Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 45

Tema: Iznenadjenje

  1. #21
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Zatecen sam, ali i prijatno iznenadjen tvojim znanjem iz oblasti 'opshte kulture'.
    Ali pocinjem i da sumnjam u cistotu tvog genetskog koda. Mislim, stoji kao adresa neka Selnica na Dravi, ali da nije prava adresa Bosanski Brod na Savi???
    Genetski kod je čist, da čistiji ne može da bude.....Ali da neke pesme znam, to je istina...i od toga ne bežim. Ali ne od ove godine, ja tu muziku znam više od 20 godina..... (Šta je nama drugo preostalo, da slušamo u Štipu tamo 85/86-ali neke su mi se stvari sviđale tad, i sviđaju mi se danas.. ) LP Skiman
    P.s. Selnica ob Dravi i ne Selnica na Dravi (vidiš po tome moraš prepoznat Slovence od Slovenaca sa pedigreom iz bivših republika YU)
    Izmenio/la skiman; 22.08.2007 u 11:51.

  2. #22
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=skiman;22207]
    Genetski kod je čist, da čistiji ne može da bude
    Mlogo osjetljiva tema, bolje da ne nacinjemo; Ko zna ciji sve cisti geni su se isprepretali u mom Dna-kodu.jer ko zna ko je koga, tamo nekad u proslosti iz ljubavi ili nuzde, a gen ti je cudo jedno.....sto bi rekli: you never know.

    Ali da neke pesme znam, to je istina...i od toga ne bežim.
    A sto bi bezo? pa narodnjaci se u svjetu fino zovu 'worldmusic'. Ako moze da se vrednuje neki tamo Bombay-sound, zar onda Shabo nije zasluzio status Pavarotija tog melosa?

    (Šta je nama drugo preostalo, da slušamo u Štipu tamo 85/86-
    E ti bas nisi imo nikakve veze u tom Vojnom Odjesku u Selnici ob Dravi (ili Mariboru).

    sviđale tad, i sviđaju mi se danas.. )
    Kako ovo sad da shvatim; Odes, i dan danas, (petkom kad malo popijesh) u potkrovlje, da te djeca ne vide, stavis slusalice i ubacis kasetu od Shemse???

    P.s. Selnica ob Dravi i ne Selnica na Dravi (vidiš po tome moraš prepoznat Slovence od Slovenaca sa pedigreom iz bivših republika YU)
    Hehehehe, pod ovim poduzim eufeminiziranim pojmom "Slovenci sa pedigreom iz bivsih republika Yu", podrazumjevas jedan kraci, ali i mnogo slikovitiji izraz; "Bosanaci"???
    Krace je a i svi kontaju o cemu pricas: Jer inace zvuci ko kad kazes 'BJRM-Skoplje', a u stvari mislis na Makedoniju.
    Izmenio/la Sapa; 22.08.2007 u 12:41.

  3. #23
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    [quote=Sapa;22208]
    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Mlogo osjetljiva tema, bolje da ne nacinjemo; Ko zna ciji sve cisti geni su se isprepretali u mom Dna-kodu.jer ko zna ko je koga, tamo nekad u proslosti iz ljubavi ili nuzde, a gen ti je cudo jedno.....sto bi rekli: you never know.


    A sto bi bezo? pa narodnjaci se u svjetu fino zovu 'worldmusic'. Ako moze da se vrednuje neki tamo Bombay-sound, zar onda Shabo nije zasluzio status Pavarotija tog melosa?


    E ti bas nisi imo nikakve veze u tom Vojnom Odjesku u Selnici ob Dravi (ili Mariboru).


    Kako ovo sad da shvatim; Odes, i dan danas, (petkom kad malo popijesh) u potkrovlje, da te djeca ne vide, stavis slusalice i ubacis kasetu od Shemse???


    Hehehehe, pod ovim poduzim eufeminiziranim pojmom "Slovenci sa pedigreom iz bivsih republika Yu", podrazumjevas jedan kraci, ali i mnogo slikovitiji izraz; "Bosanaci"???
    Krace je a i svi kontaju o cemu pricas: Jer inace zvuci ko kad kazes 'BJRM-Skoplje', a u stvari mislis na Makedoniju.
    Gentski kod.....pa dobro nećemo o tome...... Za narodnu muziku sam rekao, da sam je slušao tad i slušam je danas (za razliku od nekih balavca, koji sad kao nešto znaju o YU i pale se na Cecu...) Kad mi se pije u petak idem sa prijateljima u lokal (u MB je to Bumerang), malo se napijemo i otkaćimo .....
    E vidiš, sa Slovencima sa pedigreom iz bivših Yu Republika ja bukvalno mislim na sve.......Pa i Bosance.... LP skiman

  4. #24
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=skiman;22209][quote=Sapa;22208]

    Gentski kod.....pa dobro nećemo o tome......
    Necemo, necemo, ko zna mozda smo i ti i ja bliski rodjaci DZinkis Khana ili Sulejmana II - Barbarose! Ili hajde pra-pra unuci 3-eg adjutanta Eugena Savojskog

    Za narodnu muziku sam rekao, da sam je slušao tad i slušam je danas (za razliku od nekih balavca, koji sad kao nešto znaju o YU i pale se na Cecu...)
    Aaaa, ti si ljubitelj "klasicne muzike", svaka cast

    mi se pije u petak idem sa prijateljima u lokal (u MB je to Bumerang), malo se napijemo i otkaćimo
    Ako, ako, tako treba. Ko bi izdrzo ovaj ritam 24 satne ekonomije
    Mogu da ti oduzmu sve, ali petak navece nek ne diraju to je svetinja.

    E vidiš, sa Slovencima sa pedigreom iz bivših Yu Republika ja bukvalno mislim na sve.......Pa i Bosance.... LP skiman
    Pa znam da mislis na sve. Zato i kazem da pojednostvnim pricu, umjesto sve da ih pojedinacno prozivas svedesh ih sve pod "Bosance" i mirna Bosna, Kolko ja znam vi Slovenici ne pravite rasne, etnicke i bilo koje druge segregacije no ih/nas sve od milja zovete "Bosnjaki"

    PS
    E aj sad ti jos jednom repliciraj (jer to je tvoje demokratsko i gradjansko pravo) pa necemo vise....dosta je bilo ovog pre-s.ravanja. Oke?
    BATABANE hoce da organizuje skijanje, upropasti smo mu topic.
    Bane izvini molim te.
    Izmenio/la Sapa; 22.08.2007 u 13:32.

  5. #25
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Pa kad bi vi išli, ja bi se u Dravskoj dolini samo pridružio pa možemo onda dalje zajedno. Istina je, bili smo off topic, izvinjavam se. Vidi se, da još nema snjega, pa onda pučnemo seruckati..... LP Skiman

  6. #26
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nisam mogao da izdržim, al' ovo uradiste sa temom



    Izvinjavam se unapred na


  7. #27
    God country family powder Bajastrasni avatar
    Datum registracije
    31.12.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Sunce li vam j.... zarko, vi cete ovde temu da nam upropascavate!

    Nego, Bata Bane, javljaj ti kad ce to skijanje u decembru, jel znas da si mi ostao duzan one 3 cimerke od prosle godine iz Sestriereta

  8. #28
    God country family powder Bajastrasni avatar
    Datum registracije
    31.12.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    A ako vec emigriras u SAD, vidi da ti zapadne neki Kolorado ili Juta, da se bar ogrebemo o Rocky Mountains za ovoga zivota.

  9. #29
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Kolorado, Kolorado, hajd' u kolo Rado...

  10. #30
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bajastrasni Pogledati poruku
    A ako vec emigriras u SAD, vidi da ti zapadne neki Kolorado ili Juta, da se bar ogrebemo o Rocky Mountains za ovoga zivota.
    Amerika nije rad i znoj
    postoje Holivud i Frenki boj
    Diznilend bejzbol i rock and roll
    Vrijeme ocaja vrijeme nade
    jedni ruse a drugi grade
    prolaze ratovi padaju vlade
    Pitove ruke vise nisu mlade
    od Aljaske do Meksika
    to je ona druga slika
    Pit ... i to je Amerika
    u buci u larmi u rudniku
    na farmi
    Pitove ruke vise nisu mlade
    sezdeset godina za dolar rade
    a negdje daleko u Ilinoji
    nadgrobna ploca stoji
    i prazan kovceg ceka
    da Pit stigne iz daleka
    a kada umoran zaspe
    i vise se ne probudi
    jedino za cime zudi
    je da umjesto blazenstva i raja
    vidi zoru kako rudi
    i sunce starog kraja

    Azra

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •