Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Borovec-pomoc!!

  1. #11
    Member SpongeBob avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    GNU Carbon High Beam
    Godina
    45
    Poruke
    85

    Podrazumevano

    Evo mi smo bili prosle godine i idemo opet ove 10. Marta. Bili smo smesteni u vilama Alpin koje su odlicne, nalaze se na samoj stazi izmedju dva cetvorosedeza Mi smo bili u dvospratnoj vili sa saunom koja je izgradjena pre par godina. Jako je cisto, toplo i cak imas alarm u vili i konstantno obezbedjenje. Nas je sve izaslo oko 450-500 eura (prosle godine) a razlika je kod onih koji su iznajmljivali opremu i od onih koji su imali svoju. Mi smo isli i opet idemo preko Jolly Toursa tako da ti je najbolje da pozoves njih. Ski pass u Jolly-ju je 115 Eura a u Borovecu je 130.

    Za razliku od Kopa Borovec je bolje mesto za Bord jer nije toliko ravno i ima mozda 2 plave staze skoro sve ostale su crvene i odlicne za Bord a pogotovo gornje skijaliste Markudjik.

  2. #12
    Member `<~$nOwBoArDeR~>` avatar
    Datum registracije
    03.12.2006
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic-Hatchat
    Godina
    34
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Ok hvala puno....zvacu njih(agenciju ) pa cu da vidim za vise informacija.... Poz...i hvala jos jednom

  3. #13
    Member
    Datum registracije
    04.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Moj predlog svima koji idu u Borovec je hotel Ela, koji se nalazi bukvalno preko puta Samokova, kosta skoro duplo manje a sasvim je u redu. Inace sam pre nekoliko godina bila smestena u Samokovu koji je takodje solidan ali mislim da ako ponovo budem isla da cu radije odabrati nesto kao Ela i sl.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •