Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: "obicne skije" za obicne skijase

  1. #11
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    (sa’ ce opet Arsa da se javi):
    Jok, ti ces...
    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Vecina pobrojanih modela su visoko-kvalitetne (ali nisu iz Visokog), vise-namjenske skijice za shiroku potrosnju.
    Nemoj mi, bolan, Visoko dirat'... Vezuju me za tu varosh lijepa sjecanja... na slasticarnu i jedan par sivo-maslinastih ociju cija je vlasnica nosila tanjuric sa baklavom do stola za kojim sam sjedio, cekajuci voz (ne za Brezu, neg' za Beograd). Ne znam samo da li boja njenih ociju u vezi sa bojom mog tadasnjeg odijela ili je u vezi sa mojim ondasnjim godinama ili ima veze sa oboje (a mozda joj ih je majka takve rodila)... tek... sjecam se toga ko da je juce bilo... a bilo je pre... 3 hefte fali do 24 godine...

    Dakle, kad sljedeci puta budes spominj'o Visoko... molim za vise pijeteta... meni za ljubav.

    Glede skijica... nek' je nama snijega i struje... lahko cemo niz brdo...
    Izmenio/la hehehe; 01.10.2007 u 08:08.

  2. #12
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Hahaha, gjde da pocnem

    @crazykong
    Mi ti ovo bolan ne radimo zbog kwantiteta, ovo je nako za dushu....ko ulicni muzikanti, "sviramo" , pa ako ko naidje, zastane, baci neku paru nama i to "satisfaction".

    @wlad
    provoalijo si mi 'bio-ritam' mora cu malo da mjenjam ove patrone ponasanja......postajem providan (mozda da postanem i nevidiljiv, to ce mozda da cu userci ostale posjetioce foruma )

    @heheh
    A'senije ..... te Visoko Ma razumijem te SMB-sentimente......smjeli taj dan izac samo u Kreshevo, a oni pobjegli u "veliki grad", vragolasto nema sta.........
    Zaluto sam tamo, jednom..... nesh vjerovati u toj varoshi sam kupijo svoje prve Levis 501, nestalo u Varteksu u Sarajevu i tako......im'o 14,15 godina i zapuco za Visoko Danas mi nije tesko prec 150-200 km da kupim kake dobre daske, pancerice......farmerke nosim od neke Zh firme

    @stevo
    moj Stevo.....(nesudjeni) rodjace........sta da ti reknem......u vezi tih RC4 SC WC-toalet-flowflex........ljooodi uzmite kake lopate da vidite sta je meraja......
    e shalim se......mi se spava ,pa cu jos sto sta da ti kayem u vezi ovih raznih skija...ne zurimo se, nece forum pobjec, nek smo zivi i zdravi, sto Arso rece nek je snjega, a laHko ce mo za chu-skije....ko umije.....da uziva u skijanu, on to umije i na parmacima i na chackalicama.
    nego samo da se osvrnem na onu tvoju zadnju 'u vezi uzrocnoposljedicne veze' izmedju mayke-finog odgoja- i price o fat skijama i (fat)boardovima......Stekane, nemo bit tako strog spram samoga sebe, kad vidim kakih sve ovdje neozbiljnih i neukih komentara ima, i neka ih ima zivila demokratija i virtuelne slobode.....ti dodjesh nako nesto ko prijatno osvjezenje.
    Izmenio/la Sapa; 01.10.2007 u 22:26.

  3. #13
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Stekane, nemo bit tako strog spram samoga sebe, kad vidim kakih sve ovdje neozbiljnih i neukih komentara ima, i neka ih ima zivila demokratija i virtuelne slobode.....ti dodjesh nako nesto ko prijatno osvjezenje.
    Hvala Sapa, sav sam se zarumenjeo. I nemoj tako, ima ljudi koji su vrhunski praktičari, ali nisu vični teoretisanju, pa im više vrlo argumentovanih rečenica stane u jednu. To su ti ove poslednje od 4 moguće vrste rečenica : proste, prosto-proširene, složene i izuzetno složene rečenice.

  4. #14
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Hvala Sapa, sav sam se zarumenjeo. I nemoj tako, ima ljudi koji su vrhunski praktičari, ali nisu vični teoretisanju, pa im više vrlo argumentovanih rečenica stane u jednu. To su ti ove poslednje od 4 moguće vrste rečenica : proste, prosto-proširene, složene i izuzetno složene rečenice.
    Ma yok stevo, boze sacuva da bi omalovazavo nekoga, ovo je sve 'sviranje q...u', Svaka cast teoreticarima, ali naravno da mi je ljepse stati rame uz ram (bok uz bok) sa nekim rasnim prakticarom, manuti se shooplje price i poleceti padinom 'ka soko sivi'.
    Nego rasni teoreticari obogacuju ovaj sajt, primjedbama, savjetima informacijama u vuospste, po meni zasluzuju isto toliko respecta (ako ne i vise) kao i oni sto to sve primjenjuju u praxi, ali nemogu nas zeljne znanja da 'sjetuju' rijecima.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •