Strana 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 106

Tema: Skijanje u Madonni di Campiglio :)

  1. #41
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ajd ta dva crna kruzica, ali sta je ovaj znak zabrane: " ne sme se ici na skijama" ili "zabranjeno skijanje" ?? Da nije to neka provalija, kuku lele?

  2. #42
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Kukulele nije u Madoni, nego u Serre Chevalier.

    http://serrechevalier.livecam360.net/cucumelle

  3. #43
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Uf, taj Tulot na mene nije nije ostavio neki utisak. A jos sam ga skijao po dosta losem, vlaznom, snegu. Jedan dan smo bili u Pinzolu, taman toliko i zasluzuje, par interesantnih, dugackih staza koje su bile dosta losije pripremljene nego u ostatku skijalista. Ponavljam se, ali priprema staza u Madoni i okolnim skijalistima (Marillevi, Tonale-u) je vec legendarna... Inace voznja gondolom do Pinzola traje 17min, nije strasno uopste. Duze se penje Groste gondola do vrha nego sto traje prebacivanje u Pinzolo.

    Sa druge strane staze sa Spinale-a i 5-Laghi strane su zaista sjajne, dugacke i strme (ko voli) Legendarni Michael Schumacher deo Direttissime nad samom gondolom Spinale me je podsetio osecaja u stomaku kad sam izasao iz "tunela" u Alpes d'Huez-u.

    Inace prosla nedelja je bila sjajna u Madoni i Marillevi/Folgaridi. Temperature oko 0, par dana ispod-par dana iznad nule, snega preko metar u svim delovima skijalista, a ljudi ni od korova. Jedan dan je bio sa maglom...
    Cena? Sitnica. 205e za odlican smestaj i super skirama skipass koji vazi u celoj regiji (pobrojano + Tonale, Pejo...). Inace samo je taj skipass 212-247e kad se pojavis na salteru... Neka me neko ubedi da ima bolje skijanje za priblizne pare!


  4. #44
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Daj malo slika sa tog aprilskog skijanja

  5. #45
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od peras Pogledati poruku
    Daj malo slika sa tog aprilskog skijanja
    99% slika su slike moje porodice, a nemam obicaj da im kacim slike na forumima, probacu da proberem par komada.

    Inace ove godine smo bili u terminu 3-10.04. I uhvatili poslednji voz. 14.04 se zatvaralo skijaliste (bez obzira na obilje snega) i poslednjih dana su vec krenuli da smanjuju broj zica u pogonu. Pretpostavljam da se tih par dana posle nas i nisu nesto naskijali. Mislim da treba izbegavati bas taj, poslednji, termin.
    Inace mi smo bili ovde i prosle godine, pisao sam o tome ovde
    http://skijanje.rs/forum/showthread.php?t=3222&page=4

    Samo smo tada bili za pocetak sezone, pred Bozic. Sada je bilo mnogo vise prirodnog snega nego tada i sve poveznice su radile. U svakom slucaju odlicno allround skijaliste, staze su siroke, dugacke, uglavnom kroz sumu prosecene, zice moderne, guzve u ovim promo terminima nema. Tesko je naci neku zamerku. Preporucujem odlazak svojim kolima, prvenstveno zbog Passo Tonale-a koji je obavezan za posetiti

  6. #46
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Pripremao se za Val gardenu, zavrsih u Madonna di Campiglio, Residence Antares. 50m od zice miramonti u periodu od 18.01 -25.01. Jel ima neko iskustva s rezidencijom? Uopsteno me i interesuje o gradicu? Koji prehrambeni market preporucujete, dobre restorane, lokale, van skijaske aktivnosti?

    Gledam ovaj prelaz iz Madonne do Pinzola, tu nema staze? Moram gondolom otici i gondolom se vratiti, zar ne?!
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #47
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku


    Gledam ovaj prelaz iz Madonne do Pinzola, tu nema staze? Moram gondolom otici i gondolom se vratiti, zar ne?!
    Tako je. Ali rekoh par postova gore, ne traje dugo.

  8. #48
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Da ti odgovorim i na pitanje sa druge teme, da ne sirimo pricu na vise mesta:
    Ima vise tipova skipass-a, posebno za pojedine regije: Madonna+Pinzolo, Marileva+Folgarida, Tonale I SUPERSKIRAMA koji pokriva sve.

  9. #49
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ne mogu sad tacno da vidim u rezervaciji ali mislim da smo dobili madonna di campiglo 6 ski pas. Za sta me on sve pokriva? Madonna je logicno. Sta je s pinzolo, marilleva, folgarida? Sve je spojeno u jedan ski centar,nezamislivo mi je da ne vazi za sva cetri gradica.
    Cini mi se i da sam negde procitao da vazi za jednodnevni izlet u Tonale. Ne znam da li pokriva i Temu i Pontedilegno
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #50
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Mi smo bili u Marilevi pa mogu za nju da pricam, nisam siguran kako je u Madoni prodaja organizovana.
    Imali smo opcije:
    Marileva+Folgarida+Pejo (Pejo je dosta udaljen i nepovezan-nismo nikad isli)
    Marileva+Folgarida+2dana Madone (mozda i Tonale, ne secam se)
    superskirama - http://www.skirama.it/EN/home/ koji pokriva celu regiju.

    Tonale i Ponte di legno su prakticno jedno skijaliste oko dva gradica i skoro sam siguran da je zajednicki skipas.
    S obzirom da je elektronski skipas verujem da na licu mesta mozete doplatiti za zeljenu kombinaciju. Raspitaj se mail-om na kontakt sa gornjeg linka

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •