Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 106

Tema: Skijanje u Madonni di Campiglio :)

  1. #81
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    zad si me zabrinuo s tim lancima. Nemam lance a da idem da kupujem to mi je bas... Izgleda da cu na blef pa sta bude
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #82
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Belgarath_ Pogledati poruku
    Jos jedna informacija nemoj da se previse trudis da odes da skijas oblast pincolo mnogo vremena treba da se dodje do oblasti a nista posebno.
    17 minuta. Nemoj plasiti coveka bzvz.

  3. #83
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od donthinktwice Pogledati poruku
    17 minuta. Nemoj plasiti coveka bzvz.
    Ne brini, shvatio sam. Njemu iz Marelleve je daleko. meni koji sam smesten uz Pinzolo gondolu to nije problem
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #84
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    49
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Kupi neke bzvz lance , ili ih pozajmi. Ne isplati se da rizikujes posle tolikog puta

  5. #85
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Na putu karabinjera nigde. Celim putem kisa, prvi snjeg se vidio tek kod Male. Pravi sneg pocinje tek kad se odvojim levo prema Madonni pa uzbrdo. Otkada smo stigli stalno pada snjeg ali onaj mokri. Trenutno ima jedno 1,5 snjega. Dan smo zavrsili mokri skroz. Na moje opstre iznenadjenje staze su prazne ali bas prazne. Restorni polu prazni, sto na stazi sto u gradu. Nema uopste guzve. Staze lose. Do jedno 1 drze posle hupseri i hangovi sve. Magla poprilicna. Odbili su nam zamjeniti tj. dozvoliti da doplatiom za veci ski pas. Cak su nam i pokazali prvilnik koji tako nesto regulise. Kada dolazite po ski pas s vaucerom izdanim od strane agencije nema promjena na tom ski pasu. Ovo je utisak prvog dana. Sutra najavljuju isto sneg a onda bi trebalo sunce izaci.
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #86

  7. #87
    Member
    Datum registracije
    25.11.2013
    Godina
    36
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    ps ja sam onaj na grupnoj slici u sredini sa eisbar kapom

  8. #88
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Na putu karabinjera nigde. Celim putem kisa, prvi snjeg se vidio tek kod Male. Pravi sneg pocinje tek kad se odvojim levo prema Madonni pa uzbrdo. Otkada smo stigli stalno pada snjeg ali onaj mokri. Trenutno ima jedno 1,5 snjega. Dan smo zavrsili mokri skroz. Na moje opstre iznenadjenje staze su prazne ali bas prazne. Restorni polu prazni, sto na stazi sto u gradu. Nema uopste guzve. Staze lose. Do jedno 1 drze posle hupseri i hangovi sve. Magla poprilicna. Odbili su nam zamjeniti tj. dozvoliti da doplatiom za veci ski pas. Cak su nam i pokazali prvilnik koji tako nesto regulise. Kada dolazite po ski pas s vaucerom izdanim od strane agencije nema promjena na tom ski pasu. Ovo je utisak prvog dana. Sutra najavljuju isto sneg a onda bi trebalo sunce izaci.
    Kažem ja, Poljaci, Česi... Oni bi zamijenili uz doplatu, ma i natura bi prošla (neka Ju paštetu i sl).
    Nemoj da ne odeš do Ponte di Lenja (posebno), Tonalea, bezzze je.
    Samo to bez lanaca je neozbiljno, ne može se tako u Evropu. Ako ih iko pravi kvalitetno to su Kalčosi, a i bio si u tim autletima.

  9. #89
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Madonna definitivno ski centar koji ima svoju pricu. Nikada nisam bio u skijalistu s manje omladine a vise penzijonera (60+) i parova s decom. O Rusima da ne pricam. Ako nisi ItalijaN onda SI rUS OVDE, TRECIH NEMA. Mi smo bili izuceci ali su nas svi smatrali rusima. Gde god da udjemo donose nam meni na ruskom. Same dekice na stazama a voze kao sumanute. Takodje vise Policije na stazi nikada u zivotu nisam video. Nocni zivot kao da ne postoji. Grad je prazan do odprilike 21h i tada onih par restorana u gradu se napuni do vrha sve starijom gospodom pa to budu casual vecere do 1 ili 2h pa kuci. Trgovine rade do 19:30 a svejedno nemate ni sta da kupite. Sve samo luxuzna oprema. (hvala bogu outletima na putu ovamo) Cak neki brendovi za koje nisam ni cuo a jakna kosta 1500eur. Bukvalno nemoguce za naci obicnu ski opremu. Samo visoko luxuzne radnje, zlatare, vinarije, cokolaterija i jedna jedina radnja s suvenirima u robnoj kuci u centu grada. Cene ne toliko visoke koliko sam ocekivao. Vecera za 4, flasa vina itd 100eur. Smestaj u hotelu Miramonti, sve preporuke.

    Skijaliste vec druga price. Ako izuzmemo prvi dan i skijanje po mecavi i magli ostatak odmora je bio raj. Lepo vreme, staze besprekorno upeglane. Neke, ali samo neke posle 13h budu razrovane i pojave se hupseri i to samo utorak i malo sreda.
    Crna staza Spinale, pogotovo donji deo. Kakav nagib, RAJ. Staza slaloma isto lepa ali kratka. Passo groste deo i te staze jednostavno prevelika guzva i to unistava dozivljaj. Dva puta sam padao posto se odjedanput neko samo zakuca u mene (ljudi uopste ne gledaju). Chalet Fiat definitivno najjaci restoran na stazi, obavezno rucak tu.

    Regiju Marillevu i Folgaridu smo obisli posto smo uzeli opciju dnevna integracija koja kosta 20eur po osobi. Marilleva je bilo bacanje para, nema staze da je lepa. Folgarida s druge strane prelepa. kad se krene od vrha monte viga pa do medju stanice gondole na dole lepota za skijanje, siroke staze, odlicno utabane.
    Takodje s vrha monte spolverino pa staze 6,2,3 do folgaride prelepo za skijanje.

    U cetvrtak se odigravao zimski maraton, trka old timera na snegu. pocelo je trkom na ledu u cetrvrtak pa su u petak renuli na 400km dugi reli. Interesantno za videti kako se auta iz 50tih godina ponasaju na snegu. Na povratku svratili u Trento da posetimo piazza Duomo, sve preporuke. Prelepo je. Citav put nazad sunce sijalo. U hrvatskoj nas docekao sneg i tako sve do Banja Luke.









    Slalom staza


    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #90
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Zanimljivo je kako se utisci razlikuju. Neko reče da oblast Pincolo nije vredna gubitka vremena a ja sam od 9 dana koliko sam bio tri puta išao iz Marileve u Pincolo i tamo je možda najbolja staza koju sam ikad vozio, staza Tulot. I ima drugih lepih staza.

    Takođe nikada ne bih rekao da u Marilevi nema lepe staze. Staza Marileva nera je vrlo lepa staza. Isto i staza Malgete je izvanredna staza, a i pomenuta Orso Bruno, a tačno je da je da na njima znaju da budu gužve i da se pohabaju, naročito ova druga.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •