Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 106

Tema: Skijanje u Madonni di Campiglio :)

  1. #71
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ti si do 17. a ja dolazim 18. Taman se mimiolazimo
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #72
    Member
    Datum registracije
    25.11.2013
    Godina
    36
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    Sada sam pricao sa agencijom. Kazu nikakva doplata tamo. Tamo cemo imati kao nekog tipa sto je njihov predstavnik i da ce on doci i podeliti nam skipass-ove i dati nam sve informacije koje nam budu potrebne. Ti ski passovi ce vec biti programirani na celu oblast.

  3. #73
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    To je u tvom slucaju. Ja jos ne znam pojedinosti mog puta. Znam samo da su rekli da tamo proveravam sve, da oni ovde nista ne mogu. I meni totalno cudno. Nemam sta vec cekati dok dodjem tamo. Moja iskustva iz italije su da se s vaucerom javis na glavnu kasu i podignes ski pas. Valjda cu na kasi moci reci da zeli da doplatim za veci ski pas
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #74
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Znači samo Madona... Tako ćeš propustiti mnogo dobrog skijanja u okruženju, pogotovo oko Tirana...

  5. #75
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ma ako me budu zezali (a ne bi smeli posto su u agenciji rekli da bi trebalo moci dokupiti tamo bez problema) kad krenem da druge djelove kupovacu jednodnevni. U najgorem slucaju. Jeste da cu biti ljut kao ris ali smislicu nesto. Preprodacu madonnu pa dokupiti sebi drugi. Nesto ce se smisliti
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #76
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Pazi se karabinjera. A i Poljaka, Čeha, jer oni drže crno tržište u ovim krajevima...

  7. #77
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Evo jedan odlican video s super animacijama ski area Madonna di Campiglio, Pinozolo, Marilleva i Forgarida. Dobijete odlican uvid u lokaciju i povezanost.
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #78
    Member
    Datum registracije
    25.11.2013
    Godina
    36
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    Evo malo info-a o maddoni. Da pocnemo redom.
    Smesteni smo u marilevi 1400. Dolazimo prvi dan 3. januara sneg pada katastrofa. Italijanski karabinjeri napravili kolonu i kuzvu na kolovozu zbog lanaca. Do marileve 900 ima jos jedno 10tak km moje mi prelazimo za nekih 2 sata. Stizemo u marilevu 900 oko 3 sata popodne. Bus je predugacak i put je toliko zavejan da nas ne pustaju gore sa nasim busom. Skracena prica nasli neki mini bus i do otprilike 7 sati ujutru je zadnji putnik usao u apartmane.
    Sada bitna stavka. Ko ide sposptevnim prevozom. Bilo da ste smesteni u marilevi 1400 ili 900 kljucevi i cekin apartmana se radi u marilevi 900. Jedna grupa hrvata se popela gore u marilevu 1400 i rekli ima da se vrate. Kada su se vratili lokalna agencija bila naravno zatvorena posto je bilo oko 10 sati uvece i nazalost spavali su u autu. Sto se tice ski pasa moze se doplatiti na licu mesta za ostala skijalista. Depozit za ski pas iznosi 5e. Popeli se mi nekako u apartmane u kompleksu albare. Apartman kao apartman ok prostran topao. Jedina zamerka italijani nalepili na masinu za pranje sudja NE RADI da se ne bi trosila struja. Depozit za apartmane je iznosio 150e. Sto se tice kompleksa marileva 1400 dva dana mi je trebalo da skontam kako da dodjem do radnje i skijasnice te jedan lift te drugi skreni levo skreni desno..... Za one koji idu sa porodicom a u porodici ima ne skijasa ne preporucujem marilevu 1400 posto je to bukvalno samo jedan veliki kompleks sa apartmanima gde ima jedna radnja par 2 radnje skijaske opreme i to je to. Bukvalno se ne izlazi iz kompleksa. A i da se izadje nema napolje nista samo suma. Tako da dodatne zanimacije nema skijanje spavanje druzenje u sobi to je to. Ima bioskop ali je sve sinhronizovano na italijanski. Sto se tice interneta ima jedna soba koja je kao net room i tu se uogujete preko svog fb ili google+ naloga i imate net koji radi katastrofa citavih 10 min. Posle toga net se iskljuci sam i trebate da cekate sat vremena da bi mogli da se konektujete ponovo. Ima opcija ko ima fb naog da im lajkujete stranu hotela i onda imate net neograniceno ali s obzirom kako net radi onih 10 min za malo poruka preko vibera i watzupp'a ce biti dovoljno. Skijaliste odlicno sinoc je poceo da pada sneg i danas do jedno 3 sata popopde je napadalo sigurno dobrih 30 cm novog snega.

  9. #79
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Jesi ti jos uvek tamo?
    Ako si za javi se, ja sam tamo od subote. Jeste da sam smesten u Madonni ali mozemo se naci na stazi pa malo skijanja zajednickog.
    De molim te malo vise ovo o karabinjerima i lancima? Vidim na vremenskoj prognozi da pada sneg kao lud i padace do ponedeljka. Po prognozi do ponedeljka ce jos metar snjega pasti. Mi dolazimo sopstvenim prevozom, jeste djip u pitanju ali nemam lance. Da mi nece neke probleme praviti?

    Citirati Originalno postavljeno od Belgarath_ Pogledati poruku
    Sto se tice ski pasa moze se doplatiti na licu mesta za ostala skijalista. Depozit za ski pas iznosi 5e.
    Kako si me obradovao s ovom informacijom, imas pivo na stazi
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #80
    Member
    Datum registracije
    25.11.2013
    Godina
    36
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    Mimoilazimo se. :(. Pazi za madonu se skrece kod mesta Male tako za taj put ne znam da li treba ali 99% da ti trebaju. Mi kada smo dolazili ja u zivotu nisam video tolike pahulje. kod mesta male je stajala policija i zaustavljala vozila. Svako ko nije imao lance je bio sklonjen sa strane da ih stavi a ako ih nije imao ili je mogao da ih kupi na pumpi ili ih nisu pustali gore. Ako imas lance bolje ih ponesi. Druga stvar nas bus nije imao standard lance koji idu preko celog tocka (one klasicne) nego neke sto se stavljaju brze i jedva su nas pusili da prodjemo. Jos jedna informacija nemoj da se previse trudis da odes da skijas oblast pincolo mnogo vremena treba da se dodje do oblasti a nista posebno. Ako moze na pm koliko te je izasao arazman bas u madoni i malo detaljnije o tome ako nije problem posto kada budem isao opet mnogo je bolje biti u madoni.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •