocu ok kvalitet+dizajn - nekako se uvek svede na firmiranu opremu.

    Neke moje prijateljice su prosle zime kupile Oneill odela, i popucala su im pri prvom spustanju. Doduse, mozda je u pitanju bila falsh roba..

  7. #7
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od joe Pogledati poruku
    Hvala najlepse na odgovorima
    Evo, iskopala sam negde na netu da mogu da se nadju u BGu (Djusina 10, Radnicka 48, "Gora"). Koliko vidim, pantalone+jakna oko 300eu

    Nije da marim za marke, ali ako hocu ok kvalitet+dizajn - nekako se uvek svede na firmiranu opremu.

    Neke moje prijateljice su prosle zime kupile Oneill odela, i popucala su im pri prvom spustanju. Doduse, mozda je u pitanju bila falsh roba..
    Pogledaj i onu radnju u Kralja Milutina drže Lafumu i Milet možda ti se ovi fr. brendovi i svide. Nije loše a i restoran je odmax tu pored.

  8. #8
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od joe Pogledati poruku
    Neke moje prijateljice su prosle zime kupile Oneill odela, i popucala su im pri prvom spustanju. Doduse, mozda je u pitanju bila falsh roba..
    Možda se nije spelovalo O'neill , šalim se, ali može lako da bude da nije bio "original"...

  9. #9
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Thumbs up

    mammut jede malu djecu

  10. #10
    Junior Member joe avatar
    Datum registracije
    21.08.2007
    Lokacija
    bgd
    Godina
    41
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Pa to se sve prodaje po nekim "urbanim" beogradskim buticima.. mada, ja sam uvek sumnjicava kad su nase radnje u pitanju.
    Nasla sam nekog tipa koji se bavi ski opremom, trebalo bi ovih dana da se vidim sa njim, pa cu vam sve korisno sto budem saznala proslediti.

    Ali .. ubi me taj Mammut .. probala sam komplet u jednom butiku na Kopu proslog leta .. i od tad ..
    .. valjda cu u sledecem zivotu biti musko

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •