Cao!Nikad do sada nisam bio na Borovecu pa zbog toga cu i postaviti ovoliko pitanja:
1.video sam ponude preko neke agencije i provalio da je mnogo jeftinije da se uzme vila za 4 osobe koja je oko 2km udaljena od skijalista! Zanima me vase misljenje o tome da li je problem da se svaki dan cima do ski staza, kako se ide do tamo(autobusom,taksijem),na koliko idu ti autobusi, ....?
2.koliko kosta ski pas za 7 dana?,koliko je iznajmlivanje skija sa cipelama ikoliko je iznajmljivanje borda sa cipelama?
3.posto znam da skijam ali ne znam da vozim bord sto mi je velika zelja,a cuo sam da je veoma lako nauciti da se vozi(barem ono osnovno,da mogu da se spustam na vecini staza)zanima me vasa preporuka sta da radim,da li je moguce tamo u Bugarskoj da uzmem nekog instruktora cisto dva tri casa da naucim to osnovno,ali ipak ne znam koliko je to pametno posto ne govorim bugarski,a i ne znam cena da li bi mi odgovarala?
4.za krajnje pitanje bih zamolio da mi kazete cisto neke fore u vezi zimovanja na Borovecu,nesto sto bi mi znacilo,tipa negde sam procitao da je ski pas jeftiniji za bugare i da moze da se iskombinuje da mi neki bugar kupi isti.
UNAPRED HVALA!!