Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 19

Tema: Kopaonik leti

  1. #1

    Exclamation Kopaonik leti

    ja mislim da sam naslov teme govori sve.....

    podelite sa ostalima,kakva su vasa iskustva na kopu..ali leti..



  2. #2
    Junior Member joe avatar
    Datum registracije
    21.08.2007
    Lokacija
    bgd
    Godina
    41
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Leto na Kopu je prelepo. U stvari, meni je na Kopu uvek super, ali samo zato sto ga ja obozavam i sto ceo zivot odlazim gore.
    Ipak, cini mi se da je nekada (kad sam ja bila mala ) na Kopu bilo vise "sadrzaja" za sport i rekreaciju uopste. Kop definitivno treba srediti, picnuti, zabraniti onu sizofrenu bespravnu gradnju.. napraviti teniske terene, terene za odbojku, kosarku, za jahanje, mozda i neku manju teretanu ili fitnes centar.. Znam da sve ovo postoji u Grandu (ali ne pricam o tome, mislim da treba napraviti nesto sto bi bilo svima dostupno i finansijski iole pristupacno), i znam da kao postoje neki tereni ispod Konaka, ali to je smesno..
    Generalno, Konaci i Kopaonik iz godine u godinu izgledaju sve jadnije i ofucanije, a to se najbolje primeti leti, kad nema snega da "zataska" situaciju.

    :(

  3. #3
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Cenovnik za leto na Kopaoniku



    Skijališta Srbije usvojila su u utorak 21. maja 2013. cenovnik za letnju sezonu na planinama. Svi posetioci Kopaonika, Tornika na Zlatiboru ili Stare planine imaće prilike da od 15. juna 2013. uživaju raznim sadržajima koji čine sastavni deo turističke ponude Srbije.

    Karta za panormasku vožnja žičarom u planinskim centrima košta 340 dinara za odrasle, za decu 310 dinara, dok je bicikle na jedan dan 600 dinara.
    Prvi put ove sezone, Skijališta Srbije uvele su porodične pakete koji podrazumevaju kupovinu karte za bilo koji sadržaj za najmanje jednu odraslu osobu i jedno dete. Za porodičan paket važi popust tokom cele sezone u iznosu od 30 posto u svim centrima. Studenti sa ISAC i EURO karticom imaju stalni popust od 10 posto.

    Početak letnje sezone na planinama planiran je za 15. jun, a oni koji se odluče da leto provedu na planinama mogu da uživaju u brojnim sadržajima poput pešačkih tura, planinskog biciklizma, ali i u raznim drugim adrenalinskim doživljajima.


    Preuzmite cenovnik: - Kopaonik, leto 2013



    http://www.skijanje.rs/vesti/cenovni...ntrima-srbije/

    .

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2013
    Godina
    36
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Svidja mi se ideja o "adrenalinskim dozivljajima". Dobro je sto se ovakve stvari organizuju i sto su cene korektne. Nadam se samo da ce vreme biti kako treba.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2013
    Godina
    36
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Da li ste čuli za bob na šinama, novu atrakciju na Kopaoniku? Meni deluje veoma zanimljivo, baš bih išao da isprobam sad u avgustu. Evo linka za više inf. http://www.skijanje.rs/vesti/kopaoni...bob-na-sinama/

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano kop leti

    Slike govore vise od reci :-)





  7. #7
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano i jos par komada





    More volim i sutra odoh, ali Kop leti je nesto neprevazidjeno. Do danas sam bio na Kopu, poslendjih nedelju dana je temperatura oko 13 do 15 stepeni ujutru i uvece, preko dana se popne do nekih 26-28....vetar pirka, prava milina.

    Pozdrav i idite na Kop :-)

  8. #8
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Da li se bicikle mogu iznajmiti tamo i kakve su? Široke gume? Disk kočnice?
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Mozete da iznajmite bicikle u Beosportu ili u Skijalistu Srbije. Ima raznih modela, sve do KTM-a :-) tako da ima modela i sa diskovima i dobrom opremom.
    Pozzz

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Evo i snimka spusta bobom...
    http://www.youtube.com/watch?v=qsDyG_aC2wo

    Zaista sam očekivao da će biti malo duži spust.. Ovo je prekratko..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •