Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 45

Tema: Iznenadjenje

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano B.Bane genije

    Jeli istina da skimagarad sa urednom clanskom kartom imaju popust od 53,2%???

    Ja cuo, pa reko da pitam jel istina?

    Ma salim se, znam da skimagarad od popusta jedino imaju besplatno pivo svih 7 dana, ali tek poslje 22:00.


    B.Bane majstore, malo se shprdamo, nema ljutis.

    Nikad nisam bio na tu stranu, ali citao sam nekad neku recenziju, u kojoj taj Molltaler ili kako se vec glecer zove; zajedno sa Amkogel, smatraju za 'best kept secret of Corinthia'. Kazu: relativno nepoznata, ali veoma pristojna skijalista. Tako barem kazu recenzenti.

    Aj, pa da vam bude sa srecom to organizovanje

  2. #12
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ma brate bice nekih popusta, a Ankogel je vrlo zajebato, non stop je u minusu i u ogromnim kolicinama snega sto mene raduje

  3. #13
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Jeli istina da skimagarad sa urednom clanskom kartom imaju popust od 53,2%???

    Ja cuo, pa reko da pitam jel istina?

    Ma salim se, znam da skimagarad od popusta jedino imaju besplatno pivo svih 7 dana, ali tek poslje 22:00.


    B.Bane majstore, malo se shprdamo, nema ljutis.

    Nikad nisam bio na tu stranu, ali citao sam nekad neku recenziju, u kojoj taj Molltaler ili kako se vec glecer zove; zajedno sa Amkogel, smatraju za 'best kept secret of Corinthia'. Kazu: relativno nepoznata, ali veoma pristojna skijalista. Tako barem kazu recenzenti.

    Aj, pa da vam bude sa srecom to organizovanje

    Mozda ce nam ovo biti poslednje skijanje u Evropi , i zato ajde ga da iskoristimo, posto sam u proceduri za iseljenje, druze moj.

  4. #14
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Pa kad budete na putu, javite, mogu vam biti free vodič za Moeltaler Gletscher (ma da nije bogzna što za skijanje).......Samo nemojte iči u 9,10 i 11 mesecu (treninzi, a takmičara, da ti pamet stane).Ako idete u 12 mesecu, zašto onda pobogu ne odaberete radije Nassfeld ili Katschberg koji su u približno isto daleko, ali sa puno više skijališta......Bilo kako odlučili, ja vam mogu to pokazati (dolazi u obzir i Bad Kleinkircheim).....

  5. #15
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Pa kad budete na putu, javite, mogu vam biti free vodič za Moeltaler Gletscher (ma da nije bogzna što za skijanje).......Samo nemojte iči u 9,10 i 11 mesecu (treninzi, a takmičara, da ti pamet stane).Ako idete u 12 mesecu, zašto onda pobogu ne odaberete radije Nassfeld ili Katschberg koji su u približno isto daleko, ali sa puno više skijališta......Bilo kako odlučili, ja vam mogu to pokazati (dolazi u obzir i Bad Kleinkircheim).....
    Ja sam bio u Badu pre dve godine i stvarno je odlicno skijaliste ali i sam znas da je to relativno skupo skijaliste. A sto se tice Moltalera, to cemo dobiti po povoljnijoj ceni

  6. #16
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Ako hočeš jeftino skijati u Austriji, onda je treba ići na zbilja manja skijališta tipa Koralpe, Klippitztorl, Dreilandereck, Sillian......Na ostalim su cijene od 34-40 eura.....Npr. dnevna karta u Koralpama cca. 25 eura (ako je skijaša više, može se dobiti i za 18 eura)

  7. #17
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=Bata Bane;22174]

    Mozda ce nam ovo biti poslednje skijanje u Evropi , i zato ajde ga da iskoristimo,
    B.Bane, mene Austrija nece gledati ove godine, destinacije mi se vec zna, ali mi ce mo se, nadam se, skoro gledat, znas vec gdje.

    posto sam u proceduri za iseljenje, druze moj
    "....i zlato sto sjaaaa....!" Al kad si se definitivno odlucio onda go for it

  8. #18
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Druze mene vise ovde nista ne vezuje.
    ......kada niki nemam jaaaaaaa............
    Izmenio/la Bata Bane; 21.08.2007 u 20:22.

  9. #19
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Jel možda obećana zemlja: "Prokleta je Amerika i sunce što sjaaaaaaa......."

  10. #20
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Jel možda obećana zemlja: "Prokleta je Amerika i sunce što sjaaaaaaa......."
    Zatecen sam, ali i prijatno iznenadjen tvojim znanjem iz oblasti 'opshte kulture'.
    Ali pocinjem i da sumnjam u cistotu tvog genetskog koda. Mislim, stoji kao adresa neka Selnica na Dravi, ali da nije prava adresa Bosanski Brod na Savi???
    Izmenio/la Sapa; 22.08.2007 u 11:03.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •