Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 106

Tema: Skijanje u Madonni di Campiglio :)

  1. #1
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano Skijanje u Madonni di Campiglio :)

    Ski Manijaci su za svoje članove organizovali decembarsko (08.12. - 15.12.2007) skijanje u Italiji u regiji SKIRAMA DOLOMITI Adamello-Brenta. Sa 140 ski liftova i 380 km staza, SKIRAMA DOLOMITI Adamello-Brenta je jedna od većih regija u Južnim Alpima. Ski centri u SKIRAMA DOLOMITI regiji su: Madonna di Campiglio and Pinzolo in Val Rendena, Folgarida-Marilleva, Peio and Passo Tonale in Val di Sole, Ponte di Legno, Monte Bondone, Andalo-Fai della Raganella, Folgaria Lavarone. Sve u svemu ogromna regija sa 4 velika centra (60 - 150 km staza) i nekoliko manjih (20-30km staza).

    Sve potrebne informacije dobicete na sajtu Ski Manijaka

  2. #2
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    sva mesta za Madonnu su popunjena...uskoro jos jedno iznenadjenje od Ski Manijaka, samo cu da nagovestim...Francuska, 2 razlicita skijalista (iznad 3000m), preko 430km belih staza
    Izmenio/la Krecha_86; 20.09.2007 u 23:52.

  3. #3
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Krecho???
    Jel ovo kwiz??? AKo znam iz prve ime oba skijalista i njihovo zajednicko ime, sta imam bResplatno???

    I jos sam bio prvi slusalac u studiju,hehehehehehhe

    PS
    Nije da se falim (ali falim se), ali skijo sam samo na jednom od ta dva....tad jos nije bilo direktne veze......u sto smo tajnsveni, rodila nas majka

    Ihh, sta je Krecho dje ti je smisao za humor, ja prvi slusalac u studiju i jos znam odgovor na nagradno pitanje i na kraju chorak.
    Nego, solidan je to centar ili centri, kad idete? ja sam u blizini od 5-tog ili od 12 januara?
    Izmenio/la Sapa; 21.09.2007 u 00:03.

  4. #4
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Sapo, ovaj put si promasio, znam tacno na sta mislis ali nije to :P skijalista su udaljena 30-ak km jedno od drugog a ski pass nam vazi 6 dana u jednom a mozemo ga koristiti 2 dana u tom drugom skijalistu. Nisu spojeni stazama vec cemo busom ici do tog drugog skijalista...jos uvek je sve u fazi pregovora pa necu objavljivati za sada nista...inace jedan ski centar od ta dva je najveci glecer (po povrsini) u Evropi, pretpostavljam da sada vec znas o cemu se radi

  5. #5
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Priznajem sad si me zbunio. Ovo je klishe, "slusalac" se javalja u radio-program 100% uvjeren da zna tacan odogovor i da ce da pa'ne nagrada, kad ono....greska u koracima .
    Krecho sad sam u rebusu Ja iskreno govoreci, nemam pojma koji je naj veci glecer po povrsini u Jevropi, znam da je Stubai naj veci glecer sto se ski staza tice, mada pretpostavljam koji bi mogao biti.
    Nego znaci nije onaj centar koji ima onu gondolu (na sprat, prva tak'e vrste) koja visi iznad 400 metara duboke provalije i tako viseci spaja ta dva centra??? posto ta dva imaju zajedno nekih 420 km staza, pa sve se poklapa, oba centra su do preko 3000 mnv, na udaljenosti od 30-tak km jedan od drugog......??? Koji je sad pa to ma.ku mu??
    Nista 'zvacu ja opetu u studio'
    Izmenio/la Sapa; 21.09.2007 u 09:44.

  6. #6
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Priznajem sad si me zbunio. Ovo je klishe, "slusalac" se javalja u radio-program 100% uvjeren da zna tacan odogovor i da ce da pa'ne nagrada, kad ono....greska u koracima .
    Krecho sad sam u rebusu Ja iskreno govoreci, nemam pojma koji je naj veci glecer po povrsini u Jevropi, znam da je Stubai naj veci glecer sto se ski staza tice, mada pretpostavljam koji bi mogao biti.
    Nego znaci nije onaj centar koji ima onu gondolu (na sprat, prva tak'e vrste) koja visi iznad 400 metara duboke provalije i tako viseci spaja ta dva centra??? posto ta dva imaju zajedno nekih 420 km staza, pa sve se poklapa, oba centra su do preko 3000 mnv, na udaljenosti od 30-tak km jedan od drugog......??? Koji je sad pa to ma.ku mu??
    Nista 'zvacu ja opetu u studio'
    Nije Espace Killy (ako si na to mislio)...ali sad si zbunio i voditelja Koliko ja znam ova dva ski centra nisu spojena nikakvom gondolom...namerno sam rekao najveci po povrsini, a ne po duzini staza

    Izmenio/la Krecha_86; 21.09.2007 u 16:56.

  7. #7
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Krecho-voditelju (naj slusanijeg radijo programa ), nisam mislio na espace killy, tamo inace nikad nisam skijao, ali znam da espace killy ima oko 300-350 km staza, pa je to odma otpalo ko opcija za 'prvu nagradu'.
    Da ti kazem na stam sam mislio???

    Mislio sam na para di ski…..
    La plagne/les arcs, spojeni cudom od gondole, a zajedno imaju nekih 420 km staza…skijo sam u La plagne neke 2003, prije no sto su postavili tu Vanoise Express gondolu izmedu Vlandry i Le Coches……to sam mislio, ALI sam izgleda dobro fulo.hehehe.
    Onda mi je jedna pticica dosapnula drugu opciju, na koju sam potpuno zaboravio, a skijo sam u jednom od ta dva centra…i stvarno su jako bilizu jedan drugog i imaju tih 430 km u totalu..i nisu spojeni nikakvom gondolom nego samo autobusom Jedan je onaj sa “dva brega” ….skroz sam zaboravio na tu opciju.
    Super skijanje pogotovo onaj centar koji NIJE “dva brega” nego jedan breg. Jedan ali vrijedan, tu sam bio i jako je dobro, jedan od rijetkih velikih skicentara u kojem ima vise francuza nego stranaca na skijanju, staze su mocne.
    Super vam je ta kombinacija!!!

    JEL TO???

    PS
    Priznajem nisam zasluzio nagradu nisam se sjetio.

    Ps
    Pretpostavljam da idete u onaj sa dva "brezuljka"jer je tamo smjestaj jeftiniji nego u onom sa jednim "brijezuljkom", ali to nije bitno, oba su top centri u toj zemlji.
    Izmenio/la Sapa; 21.09.2007 u 19:25.

  8. #8
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Onda mi je jedna pticica dosapnula drugu opciju, na koju sam potpuno zaboravio, a skijo sam u jednom od ta dva centra…i stvarno su jako bilizu jedan drugog i imaju tih 430 km u totalu..i nisu spojeni nikakvom gondolom nego samo autobusom Jedan je onaj sa “dva brega” ….skroz sam zaboravio na tu opciju.
    Super skijanje pogotovo onaj centar koji NIJE “dva brega” nego jedan breg. Jedan ali vrijedan, tu sam bio i jako je dobro, jedan od rijetkih centara u kojem ima vise francuza nego stranaca na skijanju, staze su mocne.
    Super vam je ta kombinacija!!!

    JEL TO???
    PSSSSST...da niko ne čuje...to je to (ako je to to, šifra: PIC BLANC-3300m) ...ali ova tema je Madonna pa cemo uskoro pokrenuti novu jer smo ovde
    Izmenio/la Krecha_86; 21.09.2007 u 17:28.

  9. #9
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    OKE, necu dalje da shirim, ako vec mislimo na isto.
    super je to opcija, uzivajte !!!!!


    btw. necu biti u blizini tih skijalista u januaru.

    PS
    E sad si ga uprsko voditelju, s ovom extra informacijom, brisi to, inace......nista od slatke tajne anti-kimax.
    Sad svi znaju.....onaj drugi centar, ima vrh boze sacuvaj, nekih 3500 metara,
    Izmenio/la Sapa; 21.09.2007 u 18:32.

  10. #10
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Sad svi znaju.....onaj drugi centar, ima vrh boze sacuvaj, nekih 3500 metara,
    To su strasne stvari

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •